babicka1
04.08.10,07:50
dobrý den mohol by mi niekto poradit ked chcem poslat emeil ale nie z mojeho účtu,ale ked má niekto na stránke a ja mu chcem odpovedat pýta to názov poštoveho serveru ked tam dám ten čo je tam napísaný napíše mi tam toto : Nie je možné nájsť hostiteľa „SMTP“. Overte, či ste správne zadali názov servera. Konto: 'POP3', Server: 'SMTP', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba soketu: 11001, Chyba číslo: 0x800CCC0D čo tam mám napísat?
TomasHC
04.08.10,07:18
Mas tam napisat nazov SMTP servra. Ale nepises ci pouzivas Outlook, alebo Outlook Express.
Fero11
04.08.10,08:30
dobrý den mohol by mi niekto poradit ked chcem poslat emeil ale nie z mojeho účtu,ale ked má niekto na stránke a ja mu chcem odpovedat pýta to názov poštoveho serveru ked tam dám ten čo je tam napísaný napíše mi tam toto : Nie je možné nájsť hostiteľa „SMTP“. Overte, či ste správne zadali názov servera. Konto: 'POP3', Server: 'SMTP', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba soketu: 11001, Chyba číslo: 0x800CCC0D čo tam mám napísat?
Ja tomu nejak nerozumiem co chces povedat
babicka1
04.08.10,09:57
no tomu ja moc nerozumiem
babicka1
04.08.10,11:33
Outlook Express,používam
TomasHC
04.08.10,12:07
Outlook Express,používam

Super, a teraz este raz napis co mas za problem :D a ZROZUMITELNE
babicka1
04.08.10,13:10
trebárs ked som na nejakej stránke a má tam niekto meilovu adresu a ja mu chcem odpovedat s tej adresy aby som nemusela si otvárat svoje meilové adresy a písat z nich aj tu sa nájdu také príspevky že ti niekto chce niečo poradit aby to bolo osobné tak to napíše iba tebe
Fero11
04.08.10,13:26
Najlepsie bude ak das konkretny priklad ;)
babicka1
04.08.10,15:39
majú 90% ,že človeku pomožu ked chcete viacej tak sa ozvyte nikaaa@post.sk

na takéto meno hocikde ked kliknemotvorí sa okno a tam napíšem čo chcem potom pošlem ,a ono mi to vypýta poštový server a potom kedv tam dám niečo tak sa vyhodí chyba ako v prvšom príspevku
Stevo5
04.08.10,16:29
majú 90% ,že človeku pomožu ked chcete viacej tak sa ozvyte nikaaa@post.sk

na takéto meno hocikde ked kliknemotvorí sa okno a tam napíšem čo chcem potom pošlem ,a ono mi to vypýta poštový server a potom kedv tam dám niečo tak sa vyhodí chyba ako v prvšom príspevku

Píše ti to preto, že nemáš nakonfigurovaný poštový klient (napríklad Microsoft Outlok) v tvojom počítači. Musíš si vytvoriť konto, s údajmi ktoré zadávaš keď sa prihlasuješ na internete na stránku kde máš poštové konto.
MS Outlok sa ti potom otvorí ak poklikáš na tú poštovú adresu - napíšeš čo potrebuješ a mail odošleš. nemusíš sa potom prihlasovať na stránku s tvojím poštovým kontom.