misomiso
29.07.10,11:47
Taketo sa vam uz niekedy stalo (na Win XP)?

Dnes rano, akysi pas na pravej strane plochy (cca 6 cm?) akoby neexistoval pre operacny system. Zobrazuje sa tam normalne tapeta, ale ikony boli posunute z tohto pasu dovnutra plochy a nedaju sa tam presunut naspat. Ked kliknete na tu cast pravou mysou, tak sa nerozbali ziadne menu (ako inde na ploche).

Ziadne okno v ziadnom programe sa nedokaze otvorit na celom monitore, takze okna su teraz v zobrazeni na celu obrazovku stvorcove. Ma niekto nejaky napad?
TomasHC
29.07.10,10:44
Nemas tam nejaky program a nastavene "always on top" a opacity 100%? Napr. Miranda, alebo nieco podobne... Alebo nejaky widget ala Vista/W7...
Richard
29.07.10,10:56
Chcelo by to printscreen.
zk24
29.07.10,11:08
Tiez ma z brucha napada len nejaky nezobrazeny widget.
misomiso
29.07.10,11:11
Chcelo by to printscreen.Pritnscreen ani neviem, ako spravim v XP, vo Win7 je na to jednoduchy nastroj. Ale co by si tam videl? Iba to, ze okno je na celej obrazovke s vynimkou 6 cm na pravej strane (co sa da rovnako dosiahnut aj upravou velkosti okna mysou na akomkolvek PC, ak cloveck chce).



Tiez ma z brucha napada len nejaky nezobrazeny widget.


Co je to prosim widget??
zk24
29.07.10,11:21
Pritnscreen ani neviem, ako spravim v XP, vo Win7 je na to jednoduchy nastroj. Ale co by si tam videl? Iba to, ze okno je na celej obrazovke s vynimkou 6 cm na pravej strane (co sa da rovnako dosiahnut aj upravou velkosti okna mysou na akomkolvek PC, ak cloveck chce).





Co je to prosim widget??


Printscreen spravis tak ze mas /stlacis na klavesnici tlacitko PrtSc a staci otvorit "Malovanie" a dat ctrl+v . Okopiruje sa ti presne to co si mal v tej chvili na obrazovke.

a widget, sidebar? napriklad toto:
misomiso
29.07.10,11:27
Printscreen spravis tak ze mas /stlacis na klavesnici tlacitko PrtSc a staci otvorit "Malovanie" a dat ctrl+v . Okopiruje sa ti presne to co si mal v tej chvili na obrazovke.

a widget, sidebar? napriklad toto:

Skusim tam pohladat, ale ten widget som po prvy raz zazil az vo Viste. Toto je stary PC, na ktory pouzivaju deti, ktovie, co vsetko tam postahovali, a potom sa cuduju.
zk24
29.07.10,11:35
Skusim tam pohladat, ale ten widget som po prvy raz zazil az vo Viste. Toto je stary PC, na ktory pouzivaju deti, ktovie, co vsetko tam postahovali, a potom sa cuduju.

aj na XP sa da nahodit design Visty, pripadne iba stiahnut nejake sidebary. Robia sa aj pre XP-cko, je toho plny net. Nevravim ze to musi byt ono, ale moze to byt.

Skus dat ctrl+alt+del a Task manager. Ci tam nahodou nebezi nejaka aplikacia ktoru nemas otvorenu...