TBMB
28.07.10,18:10
Prosím Vás o radu.
Sme RO, pri zaplatení registračného poplatku na konferenciu žiadame od zamestnancov aby priniesli aj potvrdenie o účasti na konferencii.
Je to nutné? Je to treba prikladať, nie každý mi to prinesie.
Ďakujem
OS BA V
29.07.10,07:51
u nás sa to vyžaduje, kontrola to vždy kontroluje, pretože tak vedia že zamestnanec sa toho zúčastnil a neboli finančné prostriedky vynaložené zbytočne (inak by neúčasť musela byť zdôvodnená a ak by vinou zamestnanca, možno z nedbanlivosti
sa nekto nezúčastnil museli by sme to dať k náhrade).
TBMB
29.07.10,15:10
Ďakujem za odpoeď. Ja som toho istého názoru. Nadriadený si myslí opak. Považuje to za buzeráciu.
Ešte raz ďakujem.
judita1971
29.07.10,21:19
Nie všetky organizácie vydávajú potvrdenia o účasti. Sme základná škola, učitelia chodia ako doprovod žiakov na rôzne súťaže. Organizátori súťaži nedávajú učiteľom potvrdenie o účasti. Taktiež, keď chodím na rôzne semináre, azda len jedna organizácia dáva potvrdenia o účasti. Napr. centrá voľného času čo sa týka športových súťaží zašlú na začiatku roka harmonogram kedy bude, ktorá súťaž a týmto končí.
kunkelovaa
30.07.10,05:01
Súhlasím s predchádzajúcim príspevkom. Máme napr. predplatené školenia na rok, vyberáme si z aktuálnej ponuky, potvrdenie o účasti nikdy nedostávame. Rovnako to bolo aj na certifikovaných školeniach.
susann2
30.07.10,06:02
Zamestnananec je povinný podať správu o výsledku pracovnej cesty, riaditeľ to potvrdzuje svojim podpisom aj na cestovnom príkaze, takže tiež nevidím dôvod, na potvrdzovanie o účasti, pečiatkou alebo nejakým podpisom.