flaniko
02.08.10,07:22
Bývalá spolužiačka cez zimu alebo na budúci rok niekedy nás pozvala na Kanárske ostrovy, kde momentálne žije a pracuje. Bolo by to na týždeň, avšak my by sme tam chceli zostať min. ešte ten týždeň, aby sme si to poriadne užili.
Vedel by nám niekto poradiť ako cestovať - keby sme cestu chceli sami vybaviť, príp. akou cestovnou kanceláriou a kam?
simbata
28.12.10,06:28
Ahojte, nakoľko tu je už otvorená téma Kanárske ostrovy, nejdem otvárať ďalšiu. Hádam sa nájde niekto kto odpovie, keďže pred tým ostala slečna bez odpovede :)

Chceme si objednať zájazd na Kanárske ostrovy, presnejšie na ostrov Gran Canaria. Letenky už mám kúpené, len sa neviem rozhodnúť s ubytovaním. Mám 2 oblasti, kde som našla ubytko, ktoré sa nám páči, len nevieme či sa rozhodnúť pre oblasť Puerto Rico, kde sú 2 menšie pláže, ktoré sú z predu ako keby polo uzavreté skalami a vlastne je tam spravený priechod pre lode (výhodu vidím v tom, že sa bude dať kúpať a nemusíme sa báť vĺn, len sú fakt menšie), druhú oblasť ktorá sa mi páčila - Playa del Inglés, kde sú síce nádherné rozľahlé pláže, avšak nakoľko ostrov obklopuje atlantický ocená, bojíme sa trochu veľkých vĺn a toho, že budeme na dovolenke a nebude sa dať kúpať.
Moja otázka vlastne je, či niekto z vás, kto už navštívil tento ostrov mi vie povedať, či tam rátať skôr s veľkými vlnami, alebo je tam ten oceán skôr pokojnejší. Viem, že to závisí aj od počasia a stačí jedna búrka na mori, ale to sa môže stať aj v chorvátsku medzi ostrovmi, skôr mi ide o taký pocit, aký ste mali za celý týždeň dovolenky, prípadne či ste navštívili niektorú z týchto oblastí a viete napísať dojmy.

Ďakujem :---
pivko
28.12.10,08:46
Ahojte, nakoľko tu je už otvorená téma Kanárske ostrovy, nejdem otvárať ďalšiu. Hádam sa nájde niekto kto odpovie, keďže pred tým ostala slečna bez odpovede :)

Chceme si objednať zájazd na Kanárske ostrovy, presnejšie na ostrov Gran Canaria. Letenky už mám kúpené, len sa neviem rozhodnúť s ubytovaním. Mám 2 oblasti, kde som našla ubytko, ktoré sa nám páči, len nevieme či sa rozhodnúť pre oblasť Puerto Rico, kde sú 2 menšie pláže, ktoré sú z predu ako keby polo uzavreté skalami a vlastne je tam spravený priechod pre lode (výhodu vidím v tom, že sa bude dať kúpať a nemusíme sa báť vĺn, len sú fakt menšie), druhú oblasť ktorá sa mi páčila - Playa del Inglés, kde sú síce nádherné rozľahlé pláže, avšak nakoľko ostrov obklopuje atlantický ocená, bojíme sa trochu veľkých vĺn a toho, že budeme na dovolenke a nebude sa dať kúpať.
Moja otázka vlastne je, či niekto z vás, kto už navštívil tento ostrov mi vie povedať, či tam rátať skôr s veľkými vlnami, alebo je tam ten oceán skôr pokojnejší. Viem, že to závisí aj od počasia a stačí jedna búrka na mori, ale to sa môže stať aj v chorvátsku medzi ostrovmi, skôr mi ide o taký pocit, aký ste mali za celý týždeň dovolenky, prípadne či ste navštívili niektorú z týchto oblastí a viete napísať dojmy.

