blondy
04.11.05,08:45
Chcela by som vo firme zaviesť evidenciu došlej pošty, a to formou pečiatky . Len neviem čo všetko by tá pečiatka mala obsahovať okrem "Došlo dňa":
Používate to aj vy? Čo by tam ešte malo byť?
Dík.
beatap
04.11.05,07:49
Takže máme pečiatku, obsahuje hlavičku s názvom firmy, potom kolonky:dátum, podacie číslo, číslo spisu, prílohy/ listy a vybavuje.... musím pripomenúť, že je to v súlade s registratúrnym poriadkom ktorý máme vypracovaný a schválený archívom
Chobot
04.11.05,08:12
Beatap, Tebe uz schválili registratúrny poriadok? Ako dlho im to trvalo? Ja som posielal návrh násho reg. poriadku este v júni tohto roku a zatial ziadna reakcia.
beatap
04.11.05,08:16
sme ho na schválenie posielali niekedy v januári, asi do mesiaca nám ho poslali s nejakými požiadavkami na dopracovanie či opravu, už nepamätám čo tam bolo a v marci nám ho potom už poslali schválený
judy
04.11.05,08:19
sme ho na schválenie posielali niekedy v januári, asi do mesiaca nám ho poslali s nejakými požiadavkami na dopracovanie či opravu, už nepamätám čo tam bolo a v marci nám ho potom už poslali schválený
V BB bol tiez podobný postup. Asi 2 x nám to vrátili na prepracovanie, ale nakoniec asi po dvoch mesiacoch nam to potvrdili.