zuzu24
03.08.10,20:34
Kedže som začiatočníčka v tomto programe, chcela by som sa spýtať:
V programe MRP JU WIN je možnosť importu bankových výpisov či už z databankingu alebo z adresára. lenže ani jeden spôsob mi nefunguje. z OTP banky mi chodia výpisy na mail lenže vo formáte .ecr ktorý nedokážem otvoriť a cez internet banking to vraj nejak funguje ale netuším ako a či to vôbec z tejto banky pôjde. Vie mi niekto poradiť? Alebo musím ešte účtovať zvlášť výpisy z účtu v peňažnom denníku?
lenkak
03.08.10,20:20
zuzu24
04.08.10,12:49
Ďakujem za snahu ale bohužiaľ nepomohlo.v tejto banke to majú všetko úplne inak...už som síce dokázala otvoriť tie moje výpisy pomocou jedného programu v obyčajnom poznámkovom bloku ale s koncovkou .ebv ale aj tak mi to nejde v tom mrp.:mee: fakt mi nevie nikto poradiť čo robiť?
lenkak
04.08.10,12:50
ak nemáš formát súboru, ktorý podporuje mrp, tak len ručne nahodiť výpisy. Alebo skús napísať dotaz
www.mrp.sk
zuzu24
04.08.10,13:27
asi jedine tak to vidím no nevadí uvidíme či mi poradia a zatiaľ budem ručne nahadzovať
zuzu24
12.08.10,13:30
no odpoveď z MRP som dostala.V súčasnom stave nie je bv v tomto formáte možné do systému importovať ale údajne to budú v budúcnosti riešiť.