gabusss
28.07.10,15:28
Dobrý deň. Rada by som sa informovala, či náhodou nemáte nejaké vzorové tlačivo na preberanie vecí (napr. auto, telefón, PC a pod.) v prípade odchodu zamestnanca na dovolenku alebo PN, alebo jednoducho pre prípad, že si chce zamestnanec na určitú dobu zapožičať vec patriaca firme. Neviem či som sa správne vyjadrila :) ale vy ste tu šikovníčkovia.... :D
Ďakujem.
ondrejvla
28.07.10,13:40
Dobrý deň. Rada by som sa informovala, či náhodou nemáte nejaké vzorové tlačivo na preberanie vecí (napr. auto, telefón, PC a pod.) v prípade odchodu zamestnanca na dovolenku alebo PN, alebo jednoducho pre prípad, že si chce zamestnanec na určitú dobu zapožičať vec patriaca firme. Neviem či som sa správne vyjadrila :) ale vy ste tu šikovníčkovia.... :D
Ďakujem.

Tlačivo pochybujem, že vôbec nejaké existuje, navrhujem spísať záznam o výpožičke určitej veci, niečo ako zmluva medzi majiteľom a požičiavajúcim, o stave napr.MV, stav tachometra, zostatok v nádrži, telefón - neviem si predstaviť ako zapísať existujúci stav :eek:, PC - že je odovzdaný v prevádzky schopnom stave, že všetky vzniknuté škody na tomto majetku hradí zamestnanec. No a samozrejme úhrada za tieto veci...