Jestes
28.07.10,18:21
Prosím vás, podpísal som dohodu o ukončení PP v polovici mája . Je možné túto dohodu zrušiť ? Ak áno, akým spôsobom ? Ďakujem
Mária27
28.07.10,16:25
Dá, ak sa dohodnete.
drobeceva
28.07.10,16:27
Prosím vás, podpísal som dohodu o ukončení PP v polovici mája . Je možné túto dohodu zrušiť ? Ak áno, akým spôsobom ? Ďakujem
Všetko sa dá, hlavne ak bude ochota zo strany z-ľa, že bude mať o Teba ešte záujem.
Treba požiadať písomne a predložiť z-ľovi.
Johanka
28.07.10,16:36
Prosím vás, podpísal som dohodu o ukončení PP v polovici mája . Je možné túto dohodu zrušiť ? Ak áno, akým spôsobom ? Ďakujem
V zadaní mi chýba zásadný údaj - k akému dátumu je pracovný pomer ukončený ? Ak už bol PP ukončený, zamestnávateľ Ťa odlhlásil zo SP , ZP - ako si potom predstavuješ zrušenie dohody o ukončení pracovného pomeru ?
terezamaria
28.07.10,17:06
Prosím vás, podpísal som dohodu o ukončení PP v polovici mája . Je možné túto dohodu zrušiť ? Ak áno, akým spôsobom ? Ďakujem
Túto " Dohodu " už asi nezrušíte, prešlo odvtedy dosť času. Jedine uzatvoriť nový pracovný pomer, až s tým bude zamestnávateľ súhlasiť.
drobeceva
28.07.10,17:26
ja som to brala tak, že PP ešte skončený nebol. Dá sa aj spísať dohoda, že napr. k 31.10. sa PP skončí, prečo nie?
Vhodné by bolo upresniť.
Ak tá dohoda bola podpísaná v máji s dátumom ukončenia v máji, tak isto sa nedá hovoriť o zrušení, veď odhlášky na ZP a SP už odišli, ELDP tiež, skrátka, všetko by bolo v takomto prípade uzavreté.