1lucinda1
04.08.10,20:27
Ahojte všetci poradaci som nováčik hoc túto stránku sledujem už dlhší čas ale až teraz som sa rozhodla zaregistrovat lebo potrebujem poradit v konkretnej veci a verím že sa tu nájde niekto kto aj mne poradí.Trošku sa predstavím volám sa Lucia a mám 30 rokov,pochádzam z východu a pracujem ako predavačka spoloč.šiat a oblekov.
Stanislav 1975
04.08.10,18:33
Ahojte všetci poradaci som nováčik hoc túto stránku sledujem už dlhší čas ale až teraz som sa rozhodla zaregistrovat lebo potrebujem poradit v konkretnej veci a verím že sa tu nájde niekto kto aj mne poradí.Trošku sa predstavím volám sa Lucia a mám 30 rokov,pochádzam z východu a pracujem ako predavačka spoloč.šiat a oblekov.

Tak ťa tu vítame...
Stanislav 1975
04.08.10,18:34
Tak ťa tu vítame...

Btw., ak budem potrebovať zľavu na oblek-vieš to vybaviť...:D:D:D
arizona
04.08.10,18:38
Vitaj medzi nami :)
jacekova
04.08.10,18:45
Stanislav 1975
04.08.10,18:52
vitaj a kľudne sa pýtaj... :-)http://mojazabava.wbl.sk/Smajlik_r__zne/slider3.gif

...ale nič nepýtaj...:D:D:D
durisovad
04.08.10,19:25
Btw., ak budem potrebovať zľavu na oblek-vieš to vybaviť...:D:D:D
Preco pytas zlavu, ved si podnikatel. Dopraj aj detom druhych, aby sa mali dobre.
Stanislav 1975
04.08.10,19:32
Preco pytas zlavu, ved si podnikatel. Dopraj aj detom druhych, aby sa mali dobre.

Jáááj moja, ale ja som chudobný chlapec z petržalky...:mee::mee::mee::mee::D- a už aj porušili všetky súťaže v tv, kde som ich vybrakoval,takže už ani tam nezarábam...
durisovad
04.08.10,19:34
Verim, ze si dost sikovny na to, aby si si nasiel nieco nove a vynosne.
Stanislav 1975
04.08.10,19:42
Verim, ze si dost sikovny na to, aby si si nasiel nieco nove a vynosne.

žeby založiť zo 3 s.r.o.-čky akúsiť niečo s DPH? Nejaké ľahké oleje...:D:D:D
lenkak
04.08.10,19:42
však skús a uvidíš. :D :D :D
durisovad
04.08.10,19:43
Vynosnejsie by boli drogy a biele masko.
Stanislav 1975
04.08.10,19:45
Vynosnejsie by boli drogy a biele masko.

To zas nie, na to by som nemal žalúdok, aj keď nad tým druhým sme volakedy rozmýšľali s kamarátom, otvoriť nejaký privat na súkromí s babami( ale všetko dobrovoľne), ale nevyšlo to, určití ludia nám naznačili že im lezieme do kapusty a nemuselo by to dobre skončiť,že dunaj nieje až tak ďaleko, tak sme to vzdali...:mee::mad::D
durisovad
04.08.10,19:47
No veru, takito podnikatelia maju pekny zivot, ale KRATKY.
Halli
04.08.10,19:47
To zas nie, na to by som nemal žalúdok, aj keď nad tým druhým sme volakedy rozmýšľali s kamarátom, otvoriť nejaký privat na súkromí s babami( ale všetko dobrovoľne), ale nevyšlo to, určitý ludia nám naznačili že im lezieme do kapusty a nemuselo by to dobre skončiť, tak sme to vzdali...:mee::mad::D

:eek: Stando, ja ťa nepoznávam :D
Stanislav 1975
04.08.10,19:50
No veru, takito podnikatelia maju pekny zivot, ale KRATKY.

Veru chudák Palo, moj spolužiak skončil v dunaji s kameňom okolo tela:mee::mee::mee: a ešte 2 týždne pred tým sa mi chválil že obral jegorova o 2 mil- korún, hlavne že sa vozil na mercedese...
Stanislav 1975
04.08.10,19:51
:eek: Stando, ja ťa nepoznávam :D

Slávka, to bolo strašne dávno, cca. 13 rokov dozadu, zas nebuď taká šokovaná...:D
Paula
04.08.10,20:01
Mamičko moja! Kam ste sa v tejto téme dopracovali :eek:. Tu aby sa človek ani nepredstavil a s nami ani neprivítal :mee:.
A potom, že "ahojte všetci poraďáci".
misoft
04.08.10,20:04
ale až teraz som sa rozhodla zaregistrovat
A máme tu ďalšie "poraďácke dieťa" :---:---:---. Vítaj medzi nami, Poradou postihnutými :D:D:D:D.
Halli
04.08.10,20:10
Mamičko moja! Kam ste sa v tejto téme dopracovali :eek:. Tu aby sa človek ani nepredstavil a s nami ani neprivítal :mee:.
A potom, že "ahojte všetci poraďáci".


