elis33
05.08.10,07:10
Je ešte v Chorvátsku začiatkom septembra pekne počasie a teplo?Dá sa ešte v pohode kúpať?Ktorú lokalitu by ste mi na september odporučili, asi už nižšie k juhu alebo aj na severe bude ešte teplo?Neviete akú hlásia dlhodobú predpoveď počasia pre Chorvátsko na september?
arizona
05.08.10,05:50
zk24
05.08.10,05:57
Je ešte v Chorvátsku začiatkom septembra pekne počasie a teplo?Dá sa ešte v pohode kúpať?Ktorú lokalitu by ste mi na september odporučili, asi už nižšie k juhu alebo aj na severe bude ešte teplo?Neviete akú hlásia dlhodobú predpoveď počasia pre Chorvátsko na september?


Ahoj ja chodim kazdy rok do HRT prvy septembrovy tyzden /spajam to so sviatkami:D a chcem sa vyhnut vsetkym turistom/ a vzdy bolo velmi velmi teplo. Ja osobne som rada ze uz nie je 38C ale iba "slusnych" 30C.

Tiez chodim na sever, nechce sa mi cestovat dalsich 10 hodin niekam dole na Makarsku, takze u mna to bola Istria/Pula alebo Crikvenica, Senj.

No a ta dlhodoba predpoved? Skor mam skusenosti ze nevedia odhadnut ani na dva dni dopredu nie to este mesiac... takze... max 10 dni dopredu a to pozeram na www.weather.com a www.windguru.cz
makiki
05.08.10,06:00
ja idem tiez a kazdy rok chodim prvy a druhy septembrovy tyzden uz len tak si vychutnat prirodu a prazdnejsie plaze :)
zatial kazdy rok v pohode minuly rok som mal asi 2 skarede dni
pivko
05.08.10,10:33
Ja chodím previdelne , najvačšia istota na teplo je na Makarskej , dovod- pohorie Biokovo zabraňuje prenikaniu mrakov na pobrežie.
Istriu by som neriskoval a čo sa týka vzdialenosti tak pre vychodniarov je rozdiel km zanedbateľný.
Košice-Pula 870km , Košice-Makarska 1.060km.
Ma-Ba
05.08.10,11:54
Súhlasím, máme podobnú niekoľkoročnú skúsenosť. Chodíme takmer pravidelne do Podgory. Raz sme boli dokonca posledný septembrový týždeň vrátili sme sa 2.októbra a bolo krásne. Okrem jedného dňa kedy po búrke cez deň strašne fúkalo a potom bolo zas dobre.
Marta V
05.08.10,14:48
My sme boli minulý rok v Drašniciach od 12. septembra na 7 dní a hoci cez deň bolo teplo, more už bolo chladnejšie, tri dni pršalo a bola veľká búrka. Turistov málo, pláže prázdne, chýbal nám ten tradičný cestovný ruch.
jojom
05.08.10,14:58
Tiez chodim na sever, nechce sa mi cestovat dalsich 10 hodin niekam dole na Makarsku, takze u mna to bola Istria/Pula alebo Crikvenica, Senj.


Tak pred pár dnami som tam na okolí pobehoval, a nepáčili sa mi tam pláže, tak som skúsil Fažana ca 8 km od Puly. takmer bez chyby, ježkovia nič, medúzy nič, pláže pekné, piza za ca 4,30€, nie veľa ruchu, deteské vodné atrakcie blízko avšak platené. Aj ubytko sa dalo za celkom gut cenu pre 5 ludí ca 15€/osoba.
zk24
05.08.10,19:43
Tak pred pár dnami som tam na okolí pobehoval, a nepáčili sa mi tam pláže, tak som skúsil Fažana ca 8 km od Puly. takmer bez chyby, ježkovia nič, medúzy nič, pláže pekné, piza za ca 4,30€, nie veľa ruchu, deteské vodné atrakcie blízko avšak platené. Aj ubytko sa dalo za celkom gut cenu pre 5 ludí ca 15€/osoba.

Vo Fazane som bola v 2009, a tiez mozem len odporucit. V Senj bola krajsia priroda, podla mna.
Lubaba
05.08.10,20:05
Je ešte v Chorvátsku začiatkom septembra pekne počasie a teplo?Dá sa ešte v pohode kúpať?Ktorú lokalitu by ste mi na september odporučili, asi už nižšie k juhu alebo aj na severe bude ešte teplo?Neviete akú hlásia dlhodobú predpoveď počasia pre Chorvátsko na september?