Ďakujem :---
Playa de Ingles , jednoznačne .Vlny niesu problém akurát vietor a studená voda /max.22c v auguste/
simbata
28.12.10,08:52
Playa de Ingles , jednoznačne .Vlny niesu problém akurát vietor a studená voda /max.22c v auguste/
Studená voda nie je pre nás problém, a 22C mi nepríde málo :) a ďakujem za odpoveď.
Nám sa tiež Playa de Ingles pozdávalo viac a to z dôvodu, že z toho čo som si naštudovala, tak tam je viac nákupných centier (objednávame si apartmán bez stravy) a je tam aj čulý nočný život a taký ten dovolenkový ruch. Ešte musím vyriešiť problém cesty: Letisko-Hotel a bude to hotové :D Už len ten júl aby bol a budem spokojná :D
pivko
28.12.10,08:59
Studená voda nie je pre nás problém, a 22C mi nepríde málo :) a ďakujem za odpoveď.
Nám sa tiež Playa de Ingles pozdávalo viac a to z dôvodu, že z toho čo som si naštudovala, tak tam je viac nákupných centier (objednávame si apartmán bez stravy) a je tam aj čulý nočný život a taký ten dovolenkový ruch. Ešte musím vyriešiť problém cesty: Letisko-Hotel a bude to hotové :D Už len ten júl aby bol a budem spokojná :D
Na kanároch je bezcolné pásmo tak že tam sú lacné taxíky a hlavne auta v požičovni. Auto si kľudne požičiaš na letisku za cca 20 EUR/den a vrátiť ho možeš aj na inom mieste v tej istej agentúre.
simbata
28.12.10,10:12
Na kanároch je bezcolné pásmo tak že tam sú lacné taxíky a hlavne auta v požičovni. Auto si kľudne požičiaš na letisku za cca 20 EUR/den a vrátiť ho možeš aj na inom mieste v tej istej agentúre.
Tak to je pozitívna správa. Sme 4, tak sme aj uvažovali, že by sme sa možno aj taxíkom odviezli do hotela (prílet je 22:45) a už na cestu domov to možno šupneme aj nejakou linkou na letisko. Na nete som našla , že km je približne za 1,5 Eura, ale tak na mieste uvidíme. Na stránke letiska som sa toho veľa nedozvedela. Ešte mám dosť času na naštudovanie. Pre nás bola priorita, aby sme čím skôr zarezervovali ubytovanie a tie ostatné veci už dogooglim. Mám na to 1/2 roka. Popozerám aj to požičiavanie auta, ak by to bolo za takú nízku cenu, tak to máme lepšie ako taxi.
Ďakujem "pivko" za cenné rady ;)
220870
28.12.10,10:23
Nikdy som tam nebol ale.V Chorvácku aj Grécku by som mal obavy vstúpiť do mora pri prístavoch.Veľakrát tam bola hnusná špinavá mastná voda od olejov ,nafty a všetkého možného čo tam z tých člnov vyhadzovali do mora.
pivko
28.12.10,10:35
Super pláž umelo vytvorená navozením piesku je pri Puerto Ricu - pláž Amadores ,ale tam sa v pohode dá dostať autom z požičovne ,alebo busom , potom určite nevynechaj výlet do Puerto Mogán , najlepšie v sobotu keď sú tam trhy.Nezabudni na Playa Melonáres /milionárov/ v Maspalomas a príľahlé nákupné centrum. Výlety sa oplatí napr. Palmitos park , Aqua park + zobrať auto a obehnúť ostrov. V hlavnom meste toho veľa nieje tak že isť tam akurát ak na nákupy.Pre Gran Canáriu mám osobne slabosť , je to podľa mňa RAJ NA ZEMI;) bol som tam už cca 10x;)
simbata
28.12.10,10:49
Pivko, jedna lepšia správa od teba ako druhá ;)
My sme sa tento rok náhodne rozhodli pre Gran Canariu, pretože keď človek pozerá ceny v cestovkách, tak by sme museli patriť do vyššej vrstvy, aby sme si to dovolili. Lenže keď som si našla letenku a zarezervujeme si ubytko, tak to je fakt paráda cena.
Tie výlety čo si mi odporučil si pozriem na mape a určite niečo zrealizujeme. Vyzerá to fakt super. :)
A môžem sa spýtať, kde si býval? či chodíš stále iba cez cestovnú kanceláriu?
Ja som si našla 2 *** hotely v Puerto Rico ale hore na skale, síce výhľad aj hotel úžasný, len neviem ako dlho nás bude baviť chodiť po schodoch.
A v Playa de Ingles sa mi pozdávali bungalovy Doňa Rosa ktoré sú priamo pri pláži. Podľa obrázkov to vyzerá byť taký štandard ale poloha je úžasná.
pivko
28.12.10,11:03
Pivko, jedna lepšia správa od teba ako druhá ;)
My sme sa tento rok náhodne rozhodli pre Gran Canariu, pretože keď človek pozerá ceny v cestovkách, tak by sme museli patriť do vyššej vrstvy, aby sme si to dovolili. Lenže keď som si našla letenku a zarezervujeme si ubytko, tak to je fakt paráda cena.
