Businessman13
29.07.10,16:13
Viem ze by som nemal písat konkrétny nápad s konkrétnymi vlastnostami ale inak sa neviem pohnut dalej , niesom skuseny podnikatel sice viem, ze raz budem, ale chcem čítať Vaše názory. Čo si myslíte o niečom takom? Moja predstava:
1. vytvoriť webstránku príklad "webshoppingcenters.sk
2. na úvod si vybrať jedno OC a prísť za ním s nápadom či majú záujem figurovať na takomto webe kde by si človek mohol vkročiť do každého ich obchodu na základe nejakého podorysu alebo niečo take samozrejme s výnimkou potravín
3. každý butik ktorý by o to mal záujem by mi posielal svoje produkty s popisom a fotkami aké by on uznal za vhodné.
4.po zabehnutí jedného centra rozbehnúť dalšie a dalšie :)
5.samozrejme za nejaký poplatok, kedže by sa to bralo ako istý druh reklamy a podpory predaja

Proste mám záujem o turistické topánky tak si pozrie takto na internete konkrétne obchody kde ich majú respektíve aké majú a do Centra uz pojdem za konkrétnymi kusmi a nebudem unavení z hladania produktu.

Pointa je proste taká že človek si može pozriet približne o aký tovar by mal záujem a vie konkrétne do ktorého obchodu resp. butiku má prísť a vie čo hľadá. Myslím si že by to trošku šetrilo čas ak má človek predstavu čo konkrétne potrebuje a hľadá a robilo to reklamu každému.

Tak to je dnešná chvíľka fantázie v mojej nespútanej hlave. Dakujem za vsetky postrehy, negatíva pozitíva, ak sa to niekomu páči a chcel by spolupracovať tak som otvorený všetkým možnotiam . DAKUEJEEEM
rickman
29.07.10,14:26
Pracovnici maju dost starosti s naskladnenim tovaru u seba, pracovat s druhym skladom, ktory by bol pre potreby tvojej stranky, by bolo komplikovane.

Rovnako tak nepocitaj s tym, ze za niekym prides alebo zasles ponuku a presvedcis ho. Ten niekto musi prist za tebou sam, co znamena, ze musis mat uz fungujuce riesenie s uz fungujucimi prevadzkami. Je to na sposob toho, co bolo skor - ci sliepka alebo vajce. Rovnako nepocitaj s tym, ze ti za to niekto bude platit. Skor sa vies zviest na nejakom proviznom systeme za dohodenie zakaznikov a aj to sa da sledovat len cez zlavy, co taha atraktivitu dole.

Cele by to davalo sense, ak by to bolo spojene s e-shopom, teda prevadzky by to aj zasielali cez teba.

Ale za skusku nic nedas, vyber si dve tri prevadzky v dvoch troch OC, ziskaj kontakt na veduceho, pozvi ho na kavu alebo obed a prezentuj mu to.
Businessman13
29.07.10,16:21
ale musi o tom vediet aj Manazment obchodneho centra vsak? Najprv mi oni musia odsuhlasit ze tam ich OC bude zverejnene? Dakujem za tvoju odpoved
Businessman13
29.07.10,16:24
a inak presne som chcel zakladat na tom ze to bude bez e-shopu aby si tam zakaznici len nasli svoj produkt a prisli do OC si ho kupit a tym padom sa da ocakavat ze pojdu aj do iných obchodov a nakupia nieco aj tam
rickman
29.07.10,17:29
a inak presne som chcel zakladat na tom ze to bude bez e-shopu aby si tam zakaznici len nasli svoj produkt a prisli do OC si ho kupit a tym padom sa da ocakavat ze pojdu aj do iných obchodov a nakupia nieco aj tam

Ak uz niekto pride do OC a pozrie vsetky obchody, aky zmysel bude mat zhliadnutie tvojej stranky pred navstevou OC?
padro
29.07.10,17:42
Ak uz niekto pride do OC a pozrie vsetky obchody, aky zmysel bude mat zhliadnutie tvojej stranky pred navstevou OC?


presne tak, ten napad nema velku logiku... podla mna ked ides do OC tak viac menej tam ides aj s cielom "pomotat" sa tam, a nie hned cielene kupit danu vec.
Businessman13
30.07.10,15:30
tak ja som na to pozeral tak ze mnozstvo ludi nieco zhana napriklad co ja viem letnu koselu ma pribliznu predstavu aka by mala byt a takto si vie priblizne nieco vyhliadnut a potom ist do konkretnych obchodov uz . No tak ste mi moj napad odpiisali ale ved tymto dovodom som to tu piisal . Dakujem Vam zatim
rickman
12.08.10,08:30
SCANDAL
17.08.10,21:44
nevidím v tom veľký zmysel..
Veľa práce, malý úžitok a to všetko zadarmo a s tvojimi vysokými nákladmi..
Asi nevieš, koľko práce, úsilia, námahy a následne presviedčania a obálkovania stojí presviedčanie manažéra centra aby s tebou spolupracoval..
Následne to isté musíš absolvovať s každým jedným obchodíkom z celého obrovského OC..
A ako tu už uviedli, personál obchodov má kopec práce so svojim tovarom a nie sledovať ešte stavy tovarov na tvojom webe..
BOLO BY TO SAKRA PRÁCNE !
a to nehovorím, že príde špička, Vianoce a nikto nebude stíhať..
svojim príspevkom som ťa nechcel odradiť, iba dať do reality, že je to KOPEC ale ozaj VEĽKÝ KOPEC roboty a efekt žiadny..