Richard
29.07.10,13:07
Ak píšem nejaký "ľahký koment" lebo mi to nedá, treba rátať s tým že dostanem zopár hlasov mimotémy aby to tam nezavadzalo.

Týmto by som rád vyzval všetkých aby sa nebáli hlasovať za príspevky, ktoré sú mimotémy, alebo ich situačný humor skôr zavadzia ako pomáha.

Rovnako poprosím aby sa tí ktorí dostanú hlas mimotémy, alebo neužitočný nehnevali na tých ktorí tieto body dávajú. Dúfam že aj tvojim cieľom je sprehľadnenie riešenia témy.

Ak už vám to nedá niečo napísať mimotémy (čo je ľudské) tak prosím prijmite aj hlasy ktoré to takto označia. Je to win-win situácia. Vy ste si napísali čo ste potrebovali, ostatní to sprehľadnili a pekný deň a téma je za nami ;)

Rovnako keď niekto šliapne vedľa a je fakt mimotémy nech sa nehnevá na tých, ktorí sa snažia udržať prehľadnosť témy.
buchač
29.07.10,11:10
Sám sa čudujem , že za moje príspevky som len tak málo oných , spomenutých hodnotení dostal ...:D:D:D
Stanislav 1975
29.07.10,11:12
Ja sa nehnevám,dokonca som za mimo témy poďakoval-aj zlá reklama je reklama...:D:D:D

http://www.porada.sk/t144543-p2-podakovanie-za-body.html
Stanislav 1975
29.07.10,11:14
mimotemy- inak,ako tak kukám, tak trafené husi hneď zagágali, nie juraj?:D:D:D
Stanislav 1975
29.07.10,11:17
Sám sa čudujem , že za moje príspevky som len tak málo oných , spomenutých hodnotení dostal ...:D:D:D

Tak vieš, ty ich moc nedostaneš,lebo ty tu máš veľmi velkú podporu východniarskej lobby...:D:D:D
buchač
29.07.10,11:18
A kua , veď bi a bi v tom boji divokom ...
A vôľ Ty nebyť , ako byť na Porade otrokom ...;)
Tweety
29.07.10,11:19
A kua , veď bi a bi v tom boji divokom ...
A vôľ nebyť , ako byť na Porade otrokom ...;)
A už to začína.:confused:
hnedoočka
29.07.10,11:19
Sám sa čudujem , že za moje príspevky som len tak málo oných , spomenutých hodnotení dostal ...:D:D:D


...popros...nie je problém...:cool::D
Stanislav 1975
29.07.10,11:21
Ak píšem nejaký "ľahký koment" lebo mi to nedá, treba rátať s tým že dostanem zopár hlasov mimotémy aby to tam nezavadzalo.

Týmto by som rád vyzval všetkých aby sa nebáli hlasovať za príspevky, ktoré sú mimotémy, alebo ich situačný humor skôr zavadzia ako pomáha.

Rovnako poprosím aby sa tí ktorí dostanú hlas mimotémy, alebo neužitočný nehnevali na tých ktorí tieto body dávajú. Dúfam že aj tvojim cieľom je sprehľadnenie riešenia témy.

Ak už vám to nedá niečo napísať mimotémy (čo je ľudské) tak prosím prijmite aj hlasy ktoré to takto označia. Je to win-win situácia. Vy ste si napísali čo ste potrebovali, ostatní to sprehľadnili a pekný deň a téma je za nami ;)

Rovnako keď niekto šliapne vedľa a je fakt mimotémy nech sa nehnevá na tých, ktorí sa snažia udržať prehľadnosť témy.

Richard a mohol by som sa niečo opýtať? Ale neber to ako provokáciu alebo také niečo, len ma to zaujíma- Stále si myslíš, že to čo si porobil s bodmi( tie úžasné novinky :eek::eek::eek:), bolo správné riešenie? Lebo ja nemám ten pocit, ale OK, ty si boss( chef) ...:cool::D
KEJKA
29.07.10,11:30
a prečo sa mrníkuje aj takáto téma, kde som sa dozvedela niečo od Richarda a za pár minút je tu tolko príspevkov že až.............
chodte na šuťák, len sa nehnevajte, ale ani jeden z príspevkov nebol k téme, nijako ju neobohatil.
Richard sa zabáva, ved je to jeho piesoček tak ho nechajte.
Stanislav 1975
29.07.10,11:33
a prečo sa mrníkuje aj takáto téma, kde som sa dozvedela niečo od Richarda a za pár minút je tu tolko príspevkov že až.............
chodte na šuťák, len sa nehnevajte, ale ani jeden z príspevkov nebol k téme, nijako ju neobohatil.
Richard sa zabáva, ved je to jeho piesoček tak ho nechajte.

