dionaea515
02.08.10,08:54
Dobry den chcela by som sa spytat ci ma niekto z vas skusenosti s touto strankou a ci sa oplati investovat rocne 97 EUR na registraciu...dakujem
lubko6394
02.08.10,07:46
Možno áno, niektorí sa registrujú aj na čítanie poézie za 66 Eur.
profesional
02.08.10,08:08
Nemam rad tzch co sa zaregistruju len za tym ucelom, aby vytvorili temu ktorou si robia reklamu na svoj web. Sa tu v poslednom obdobi s takymi vrece roztrhlo.
VieraPopluharova
02.08.10,08:17
Do tychto stranok neinvestujem, nakolko preferuju uz i tam podla znamosti, nechcem nikoho urazit.
dionaea515
04.08.10,16:15
Nemam rad tzch co sa zaregistruju len za tym ucelom, aby vytvorili temu ktorou si robia reklamu na svoj web. Sa tu v poslednom obdobi s takymi vrece roztrhlo.

Ja zacinam podnikat a teraz som sa dostala k tejto stranke tak sa seriozne pytam ci to funguje alebo nie...urcite nerobim nikomu reklamu
pitonm
05.08.10,12:49
Fungovať to funguje len vždy sa nájde niekto kto ponukne menšiu cenu jak ty a nezarobí na tom nič... inak sa tam dá dobre nakúpiť
Jano69
10.08.10,19:48
zistil by som si návštevnosť stránky a potom nad tým rozmýšľal ;) a podľa mňa sú aj tak oveľa krajšie spôsoby reklamy :)
martinalul
13.08.10,16:33
hm... tiez zacinam podnikat a tiez uvazujem (pravdepodobne nad tou istou) webstrankou. Zaujalo ma ale - co myslis tymi "krajsimi sposobmi"? Ja som architektka - a myslim ze celkom kreativna ale tu mi napady dochadzaju... budem vdacna za kazdy podnet
MatoB
13.08.10,17:29
Nemam rad tzch co sa zaregistruju len za tym ucelom, aby vytvorili temu ktorou si robia reklamu na svoj web. Sa tu v poslednom obdobi s takymi vrece roztrhlo.

Ked som napisal asi 2 tyzdne dozadu v jednej teme ktora bola uz zmazana podobny prispevok, (usudzujem ze "vrece roztrhlo" je inspiracia s neho) mi prisli od 3 moderatorov sukromne spravy ze co si dovolujem na ich pracu moderatorov pisat, asi nemaju zmysel pre humor.:(