Pauli, však to tie nové duše musia vedieť, čo za zbojstvá nám Stanko vyvádzal pred 13timi rokmi...:D Mamičko moja, keby som to vedela, tak budem preňho "drhnúť" dobrovoľne!! a zadara :D:D:D
Stanislav 1975
04.08.10,20:16
Pauli, však to tie nové duše musia vedieť, čo za zbojstvá nám Stanko vyvádzal pred 13timi rokmi...:D Mamičko moja, keby som to vedela, tak budem preňho "drhnúť" dobrovoľne!! a zadara :D:D:D

Prečo zadara?:confused::confused::confused:,za peniaze...
Tak dobre, každý sme vymýšlali hlúposti za mladi, či nie? Tak ma zožer Slávi teraz, aj za čierne jazdy bez lístka, aj za nezaplatený účet v podniku , kto si bez viny -hoď kamenom...
Halli
04.08.10,20:19
no prááávda, aby som si monitor rozbila...:D
Paula
04.08.10,20:22
Pauli, však to tie nové duše musia vedieť, čo za zbojstvá nám Stanko vyvádzal pred 13timi rokmi...:D Mamičko moja, keby som to vedela, tak budem preňho "drhnúť" dobrovoľne!! a zadara :D:D:D


Tak si tu trepte, kto, kde a kedy bol čím "hrdina" naďalej. Takí Stankovci a im osobnosťou príbuzní, ma neohúhria ani keby boli odliati zo zlata........znechutená odchádzam a je mi smutno. Naozaj.
Dobrú noc :)
Zitulda
04.08.10,20:23
Lucka vítaj medzi nami, každá mladá krv je vítaná. Tu sa dozvieš veľa pekného a budeš s radosťou sa prihlasovať aj vtedy, keď sa nebudeš chcieť nič opýtať.
:)....ale daj si pozor!!!...vieš koľko nás poraďákov je závislák od nej ?... ani pre nás nie je nutné "marišku legalizovať" :)
Halli
04.08.10,20:27
Tak si tu trepte, kto, kde a kedy bol čím "hrdina" naďalej. Takí Stankovci a im osobnosťou príbuzní, ma neohúhria ani keby boli odliati zo zlata........znechutená odchádzam a je mi smutno. Naozaj.
Dobrú noc :)

No len choď moja, tí noví možno čakajú, že si tu aj oni raz zasrandujú a zasmejú sa. Aj to je PORADA...;)
lenkak
04.08.10,20:29
No dnes troška Stanko šantí na Porade, tak nekazme mu radosť. :D :D :D Keď inak nešantí :D, tak nech si poslúži. :)
Stanislav 1975
04.08.10,20:32
No dnes troška Stanko šantí na Porade, tak nekazme mu radosť. :D :D :D Keď inak nešantí :D, tak nech si poslúži. :)

však ja došantím velmi rýchlo-príde na psa mráz...:D
lenkak
04.08.10,20:33
ja, že sa ešte len rozbiehaš :D
Stanislav 1975
04.08.10,20:34
ja, že sa ešte len rozbiehaš :D

ale kde už končím...:cool:
Stanislav 1975
04.08.10,20:35
Pauli, však to tie nové duše musia vedieť, čo za zbojstvá nám Stanko vyvádzal pred 13timi rokmi...:D Mamičko moja, keby som to vedela, tak budem preňho "drhnúť" dobrovoľne!! a zadara :D:D:D

1000 bývalých sk na hodinu sa zdá málo? Bralo sa 2000 od zákazníka,tak pol na pol..., ale už išli ceny o 30% dole...:D:D:D
lenkak
04.08.10,20:37
to vidím. :D :D
ale ja končím,ešte mi zostalo pár dokladov, nech tie rýchlo dokončím. :)
Stanislav 1975
04.08.10,20:38
to vidím. :D :D
ale ja končím,ešte mi zostalo pár dokladov, nech tie rýchlo dokončím. :)

Má dať-dal, alebo T-éčko?:D:D:D:confused:
lenkak
04.08.10,20:41
ani jedno. :)
Halli
04.08.10,20:44
že T-čko,.......:D Leni, tak ty riadny pracoholik :)
lenkak
04.08.10,20:46
Slavi,
tak keď cez deň pri malom nestíham, tak aspoň kým spí, ináč ako zaspal, som už 2x bola pri ňom. Kontrola, či som nezdrhla :D
Halli
04.08.10,20:50
No aj keď to už bolo dávno pamatám si to dobre, tak už poďme aj my hajať, bo ráno zase odznova :)
Paula
04.08.10,21:32
No len choď moja , tí noví možno čakajú, že si tu aj oni raz zasrandujú a zasmejú sa. Aj to je PORADA...;)



Rozkaz, šéfe! Už nebudem obťažovať členov Porady svojou prítomnosťou :).
lenkak
04.08.10,21:34
Paula neber to tak vážne. :)
P.S. To nie je rozkaz.
Halli
05.08.10,06:33
Rozkaz, šéfe! Už nebudem obťažovať členov Porady svojou prítomnosťou :).