Tie výlety čo si mi odporučil si pozriem na mape a určite niečo zrealizujeme. Vyzerá to fakt super. :)
A môžem sa spýtať, kde si býval? či chodíš stále iba cez cestovnú kanceláriu?
Ja som si našla 2 *** hotely v Puerto Rico ale hore na skale, síce výhľad aj hotel úžasný, len neviem ako dlho nás bude baviť chodiť po schodoch.
A v Playa de Ingles sa mi pozdávali bungalovy Doňa Rosa ktoré sú priamo pri pláži. Podľa obrázkov to vyzerá byť taký štandard ale poloha je úžasná.
Podľa mňa práve cez cestovku je to lacnejšie ako individuálne. Samozrejme že nie cez našu Posledné roky chodím stále last minute CK http://www.rudolfreisen.cz/ podobná CK ako airstop ,ale má lepšie ceny. Voľakedy dávno pred cca 15 rokmi mal dobré ceny aj Fisher , týždňovka do jeho aprtmánov v Taurite bola za 9.000 Skk;)
kde su tie časy:mee:
Naposledy som bol pred 2 rokmi na 3 týždne , 3* hotel+polpenzia = 810 Eur.
koľko stáli letenky?
Tieto apt.sú za slušnú cenu a výborná poloha:
daj do googla apt. valentin marieta gran canaria.
A nákupy ,jednoznačne tu:http://www.anjoca.com/en/sc-atlantico-vecindario.php
je to na dialnici medzi Las Palmas a Playa de Ingles.
adam
28.12.10,11:21
Palmitos park určite nevynechaj, je to nádhera, hlavne pavilón motýľov...
pivko
28.12.10,11:23
A papagáj show.
simbata
28.12.10,11:25
Podľa mňa práve cez cestovku je to lacnejšie ako individuálne. Samozrejme že nie cez našu Posledné roky chodím stále last minute CK http://www.rudolfreisen.cz/ podobná CK ako airstop ,ale má lepšie ceny. Voľakedy dávno pred cca 15 rokmi mal dobré ceny aj Fisher , týždňovka do jeho aprtmánov v Taurite bola za 9.000 Skk;)
kde su tie časy:mee:
Naposledy som bol pred 2 rokmi na 3 týždne , 3* hotel+polpenzia = 810 Eur.
koľko stáli letenky?
Letenky stáli pre 4 osoby 480 Eur aj nejaké drobné - iba s príručnou batožinou ( do 10 Kg ) + si doplatíme 1 kufor čo bude bohate stačiť, nakoľko ideme iba na 7 nocí.
Ale keď vidím tú tvoju cenu, tak je ozaj veľmi nízka :confused:
Ubytovanie sme si našli buď za 333 Eur/4osoby apartmán s dvomi spálňami bez stravy, a izbu za 420Eur/2osoby all inclusive.
olybaba
28.12.10,11:33
- bez dopravného prostriedku, pokiaľ však nemienite preležať x dní na miestnej pláži, pokladám pobyt z časti za stratu času a vyhodené peniaze
- keď túžite byť aspoň niekoľko dní nezávislí a poznať rôzne kúty ostrova, kam sa nedostanete autobusom, tak sa nemusíte báť myšlienky požičania auta z autopožičovne
- keď sa rozhodnete pre požičanie auta, určite sa oplatí zarezervovať si auto na viac dní v autopožičovni na letisku (je ich tam viacej) v časovom predstihu cez ineternet
pivko
28.12.10,12:05
Možeš mi jednu doniesť:D:D:D a aj jedno pivko.
simbata
28.12.10,12:10
čo by si chcel priniesť?? :D
Ako tak pozerám na to mäsko, tak to all inclusive balíme ta het :D
pivko
28.12.10,12:14
No predsa tú nohu.
simbata
28.12.10,12:30
Tak tá príručná batožina by mi na to akurát možno stačila :D
simbata
28.12.10,17:11
Ak ťa môžem ešte poprosiť o pomoc, nejako asi zle hľadám, alebo čo, len aj keď pozerám autopožičovne na letisku, tak mi tam vyskakujú obrovské ceny.
Ak vieš, vedel by si mi poradiť konkrétnu spoločnosť, príp. ako to je s tým taxi, lebo aj to keď hľadám na transfer z letiska, tak vyskakujú hrozné ceny. :(
lujza.j
28.12.10,18:48
aj ja, aj ja chcem takú nožku, aspoň jednúúú:):)mňáám:)
pivko
29.12.10,06:15
Tu si pozerala?
http://www.grancanariaairportcarhire.net/?gclid=CJ7855j1kKYCFYeWzAoddwauYQ
A letenky 480 EUR pre všetkých??? alebo jedna? aká spoločnosť? odkial odlet? Za 120 by to bola super cena, ani sa mi nechce veriť.
simbata
29.12.10,06:59
Tu si pozerala?
http://www.grancanariaairportcarhire.net/?gclid=CJ7855j1kKYCFYeWzAoddwauYQ
A letenky 480 EUR pre všetkých??? alebo jedna? aká spoločnosť? odkial odlet? Za 120 by to bola super cena, ani sa mi nechce veriť.