vobec nič nemrníkujeme, ale s richardom je dosť tažko sa spojiť,tak som využil situáciu a pýtam sa ho, čo ma zaujíma, apropo.- čo sa tu dá napísať k téme? jedine,že áno, som rád za mimo témy...
Tweety
29.07.10,11:33
Richard , kedy uvidím, kto je online? Maja
Stanislav 1975
29.07.10,11:35
Richard,práve tá odborná téma ma pri bodoch... hnevá- prečo si dovolil,aby si tu nahrabali niektorí ľudia 1000 bodov za fotky? Ale ok,už som ticho...:rolleyes:
KEJKA
29.07.10,11:36
ved hej, jedine ten tvoj príspevok bol k veci a uvedený dôvod beriem.
Richard sa ozve aj na ss, ale musí si nájsť čas. oslovujem ho veeelmi sporadicky, ale česť jemu, ozve sa.
Richard
29.07.10,11:37
Skús si pozrieť toto: http://www.porada.sk/1466854-post38.html a už tu nepíš mimotémy
Stanislav 1975
29.07.10,11:38
Inak richard,mám jeden návrh pre teba-mal by si založiť nejakú tému s názvom čo ja viem-vy sa pýtajte-my odpovedáme ( niečo na sposob volejte rediteli :D) a tam by si odpovedal na prípadné otázky poraďákov, lebo napr. minule sa sem mzdarka renča nemohla prihlásiť mesiac, lebo sa s tebou nemohla spojiť, takže taká rubrika by neuškodila...:cool:
Richard
29.07.10,11:41
Stano ty si jasný príklad ktorý nechápe význam tlačítka mimotémy, už aj ten tvoj návrh je proti jeho logike... Načo tu máme rubriku ohlasy? Priznám sa že megabordel tému Nové hodnotenia ani nesledujem práve kvôli tomu opakujúcemu bordelu a tomu že keď tam aj niečo napíšem aj tak to nemá význam pretože to tam nikto neprečíta... možno tak desiati čo to sledujú... a tí ktorí budú hľadať konkrétny problém to tam nenájdu...
Flinstone
29.07.10,11:47
Stano ty si jasný príklad ktorý nechápe význam tlačítka mimotémy, už aj ten tvoj návrh je proti jeho logike... Načo tu máme rubriku ohlasy? Priznám sa že megabordel tému Nové hodnotenia ani nesledujem práve kvôli tomu opakujúcemu bordelu a tomu že keď tam aj niečo napíšem aj tak to nemá význam pretože to tam nikto neprečíta... možno tak desiati čo to sledujú... a tí ktorí budú hľadať konkrétny problém to tam nenájdu...
možno by si mal na svoje oznamy vytvoriť tému, do ktorej nebude môcť nikto prispievať a možno bude prehľadnejšie, čo si chcel oznámiť a druhú na konštruktívne otázky a podnety, kde ak bude niečo mimo alebo podľa teba nestojí za odpoveď, jednoduchým kliknutím schováš a ak stojí za odpoveď napíšeš ju priamo pod otázku... a prehľadnosť bude zachovaná...
zk24
29.07.10,11:54
Prave. Tato Richardova tema nie je vlastne "tema", ale iba "oznam". No a šup šup jedno mimotemy aj pre mna ;)

V podstate ked som to prvy krat precitala, som ani necakala ze sa vobec niekto pokusi o diskusiu.
Richard
29.07.10,11:54
Flinstone ty píšeš o oznamoch a Stano o ohlasoch ktoré nesúvisia s oznamom (guláš otázok a odpovedí pre admina)... Každopádne ste tu sme mimotémy a ak máte podnet založte novú tému v ohlasoch.
Flinstone
29.07.10,12:00
sľubujem, že si už kvôli snahe poradiť adminovi nebudem drať prsty na klávesnici
Richard
29.07.10,13:41
hmm, z mojej strany to bola snaha o vecnú odpoveď, práve táto téma je o tom aby sme sa nehnevali keď Vás niekto upozorní že sme mimotémy
sito
29.07.10,13:46
Každý sa môže hnevať, ale tak, aby si pri tom neublížil. Radšej takto, :) :D:D:D ;)
Kazu
29.07.10,16:33
Mám rada témy mimotemy :) Už zopár krát sa mi stalo, že som sa z toho mimotémovéhé príspevku dozvedela užitočnú informáciu a to čo je pre zadávateľa už zbytočné blá-blá pre iného môže byť celkom zaujímavé. A o to predsa ide, radiť všetkým, vždy, zadarmo a za každých okolností :---
Richard
30.07.10,21:00
Tak to je super že sa nájdu užitočné príspevky, pravdepodobne to budú odpovede už na mimotémy otázku.

