evinamachackova
27.07.10,16:28
Ahojte,

ma niekto skusenosti s havarijnym poistenim - poistovna QBE? Vraj su na trhu havarijneho poistenia novy... Mam od nich najvyhodnejsiu havarijnu, len ich nepoznam vobec, na nete som tiez nic nenasla :(
Ponukaju aj tzv. eurogap, ktory je nadstavbou havarijneho poistenia - neviem, ci sa taketo nieco vyplati. Vraj vyplatia pri skode rozdiel medzi casovou hodnotou (z ktorej pri odskodneni vychadza havarijna) a obstaravacou hodnotou vozidla.

dakujem
peter977
04.08.10,06:05
Ahojte,

ma niekto skusenosti s havarijnym poistenim - poistovna QBE? Vraj su na trhu havarijneho poistenia novy... Mam od nich najvyhodnejsiu havarijnu, len ich nepoznam vobec, na nete som tiez nic nenasla :(
Ponukaju aj tzv. eurogap, ktory je nadstavbou havarijneho poistenia - neviem, ci sa taketo nieco vyplati. Vraj vyplatia pri skode rozdiel medzi casovou hodnotou (z ktorej pri odskodneni vychadza havarijna) a obstaravacou hodnotou vozidla.

dakujem

Fuu... rozdiel medzi časovou a obastaravacou?

No kočka a aké máš auto a koľko ročné?
Máš základné krytie alebo rozšírené? Akú máš spoluúčasť? Akú máš poistnú sumu a prečítaj si vo VPP výluky s poistenia!

Najvýhodnejšiu havaríjnu Ti budú sľubovať v každej poisťovňi....... takže to je bezpredmetné.

Najvýhodnešiu by si mala len v tedy ak by si si to dala prepočítať v každej z 27 poisťovní.