Som rada, že vieš aj ty srandovať...a my ti sľubujeme, že budeme hocikedy trepať a radovať sa zo života na porade, ale nebudeme ťa znechucovať:D Pekný den Paula ;)
lenkak
05.08.10,06:35
Bodaj by si mala pravdu.
Zita5
05.08.10,06:49
Mamičko moja! Kam ste sa v tejto téme dopracovali :eek:. Tu aby sa človek ani nepredstavil a s nami ani neprivítal :mee:.
A potom, že "ahojte všetci poraďáci".

Tak tak Paula , musíme ich vyhrešiť . :)
terezamaria
05.08.10,06:51
Ahojte všetci poradaci som nováčik hoc túto stránku sledujem už dlhší čas ale až teraz som sa rozhodla zaregistrovat lebo potrebujem poradit v konkretnej veci a verím že sa tu nájde niekto kto aj mne poradí.Trošku sa predstavím volám sa Lucia a mám 30 rokov,pochádzam z východu a pracujem ako predavačka spoloč.šiat a oblekov.

Veľa pekných chvíľ, i ked to možno chvíle nebudú. Tu sa občas človek zabudne aj na dlhšie. Želám Ti, aby si sa cítila s nami dobre a aby rady ktoré budeš dostávať Ťa naplnili. Samozrejme že čakáme aj od Teba nejaké.:):):)
kaupke
05.08.10,06:53
Ahojte všetci poradaci som nováčik hoc túto stránku sledujem už dlhší čas ale až teraz som sa rozhodla zaregistrovat lebo potrebujem poradit v konkretnej veci a verím že sa tu nájde niekto kto aj mne poradí.Trošku sa predstavím volám sa Lucia a mám 30 rokov,pochádzam z východu a pracujem ako predavačka spoloč.šiat a oblekov.
Decká , tak ste sa roztatárili .... Stihla sa už lucinda spýtať na svoj problém ??? k slovu ste ju jaksik nepustili ...:D:D:D
Halli
05.08.10,06:59
Decká , tak ste sa roztatárili .... Stihla sa už lucinda spýtať na svoj problém ??? k slovu ste ju jaksik nepustili ...:D:D:D

Problémy a otázky už patria do iných tém, nie sem, tak kukaj, kde ju nájdeš :D, my sme jej zatiaľ predviedli, že sme tu fajn banda ;) A možno už zabudla aj na problémy :)
1lucinda1
05.08.10,11:29
Ďakujem všetkym za milé privítanie a aj tím čo boli mimo témy a trochu sa tu roztatárili no čo ale ved aj sranda musí byt no nie?zatiaľ sa majte papa
bobino38
06.08.10,03:45
Mne prišlo tak smiešno z tých 44 príspevkov pred tvojim LUCINDA, to ako keď príde nová sliepka do kurína a ostatné sa hneď rozkotkodákajú:-)) predstavila si sa a 45 príspevkov o ničom, vitaj LUCINDA, a pokojne čítaj:-) a neber moj príspevok osobne:-)
Ajuška
06.08.10,03:55
ešteže aj kohútik sa zatúlal...:D
Zita5
06.08.10,03:59
:)))))
bobino38
06.08.10,04:03
..trafil som teda:-)) kotkodákanie pokračuje.-)
1lucinda1
06.08.10,09:55
Mne prišlo tak smiešno z tých 44 príspevkov pred tvojim LUCINDA, to ako keď príde nová sliepka do kurína a ostatné sa hneď rozkotkodákajú:-)) predstavila si sa a 45 príspevkov o ničom, vitaj LUCINDA, a pokojne čítaj:-) a neber moj príspevok osobne

Neberiem to osobne skor suhlasim s tým,že ako sa hned rozkotkodakali myslím že to mysleli v dobrom a mne už niektoré mena čosi-tosi hovoria takže je to v pohode že sa tak rozpisali ináč otázku som položila čo potrebujem vediet ale do inej temy dúfam že správnej
erzet
06.08.10,09:59
Lubaba
08.08.10,20:59
Ahojte všetci poradaci som nováčik hoc túto stránku sledujem už dlhší čas ale až teraz som sa rozhodla zaregistrovat lebo potrebujem poradit v konkretnej veci a verím že sa tu nájde niekto kto aj mne poradí.Trošku sa predstavím volám sa Lucia a mám 30 rokov,pochádzam z východu a pracujem ako predavačka spoloč.šiat a oblekov.
dobre si urobila Lucka, určite tu nájdeš radu na svoj problém