Ja si neželám nič viac, len to aby NEboli užitočné veci niekde zahrabané, kde by som ich nehľadal... pretože vtedy jej ich využitie veľmi náhodné a s istotou môžem tvrdiť že efektivita snahy poradiť je minimalizovaná...

Užitočné rady tu vždy boli, Porada sa len snaží aby boli dostupné čo naefektívnejšie a čo najširšej mase ľudí.

Porada nie je len diskusný server, je to databáza informácií ktorá sa vytvára otázkami a odpoveďami. Tak sa snažím dať tomu čo najefektívnejšiu formu.

Koniec koncov prax ukáže, čo je možné dokázať a čo nie v rámci takejto platformy.


Táto téma je len o jednej veci. Skúsme sa pozerať na tlačítko mimotémy ako na tlačítko ktoré nám chce pomôcť zorganizovať obsah na Porade a nie ako na tlačítko ktoré nás chce uraziť že píšeme zle.
sito
31.07.10,06:17
Veci majú vždy širší zmysle. Pokiaľ si niekto určí svoju hranicu, môže si byť istý, že za tou jeho hranicou je už len nezmysel?
Richard
31.07.10,20:19
Porada má momentálne veľký problém s tým že sa v téme vyskytujú komentáre ktoré nijak nepomáhajú a zároveň v témach vznikajú otázky, ktoré sú jemne súvisiace, alebo vôbec nesúvisiace.

Ja tu vidím veľkú výzvu v tom aby sme dokázali potlačiť neodbornú diskusiu (toto nie je zábavné diskusné fórum) a zároveň zorganizovali odbornú diskusiu do prehľadnej databázy informácií.

Ak by táto komunita dokázala tlačítkom mimotémy udržať tému v rámci jej zamerania, bolo by to omnoho lepšie riešenie ako uzatváranie tém.

Ľudia a hlavne nováčikovia prirodzene hľadajú cestu najrýchlejšieho a najlepšieho riešenia a preto dávajú otázky kľudne v rámci témy. Im je jedno či to čo potrebujú bude slúžiť niekomu ďalšiemu a v prvom rade sa vôbec nezamýšľajú nad tým, že svojim pôsobením môžu vytvárať databázu informácií.

My tu však potrebujeme niečo viac ako len vyriešiť problém tomu kto sa pýta. To je len jedna úloha. Ďalšia dôležitá úloha Porady je usporiadať informácie, aby boli čo najlepšie dostupné aj pre ďalších ktorí ich hľadajú. V tomto nie sme zatiaľ veľmi dobrý.
Laco-monter
31.07.10,20:27
Stačilo napísať Tvoje obľubené : " Nevytvárajte témy v téme !
Petra Nová
02.11.10,11:49
Alla, aj keď rozumiem, prečo to píšeš, nestálo by za úvahu, prečo je v niektorých témach toľko "mimotémy"? Na jednej strane usiluješ o zviditeľňovanie a na druhej zas o schovanie príspevkov.

Aj ja mám tisíc pripomienok k fungovaniu porady, návrhov na vylepšenie, o ktorých si myslím, žeby boli fajn. Len v rámci samokontroly rozmýšľam, či by som mu s tými návrhmi nemala poslať aj jedného programátora, ako posilu.:)
Petra Nová
02.11.10,12:06
Zviditeľňovanie členov a schovávanie príspevkov je miešanie jabĺk s hruškami:)

Ako pre koho.:)
Katija
03.11.10,08:57
Koľko členov musí udeliť mimotemyaby sa schoval príspevok, ktorý nepatrí do danej témy? Tri? Ako pri uzatvorení témy?

Áno traja ktorých je vidieť. Aj v tejto téme na začiatku sú dva príspevky zbalené. :D Dúfam, že to zabalovači v zdraví prežili.