ladyjane
31.07.10,14:49
Dobrý deň,

vie mi prosím niekto poradiť v tomto probléme: jeden študent, ktorý do polovice júla pracoval v našej firme na dohodu o brigádnickej činnosti a doložil potvrdenie o ukončení štúdia, prešiel deň po odovzdaní potvrdenia o skončení štúdia na dohodu o pracovnej činnosti.
Akým dokladom je potrebné ukončiť jeho dohodu o brigádnickej činnosti, aby to bolo jasné pre obe strany? Aký text tam nesmie chýbať? Ďakujem.
rodina1
31.07.10,14:14
Dobrý deň,

vie mi prosím niekto poradiť v tomto probléme: jeden študent, ktorý do polovice júla pracoval v našej firme na dohodu o brigádnickej činnosti a doložil potvrdenie o ukončení štúdia, prešiel deň po odovzdaní potvrdenia o skončení štúdia na dohodu o pracovnej činnosti.
Akým dokladom je potrebné ukončiť jeho dohodu o brigádnickej činnosti, aby to bolo jasné pre obe strany? Aký text tam nesmie chýbať? Ďakujem.
Ja by som napísala:
Dohoda o skončení dohody o brigádnickej práci študentov
uzatvorená medzi: zamestnávateľ - názov (na jednej strane)
zamestnanec - meno (na druhej strane)

V zmysle § 228 ods. 2) Zákonníka práce sa obidve strany dohodli, že dohoda o brigádnickej práci študentov, ktorá bola uzatvorená v zmysle § 227 Zákonníka práce dňa .... , bude ukončená ku dňu .....
Dátum a podpisy
ladyjane
31.07.10,14:42
Veľmi pekne ďakujem za pomoc.