Odkaz pozriem doma, v práci mi to otvoriť nejde.
Hej, letenky boli za takú cenu (480 pre 4 osoby). Ryanair začal lietať aj na Gran Canaria letisko Las Palmas. Ale ako som ti písala vyššie, je to cena bez batožiny. Batožina stojí 15 kg - 30 Eur, 20kg - 50 Eur. Ale batožinu si chceme zaplatiť asi len 1, na osušky, kozmetiku, a také veci čo nemôžu do príručnej. Ryanair má veľmi veľkú príručnú batožinu (10 kg a rozmer teraz z hlavy neviem, ale je to až taký ten menší kufor)
pivko
29.12.10,07:09
a odlet? Viedeň?
simbata
29.12.10,07:33
odlet Bratislava
pivko
29.12.10,09:45
V ktorom mesiaci ti dalo takú cenu? Ja som skúša v júny a neviem sa na takú dostať. Išiel by som na 3 týždne.
simbata
29.12.10,10:32
my sme brali prelom júna a júla, dnes som ráno pozerala letenky a menili sa ceny. Pri niektorých je taxa, pri niektorých nie je.
Na odlet napr. v júly nie sú taxy na termín: 4,11,18,25. v auguste: 8,15 a na prílety: júl: 15,22 a august 5, 19,26 a september 9. Inak neviem z akého dôvodu, ale keď si zadáš 1 ks letenky, tak je to lacnejšie, ako keď dáš, že objednávaš napr. ako ja pre skupinu 4 osôb. Skús to takto mrknúť. Prípadne chvíľu vyčkaj. Ryanair robí priebežne akcie. My sme ešte včera v noci pozerali letenky a dnes ráno už mali iné ceny.
Občas sa vyčkať oplatí, mne sa tak podarilo v marci na apríl kúpiť do Bruselu letenky za 3 eurá ::D
pivko
29.12.10,12:09
Vetroňom?
pivko
29.12.10,12:10
A aké má na tej linke Ryanar lietadlo , lebo na Kanáre sa letí cca 4-4,5 hod tak že kolibríkom niesom ochotný letieť:D
simbata
29.12.10,12:42
no aké majú lietadlo to ti povedať neviem, ale hádam to ten kolibrík nebude, lebo chudák by asi ani nevyštartoval :D Hlavne nie, keď nabalíš cestou späť to stehno :D
Inak asi stačí crrn na letisko. :)
simbata
29.12.10,12:45
nie nie, poslali nám papierové krídielká a išli sme pešibusom a mávali rukami :D
Ale vážne. Letenka tam a späť 6 eur, poplatok 10 a z Charleroi do centra Brusselu bus 22 eur, takže za 38 eur som sa dostala zo SVK do centra Bruselu.
Ach, toto patrilo do príspevku vyššie. Asi som už mimo, lebo mi to nejde ani vymazať. :o
pivko
29.12.10,12:54
Už som sa dostal- odlet jún na 3 týždne cena 367 bez batožiny 2 dospelí + jedno kindervajco:D tak že spolu ako poznám moju ženu to bude min. + 100 za 2 kufre. Idem pozerať nejaký aparthotel . A niekto tu písal že na Kanároch majú hotely vyhrievané bazény:confused: Tak ja som tam bol 10x ale o takom niečom neviem. Bol som v jednom Gloria palace San Augustín ,ale ten mal vyhrievaný bazén len vnútorný.Tak že ak niekto o nejakom vie tak šup sem s ním.
simbata
29.12.10,13:11
Inak neviem či si si tú batožinu zrátal, ale keď 15 kg. víde na 30 € a 20 na 50€, tak za tých 100 € sa vám viac oplatí zobrať 4 - 15kg kufre. To bude mať manželka radostiiii :)
pivko
29.12.10,14:18
+ jeden kufor kozmetiky naspať tak že 150 EUR
pivko
30.12.10,06:23
Na tejto stránke sa dočítaš veľa zaujímavého.
klikni na diskusia a vyber miesto ktoré Ťa zaujíma:

