rogo7
30.07.10,23:13
Zdravim,mam neprijemnu susedu,medzi našimi pozemkami je pletivo na betonovom muriku.Dnes som sa s nou povadil,lebo som na koniec mojho pozemku nanosil tenke konare do výšky asi 0,5M. Najprv mi suseda vyhadzovala na oči,ze sa konare nesmu dotykat je murika,to som napravil,potom mi zase tvrdila,ze musim dodržat odstup od jej plota 40cm,ze ona to ma zistene podla zakona.Mne sa zda,ze blafuje,zajtra to bude mat dohru,v minulosti nam kradla hlinu,tak by som jej to chcel zratat,len prosim o radu s tou vzdialenostou.DIK surne
Zeck
01.08.10,07:44
40 cm ostup od jej plota? Pekna hlupost.:)
Silvernola
01.08.10,09:09
Príjemnú zábavu:cool:! S tebou by som teda susediť nechcela!
ZEvina
03.08.10,12:50
Príjemnú zábavu:cool:! S tebou by som teda susediť nechcela!

... a čo takého suseda, ako má moja mamka? Býva v starom rodinnom dome, ktorý je sám od seba vlhký. Sused si nasadil vedľa celej steny divý vinič, ktorý sa jej ťahá po celej stene a tuje, ktoré sú už tak vysoké, že jej vrchy lezú pod strechu a ešte ich aj polieva. A pekne aj listy na stene, aby neboli prachové! Keď mamka protestovala, tak argumentoval tým, že ten vinič ťahá zo steny vlhkosť - z vnútra to však vyzerá naopak! :mee:
Silvernola
03.08.10,15:28
... a čo takého suseda, ako má moja mamka? Býva v starom rodinnom dome, ktorý je sám od seba vlhký. Sused si nasadil vedľa celej steny divý vinič, ktorý sa jej ťahá po celej stene a tuje, ktoré sú už tak vysoké, že jej vrchy lezú pod strechu a ešte ich aj polieva. A pekne aj listy na stene, aby neboli prachové! Keď mamka protestovala, tak argumentoval tým, že ten vinič ťahá zo steny vlhkosť - z vnútra to však vyzerá naopak! :mee:
Veru, ani takého:mee:! Ale možno lepšie, než takého, čo ťa pozdraví: "Dyk, dobré ráno, susedko!":):D
sisima
04.08.10,09:22
my sme si postavili vlastny plot, a bolo po probleme... a kedze plot je pomyselnou hranicou pozemku, nie je mozne si narokovat na cudzich 40cm... inak pri stavani plotu je pripustna odchylka 15cm, ktora neuspeje na sude...
deli.
04.08.10,09:57
inak pri stavani plotu je pripustna odchylka 15cm, ktora neuspeje na sude...

naozaj je to tak? este som o tom nepocula. podla akeho zakona?