plavčík
03.11.05,11:48
Ahojte ako si v Datalocku W vyradím majetok?
Eva Farkasová
06.11.05,11:47
Ahojte ako si v Datalocku W vyradím majetok?
Neviem ti poradiť, ale chcem sa opýtať ako si spokojný s programom ? Od nového roku nám pribudne majetok z mesta /sme príspovková org./ a neviem aký program máme zakúpiť. Hlavne, aby to robilo odpisy a všetko potrebné. Ďakujem.
janulinka
07.11.05,05:14
Majetok v Datalocku vyraď v programe v ponuke stav majetku, pohyb majetku a potom Ti program ponúkne možnosť vyradenie majetku. Nie je to nič zložité.
ankarajka
04.01.07,15:45
mohla by som sa na teba obratit ako postupovat, ked ked mam pred sebou fakturu za kupeny majetok a ten potrebujem zaradit, nadefinovat odpisovy plan a vsetko co je potrebne okolo majetku, doteraz som robila v pohode a preslo sa na datalock. Dakujem
Ziarowka
27.06.07,20:33
ahoj ankarajka...
ja by som sa len chcela opýtať, prečo ste prešli na datalock, pretože mi teraz datalock máme a chceli by sme prejsť na pohodu...
no a k tomu zaraďovaniu do majetku.Nový majetok sa nahráva tak, že v hornel lište si zvolíš Majetok z menu si ďalej vyberieš POHYB MAJETKU a v rolete si vyberieš ZARAĎOVANIE. Dáš pridať nový záznam a z ponuky si zvolíš, akým spôsobom ste majetok nadobudli. Ďalej len vyplňuješ jednotlivé polia podľa skutočnosti. Ak by si práve s niektorou z koloniek mala problém napíš a poradíme, ak to bude v našich silách.
Aby sa ti zaradenie premietlo do účtovníctva v hornej lište zvol SPRACOVANIE a v roletovom menu PREVOD MAJETKU DO ÚČTOVNÍCTVA.
Dúfam, že pomohlo
zazulka
07.09.11,16:57
Potrebovala by som poradiť ohľadne vyradenia majetku predajom, ako postupovať? Ďakujem veľmi pekne za pomoc