http://www.orbion.cz/
simbata
31.12.10,06:39
"pivko" , ešte som sa ťa chcela spýtať, ako sa asi pohybujú ceny potravín?? je to niečo ako u nás, alebo o niečo drahšie alebo o veľmi drahšie? Aby sme ešte vedeli koľko budeme potrebovať peniažkov zo sebou.
Ďakujem ;)
pivko
08.01.11,11:51
"pivko" , ešte som sa ťa chcela spýtať, ako sa asi pohybujú ceny potravín?? je to niečo ako u nás, alebo o niečo drahšie alebo o veľmi drahšie? Aby sme ešte vedeli koľko budeme potrebovať peniažkov zo sebou.
Ďakujem ;)
Bol som sa trochu okúpať na Bali;) tak že odpovedám neskor.
Ja som mal doteraz stále polpenziu ,tak že som kupoval len vodu a pivko:D Voda stojí cca ako u nás a pivko je tam v obchode lacnejšie.;)Čo som pozeral potraviny tak všetky tie dobroty ako šunky ,klobásky atd sa dajú lacnejšie kúpiť v nákupnom centre Atlantico vo Vecindariu/Carrefour/ tam sú ceny potravín cca ako u nás.;)
V reštaurácii na pláži stojí obrovská piza cca 10 EUR ,ale taká čo majú dvaja problém zjesť.
lujza.j
08.01.11,19:10
a fotečky z kúpania sú kde?:)
pivko
08.01.11,19:56
Nakoľko na Bali už som bol tak som prírodu nefotil , vynechal fakult.výlety a ani sa nepotápal/ponory ako Tulamben-vrak, Nusa-Penida-super prúd mám za sebou/tak že teraz to bolo o silvestri.Na každej fotke som ja alebo žena tak že tu nechcem vystavovať na obdiv svoje vyšportované telo.
lujza.j
08.01.11,19:59
no dobre teda:)
pivko
08.01.11,20:03
A čo sa týka Kanárov tak na základe toho že sa dá na Kanáre letieť za 100 EUR mením svoj názor že treba cestovať cez CK, na názor že jednoznačne indivuálne a do apartmánov vybavených kuchyňou/moj prípad nakoľko mám 2,5r KUBA/ ináč hotel. Lebo predtým stála len holá linková letenka do Las Palmas cca 400 Eur a zájazd komplet na týždeň 500;)
Qmox
24.02.11,13:36
no ja som vcera kupoval letenky na Gran Canaria pre dvoch spiatocna v Maji 16/27 stala :
188 Euro + 80 Euro za batozinu (2x15KG) + 20 Euro (administratyvny poplatok) = 288 (pre 2 s batozinov)

