miro68
28.07.10,07:29
caute chcel by som sa spytat ci mi vie niekto poradit. Chcel by som si otvorit solarium. chcel by som vediet co na to vsetko budem potrebovat a kolko ma to vsetko cca bude stat. diky.
Economic
28.07.10,07:20
caute chcel by som sa spytat ci mi vie niekto poradit. Chcel by som si otvorit solarium. chcel by som vediet co na to vsetko budem potrebovat a kolko ma to vsetko cca bude stat. diky.

Musíš si na to otvoriť živnosť buď na FO alebo PO, Podľa toho čo chceš. Inak je to tento predmet podnikania : Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu . Ak sa bude jednať o živnosť pre FO každý jeden predmet podnikania je 5.- Eur. Na to potrebuješ iba čistý register trestov a peniaze....
Danielle369
28.07.10,08:15
http://www.porada.sk/t110103-solarium-kde-zacat.html

http://www.australian-gold.sk/ tu si môžeš pozrieť aj ceny výrobkov

31.3 Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

•31.3.1 Prevádzkovanie umelej soľnej jaskyne
•31.3.2 Prevádzkovanie kryokomôr (nemedicínska kryoterapia): poskytovanie kryoterapie celotelovou chladovou procedúrou pre regeneračný účinok
•31.3.3 Prevádzkovanie termomasážnych technických zariadení: masáže poskytované prostredníctvom termomasážnych technických zariadení
•31.3.4 Prevádzkovanie solária
•31.3.5 Prevádzkovanie sauny
•31.3.6 Prevádzkovanie fitnescentra
miro68
28.07.10,08:17
diky za rady ale nevedeli by ste mi poradit este kolko by ma vysli prevazdkovene naklady pripadne zariadene do toho solaria?
Economic
28.07.10,10:55
diky za rady ale nevedeli by ste mi poradit este kolko by ma vysli prevazdkovene naklady pripadne zariadene do toho solaria?

Pri všetkej úcte čo takto trošku pohľadať nejaké informácie na NET-e..... či myslíš že niekto bude za Teba aj podnikať ?
miro68
28.07.10,11:15
tak dik to som si uz zistoval ale chcel som len radu od niekoho kto nieco podobne ma otvorene
Braňo
28.07.10,11:30
na začiatok budú Tvoje náklady :
mesačný odpis solária, nájomné, odvod do ZP, nejaký mobil, prípravky na opaľovanie, spotreba elektriny, možno bude treba aj auto.....