Babulica
04.08.10,09:07
Prosim o radu. Mam zamestnanca ktory je na rodic.dovolenke. Dostala som papier o nastupe na druhu matersku. Spolu stymto papierom musim do SP zaslat aj predpokladany prijem. Je na to nejake tlacivo?? Co vsetko musi obsahovat predpokladany prijem?

Dakujem vopred za radu.
veronikasad
04.08.10,07:08
Prosim o radu. Mam zamestnanca ktory je na rodic.dovolenke. Dostala som papier o nastupe na druhu matersku. Spolu stymto papierom musim do SP zaslat aj predpokladany prijem. Je na to nejake tlacivo?? Co vsetko musi obsahovat predpokladany prijem?

Dakujem vopred za radu.
Použiješ rovnaké tlačivo ako pri PN-ke zamestnanca. Predpokladaný príjem je príjem, ktorý by dosiahla na svojej pozícii po nástupe do zamestnania, príp. príjem zamestnaca, ktorý na nej teraz pracuje.
Babulica
04.08.10,07:09
Aha, super dakujem moc :)
Babulica
04.08.10,07:56
Hej este upresnim, ze sa nevyplna tabulka v potvrdeni (tam su nuly), ale odsek 10. kde sa zapise predpokladana suma za 1 mesiac kedy porodi...tak mi to teraz povedala pani zo socialky.
veronikasad
04.08.10,07:57
Hej este upresnim, ze sa nevyplna tabulka v potvrdeni (tam su nuly), ale odsek 10. kde sa zapise predpokladana suma za 1 mesiac kedy porodi...tak mi to teraz povedala pani zo socialky.
súhlasím, keď nemala žiadny príjem v jednotlivých mesiacoch, nemôžeš tam uviesť iné ako nula.