tina.mar
03.11.05,21:25
Ahoj, chcem sa informovať, ak zamestnavatel poskytuje stravu, ci jej zuctovanie musi byt na vyplatnej paske, alebo staci ako dodatok na prijmovom doklade?

Vdaka.
ondrejvla
03.11.05,20:37
Ahoj, chcem sa informovať, ak zamestnavatel poskytuje stravu, ci jej zuctovanie musi byt na vyplatnej paske, alebo staci ako dodatok na prijmovom doklade?

Vdaka.
Asi ti celkom dobre nerozumiem, zúčtovanie stravy sa účtuje buď na faktúre od poskytovateľa stravy, v prípade strav.poukážok detto, ale ak myslíš, či úhrada, kde zaplatíš svoj podiel na záv.stravovaní musí byť na výpl.páske, tak nie, môžeš úhradu vykonať v hotovosti do pokladnice.
Teda, ak si myslela toto.
durisovad
03.11.05,20:46
Obycajne sa stravne strhava z platu, ale ak to nevyhovuje, mozno inkasovat alikvotnu cast aj prijmovymi dokladmi. Vo vyplatach je to jednoduchsie, ale uz sa tu vyskytol nazor, ze zo mzdy robit zrazky nie je mozne len tak, bez zvlastneho suhlasu pracovnikov.
Paula
04.11.05,06:04
Vo vyplatach je to jednoduchsie, ale uz sa tu vyskytol nazor, ze zo mzdy robit zrazky nie je mozne len tak, bez zvlastneho suhlasu pracovnikov.Ako jeden z podkladov k výplatám máme každý mesiac tabuľku s uvedením mena, počtu odpracovaných dní, počtu SL, celkovej sumy za SL....každý zamestnanec podpíše svoj riadok.... A JE TO :)
Zita5
04.11.05,06:23
Pri odovzdávaní SL zamestnancom , mám vytvorení preberací protokol o prevzatí SL kde uvádzam meno , priezvisko , mesiac, počet lístkov, suma . Tento protokol mám ako podklad k úhrade SL a k tomu prikladám pri platbe v hotovosti PPD . Toto sa dá použiť ´vo firme , ktorá má menej zamestnancov . Ide to mimo výplatnej listiny .

Takže moja odpoveď zadávateľke témy je , že môžeš použiť kľudne príjmový pokladničný doklad na úhradu zamestnanca za stravné lístky v hotovosti do pokladne .
oravaucto
18.02.09,09:26
Pri odovzdávaní SL zamestnancom , mám vytvorení preberací protokol o prevzatí SL kde uvádzam meno , priezvisko , mesiac, počet lístkov, suma . Tento protokol mám ako podklad k úhrade SL a k tomu prikladám pri platbe v hotovosti PPD . Toto sa dá použiť ´vo firme , ktorá má menej zamestnancov . Ide to mimo výplatnej listiny .

Takže moja odpoveď zadávateľke témy je , že môžeš použiť kľudne príjmový pokladničný doklad na úhradu zamestnanca za stravné lístky v hotovosti do pokladne .
mozes prosim ta hodit sem vzor preberacieho protokolu na stravne lístky