korra
29.07.10,11:41
Zdravim poradaci a zaroven prosim o radu :)

Takze, doma klasika dva telkace /jeden full hd, jeden klasik/. Poziadavky prislusnikov vsak rozne...a tu je zadrhel...

Na fullhd-cku ficime na skylink-u - coz vacsine vyhovuje /ceske+slovenske programy/. Lenze je tu taka poziadavka...pre tatusa....ako chytat aj madarov?

Zatial to vyzera tak ze skylink ostava a doobjedna sa digi.tv ktore bude instalovane len na jeho klasike a bude si mesacne platit.

Ja by som vsak radsej bola ak by sme mali "vsetko vlastne" - cize jednorazova investicia, bez mesacnyhc poplatkov, ale pri zachovani slovenskych+ceskych programov + tie jeho madarske stanice...co by ste mi navrhli? Resp. aky poskytovatelia este su a vedeli by sme to nejako nakombinovat?
Luky89
29.07.10,10:52
No ale kde bývaš? Lebo sú aj lokálny poskytovatelia ktorý napr. maďarov majú v základnej ponuke.
korra
29.07.10,11:24
jeej, zabudla som, okr. SC...ale tam neviem o nicom...:(
lusielaL
29.07.10,18:30
My mame satelitnu TV a tam je okrem ineho kopa madarskych programov.Tiez mame skylink.A teraz su v dostupnych cenach aj prijimace na dve karty aby si mohol kazdy pozerat co chce.Bola to jednorazova investicia a teraz si davame akurat odblokovat programy ktore sme mali do teraz blokovane.