Teraz kedze vyberame hotel rozmyslam, oplati sa zobrat all inclusive alebo radsej pol penzia ?
Na 12 dni pre 2 to robi rozdiel tak okolo 250euro tak neviem 10 euro na osobu/den neni take zle.

Miesto na dovolenku chceme Playa del Ingles, len hotelov je tam dost vela tak je trochu si problem vybrat

Co sa tyka pozicania auta , plati tam standartny slovensky vodicak? (myslim je to v Eu alebo treba este nieco vybavovat)
Ako je to s pokutami a s poistenim kedze som tak 4 roky nebol za volantom?
Kde najlepsie pozicat auto na playa del ingles ?

Nakupy by mali byt dutyfree len zasa neviem o kolko je v priemere drahsie na Paya del ingles / Masspalomas oproti letisku.
pivko
24.02.11,14:06
no ja som vcera kupoval letenky na Gran Canaria pre dvoch spiatocna v Maji 16/27 stala :
188 Euro + 80 Euro za batozinu (2x15KG) + 20 Euro (administratyvny poplatok) = 288 (pre 2 s batozinov)

Teraz kedze vyberame hotel rozmyslam, oplati sa zobrat all inclusive alebo radsej pol penzia ?
Na 12 dni pre 2 to robi rozdiel tak okolo 250euro tak neviem 10 euro na osobu/den neni take zle.

Miesto na dovolenku chceme Playa del Ingles, len hotelov je tam dost vela tak je trochu si problem vybrat

Co sa tyka pozicania auta , plati tam standartny slovensky vodicak? (myslim je to v Eu alebo treba este nieco vybavovat)
Ako je to s pokutami a s poistenim kedze som tak 4 roky nebol za volantom?
Kde najlepsie pozicat auto na playa del ingles ?

Nakupy by mali byt dutyfree len zasa neviem o kolko je v priemere drahsie na Paya del ingles / Masspalomas oproti letisku.
Vodičak stačí náš, na letisku je všetko drahšie ako v Playa de Ingles, auto treba požičať s poistkou.
MAISI
20.03.11,13:59
Poprosím o informáciu. Má niekto skúsenosti s takýmto programom na Kanárske ostrovy?
Senior Travel dovolenka pre seniorov v Španielsku za výhodných podmienok. PEGAS Travel - autorizovaný partner programu Europe Senior Tourism (http://www.europeseniortourism.eu/) na Slovensku.

Nová ponuka je znovu pripravená renomovaným touroperátorom SUNWEB Sundio Group (http://www.sunweb.es/), ktorý len v minulom roku uvítal v Španielsku takmer 45.000 seniorov z celej Európy. Na základe týchto skúseností a so vzájomnou spoluprácou so španielskymi poskytovateľmi služieb (letecké spoločnosti, hotely, autobusoví dopravcovia, pozemný personál ako aj sprievodcovia a cestovní asistenti) nám pripravili veľmi výhodnú ponuku, profesionálny balíček služieb za rozumnú cenu. Vďaka oficiálnej podpore Španielskej vlády, prostredníctvom Ministerstva priemyslu, cestovného ruchu a obchodu a Ústavu španielskeho cestovného ruchu Turespaňa, ako aj Kanárskej vlády bolo možné zrealizovať program "EUROPE SENIOR TOURISM" a ponúknuť Vám pobyty na Kanárskych ostrovoch - Gran Canaria (http://www.pegastravel.sk/seniori.php?id_oblast=9), Tenerife (http://www.pegastravel.sk/seniori.php?id_oblast=10).

