hradileková
04.08.10,18:34
Mam problem s nastavenim tohto typu wifi routra.
Od T-comu som dostala prihlasovacie meno a heslo. Nic viac. Kedze som mala tento router doma, uz som si od t-comu ich router nekupovala. Teraz mam problem to rozchodit (nastavit). Volala som do t-comu, ale kaslu na mna.
Do routra sa dostat viem, ale co mam nastavit potom (aku moznost) netusim. Potrebujem ho nastavit na Wireless - bezdrotovo.
Prosim poradte.
Vopred dakujem
Dana
Vlado40
04.08.10,16:52
Resetuj router.V časti internet access PPPoE si zadaj svoje meno a heslo ,ktoré si dostala od T-Com.Skús najprv internet cez sieťový kábel.
Fero11
04.08.10,16:54
No to si spravila chybu, ked si si s t-comu router nevzala, pretoze, tento router nieje ADSL takze tam ani nic nenastavis, musis si dokupit ADSL router.
T-com teraz dava D-link DSL-2641R za 1€ ale neviem ci ti ho za 1€ daju, lebo to musis asi zakomponovat do zmluv, ze ho chces.
Ja teraz predlzujem sluzbu a ponukli mi ho za 1€ a beriem ho aj ked ADSL modem uz mam (zijde sa :) )

btw do ktoreho konektoru si strcila kabel, ktory ide k Vam od t-comu ??
Vlado40
04.08.10,17:00
Ja som pozeral router WT-2000ARM
Fero11
04.08.10,17:03
WT-2000ARM je ADSL, ale WT-2000R nieje a pise, ze ma ten druhy
hradileková
04.08.10,19:02
Velmi pekne dakujem.
Uz som ten router opat odlozila do skrine. Mam este jeden wireless router - Canyon CN-WF514.
Link na router: ww.canyon-tech.com/archive/connectivity/wireless/CN-WF514
Aj tento je len DSL? Alebo???
Dakujem
Vlado40
04.08.10,19:35
Router musí byť s DSL.
misoft
04.08.10,19:50
Mam este jeden wireless router - Canyon CN-WF514.
Toto je o ňom (charakteristika):

This single device will serve as a key component of your home or SOHO network. Use its WAN port to connect to your DSL or cable modem and have Internet connection easily shared between computers connected to four LAN ports and wirelessly. Of course, all computers will be able to communicate to each other as well.
Traslate:

Tento jediný prístroj bude slúžiť ako kľúčový prvok vášho domova alebo SOHO siete. Použite svoj WAN port pre pripojenie k vášmu DSL alebo káblovému modemu a máte pripojenie k internetu ľahko zdieľané medzi počítačmi pripojeným k štyrom LAN portom a bezdrôtovo. Samozrejme, že budú všetky počítače schopné komunikovať aj medzi sebou navzájom.
Fero11
05.08.10,04:22
Este by si nam mohla napisat ake to konkretne pripojenie mas, dufam, ze sa nejedna o optik.
Vsetci predpokladame, ze je to turbo