babicka1
28.07.10,17:56
dobrý den mohol by mi niekto poradit mám práčku plnenú z vrchu Whirlpool už dlhší čas mi neberie prášok ani aviváž všetko ostáva v násipníkoch musím to dávat priamo do práčky horšie je že ked doperie ,musím ešte raz spustit pláchanie a dat aviváž čo by sa dalo stým robit? čistím násipníky stále a nič dakujem za radu
tibor.
28.07.10,16:09
staci na to krizovy skrutkovac a trosicka sikovnosti.
zo zadu na vrchnom kryte su 2 skrutky - tie treba odskrutkovat a potom sa da ten kryt po zatlaceni zadnych zapadiek vybrat.
v prednej casti je vidiet rurku ktorou sa rozdeluje voda a strunka. staci potocit koleckom a hned je jasne ako to funguje.
pri elektronickom ovladani to uz take jednoduche nebude a rozhybat to by nebol dobry napad - pomoze asi len opravar (ale pri troche stastia to moze byt len vyskocene) .
babicka1
28.07.10,19:06
ahoj skúšala som to otvorit aj som to tam pekne poutierala,ale ja to mám všetko elektronické tá strunka tam nebola bola tam taká umelá platnička ktorá posúvala takú páčku dala som to dokopy,oprala som ale prášok ani aviváž to nezobralo inak dakujem možno druhým to pomôže
Llívia
28.07.10,19:34
Nemáte slabý tlak vody? My máme Whirpoolku plnenú spredu, násypka sa vyťahuje smerom dopredu a tiež nám v nej zostával prášok kvôli slabému tlaku vody. Takže prach dávame už len do bubna práčky. Aviváž ešte vo fľaši mama rozriedi vodou. Ale aj tak dosť často vôbec neodtečie.

Toto je podobná téma, skús pozrieť, možno ti to pomôže:
http://www.porada.sk/t134144-problemy-s-prackou-whirlpool.html