Konkrétne by som sa chcela opýtať na dovolenku na Tenerife na letovisko v Puetro de la Cruz. Uvádzajú cenu na 7 nocí v 4**** hotel, plná penzia, letecky, všetko komplet v cene. Nie je to len nejaký podvod na seniorov?
Ďakujem
schlamastick
20.03.11,14:18
Vďaka oficiálnej podpore Španielskej vlády, prostredníctvom Ministerstva priemyslu, cestovného ruchu a obchodu

určite by som neváhal napísať na to ministerstvo a na spomínanú spoluprácu sa ich opýtať
220870
20.03.11,16:04
Poprosím o informáciu. Má niekto skúsenosti s takýmto programom na Kanárske ostrovy?
Senior Travel dovolenka pre seniorov v Španielsku za výhodných podmienok. PEGAS Travel - autorizovaný partner programu Europe Senior Tourism (http://www.europeseniortourism.eu/) na Slovensku.

Nová ponuka je znovu pripravená renomovaným touroperátorom SUNWEB Sundio Group (http://www.sunweb.es/), ktorý len v minulom roku uvítal v Španielsku takmer 45.000 seniorov z celej Európy. Na základe týchto skúseností a so vzájomnou spoluprácou so španielskymi poskytovateľmi služieb (letecké spoločnosti, hotely, autobusoví dopravcovia, pozemný personál ako aj sprievodcovia a cestovní asistenti) nám pripravili veľmi výhodnú ponuku, profesionálny balíček služieb za rozumnú cenu. Vďaka oficiálnej podpore Španielskej vlády, prostredníctvom Ministerstva priemyslu, cestovného ruchu a obchodu a Ústavu španielskeho cestovného ruchu Turespaňa, ako aj Kanárskej vlády bolo možné zrealizovať program "EUROPE SENIOR TOURISM" a ponúknuť Vám pobyty na Kanárskych ostrovoch - Gran Canaria (http://www.pegastravel.sk/seniori.php?id_oblast=9), Tenerife (http://www.pegastravel.sk/seniori.php?id_oblast=10).

Konkrétne by som sa chcela opýtať na dovolenku na Tenerife na letovisko v Puetro de la Cruz. Uvádzajú cenu na 7 nocí v 4**** hotel, plná penzia, letecky, všetko komplet v cene. Nie je to len nejaký podvod na seniorov?
Ďakujem
Aká je tá cena?
MAISI
21.03.11,05:59
Aká je tá cena?
Jedná sa o cenu 454 €.
adi11
21.03.11,06:23
Jedná sa o cenu 454 €.
Moze to byt pravda, moj syn bol minuly tyzden na tyzdenny pobyt v Tenerife tiez v Puerto de la Cruz. Vybavoval to v Anglicku, lebo tam pracuje, len neviem cez aku agenturu. Cely pobyt s polpenziou ho vysiel 300 GBP.
Boli v hoteli Miramor a velmi sa mu pacilo.
MAISI
21.03.11,07:15
Teraz som volala na Veľvyslanectvo Španielska v Bratislave a bolo mi povedané, že taký program sa organizuje. Že je to v pohode.
MAISI
21.03.11,13:30
Moze to byt pravda, moj syn bol minuly tyzden na tyzdenny pobyt v Tenerife tiez v Puerto de la Cruz. Vybavoval to v Anglicku, lebo tam pracuje, len neviem cez aku agenturu. Cely pobyt s polpenziou ho vysiel 300 GBP.
Boli v hoteli Miramor a velmi sa mu pacilo.
Mohla by si mi zistiť od syna či sa to jednalo o program Senior Travel, alebo len nejaká iná bežná dovolenka.
Ďakujem
adi11
21.03.11,13:39
Mohla by si mi zistiť od syna či sa to jednalo o program Senior Travel, alebo len nejaká iná bežná dovolenka.
Ďakujem
On sa mal vcera vecer vratit, uz som nervozna, lebo sa vobec nehlasi, ani nereaguje na SMS..asi to bude bezne najdena dovolenka z internetu v Anglicku..ked sa ohlasi popytam sa ho na to..

tak uz som kludna, prisla mi od neho prave sms, ze bolo super a uz maka v praci..
pivko
22.03.11,04:40
300 libier je v Anglicku bežná cena za týždňový last minute s CK Thomas Cook na Kanáre mimo sezóny.