v Chorvatsku sme boli aj na prelome augusta a septembra, počasie bolo akotak dobré, dva dni nám pršalo, ale dalo sa to zvládnuť, určite je teplejšie na juhu ako na severe, ale zase dlhšia cesta.
alaya1
06.08.10,05:38
Chystame sa aj my v septembri. No chcem len vediet, to moze ist na plaz hocikde aj pes? Mam uplne ine info z roznych CK kde som si to preverovala. Ubytovanie mame hned na plazi, tak by som nechcela, aby pes musel cucat v izbe zavrety.
ekomama
09.08.10,17:17
Ja som tam bol v polovicke septembra pred dvomi rokmi. Boli sme uplne pri hraniciach so Slovinskom. Kupali sme sa kazdy den.
lapapa
24.08.10,12:54
Ahoj, my sme boli minuly rok posledny augustovy tyzden v Brodarici, 2 km za Sibenikom a majitel apartmanov vravel, ze tam je stabilne pocasie a teplo do zaciatku oktobra. Tento rok ideme az 10.9., este o nieco nizsie smerom k Splitu, tak snad nas pocasie nesklame.
airin.nice
28.08.10,14:20
aj my zvazujeme ist dole v tychto dnoch, len stale ma brzdia predpovede pocasia a cyklona nad Atlantikom, ktora nevesti nic dobre....:(...Inac pred dvomi rokmi-v roku 2008 sme v termine od 9.9.-19.9. zazili najchladnejsie pocasie na Makarskej-bolo tam neuveritelnych 14C a neustaly dazd.Ked sme sa vracali domov na vrcholkoch hor bol normalne sneh.:)...
takze teraz u nas nastava tiez dilema-ist, alebo neist...-to je otazka..
Rozalka
28.08.10,14:46
Sneh na Biokove som zažila aj v koncom druhej júnovej dekády, počasie je fenomén, ktorý sa nedá dlhodobo predvídať, je to otázka šťastia.
pivko
28.08.10,16:14
aj my zvazujeme ist dole v tychto dnoch, len stale ma brzdia predpovede pocasia a cyklona nad Atlantikom, ktora nevesti nic dobre....:(...Inac pred dvomi rokmi-v roku 2008 sme v termine od 9.9.-19.9. zazili najchladnejsie pocasie na Makarskej-bolo tam neuveritelnych 14C a neustaly dazd.Ked sme sa vracali domov na vrcholkoch hor bol normalne sneh.:)...
takze teraz u nas nastava tiez dilema-ist, alebo neist...-to je otazka..
Zajtra štartujem , atlantik od Tučepov ďaleko:D
http://www.accuweather.com/sk/hr/splitsko-dalmatinska/makarska/quick-look.aspx
lujza.j
28.08.10,16:19
Zajtra štartujem , atlantik od Tučepov ďaleko:D
http://www.accuweather.com/sk/hr/splitsko-dalmatinska/makarska/quick-look.aspx
.... sretan put:D:--- a už si aj za mňa;)
lujza.j
28.08.10,18:13
želimo puno sunca:)
airin.nice
28.08.10,18:36
.:))tak prajem prijemny pobyt.:)...ja som zaistila aj dalsi termin-od 4.9.-tak hadam aj cyklona dovtedy zmeni smer.:))
airin.nice
28.08.10,18:41
Zajtra štartujem , atlantik od Tučepov ďaleko:D
http://www.accuweather.com/sk/hr/splitsko-dalmatinska/makarska/quick-look.aspx

mrkla som aj odporucanu stranku, teda ale 1.9.-nic moc.:(..21C.
lujza.j
28.08.10,18:50
pivko mrkol s aj www.DHMZ.hr? prognoza za 7 dana?;)
pivko
29.08.10,03:34
mrkla som aj odporucanu stranku, teda ale 1.9.-nic moc.:(..21C.
21 a jasno ,tak že na slnku 27 mi po tohtoročných horúčavach stačí až až. A pre lujzu.j mám to medzi obľúbenými;)
http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam¶m=Hrvatska&code=14454
A tu je to ako od Iľka:D
http://www.tt-group.net/vremenska_prognoza/Hrvatska-vreme/10-dana-vremenska-prognoza-Split.php
A tu ako od Jurkoviča:D
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/HRXX0004
Táto býva presná;): http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=makarska
Tak že čomu veriť?:confused:
Jedine vlastnej skúsenosti a to je že bude O.K.;)
Marína
29.08.10,05:51
pivko, tu je predpoveď na 16 dní http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorhersage/16_tagesvorhersage/?id=HR0SD0003

Nokat nepada kiša, nepuše vjetar, sunce vruče, lijepo vrijeme. Sretan put.:)
airin.nice
29.08.10,08:53
Pozrela som teda vsetky odkazy, je zaujimave ako sa roznia predpovede.:)
Ked to tak zhrniem-tridsiatky uz asi nehrozia...kto vie aka ostane teplota v mori, ci sa udrzi, alebo po dazdoch pojde este dole..
pivko
29.08.10,09:24
Pozrela som teda vsetky odkazy, je zaujimave ako sa roznia predpovede.:)
Ked to tak zhrniem-tridsiatky uz asi nehrozia...kto vie aka ostane teplota v mori, ci sa udrzi, alebo po dazdoch pojde este dole..
Pod 22c Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr by nemala klesnúť:D
Vlado24
30.08.10,08:40
My tiež rozmyšlame či isť alebo nie,,minuly rok na prelome august september bolo dosť horúco,,v okolí splitu to počasie vyzerá celkom dobre:)
airin.nice
30.08.10,08:53
dnes uz ani okolie Splitu nevyzera velmi dobre...este si davame cas do piatku.:)...a potom sa rozhodne...
Vlado24
31.08.10,07:00
Ano,,stale tak nejak prezeráme počasie a raz je to tak raz onak,,,a aj tak si to protirečí,,,tak teda aj my ešte počkáme a uvidíme či sa vyberieme,,teda neviem si predstaviť že by sme sa vybrali a celý týždeň by tam bolo zima a pršalo:(
airin.nice
31.08.10,07:27
My sme zazili nieco podobne v r.2008.Vobec sme na to neboli pripraveni.Prve 3 dni bolo fajn, potom prisla burka-to som si naivne myslela ze to prejde ako obycajne-ako na Jadrane.Ale nepreslo.Prsalo dalsie 4 dni a teplota sa znizila na 14C.Nemali sme ziadne teple vetrovky, zima bola aj vo vnutri, tak som domacemu zvysila ucet za elektirku-prikurovala som elektrickou rurou.:)).Nakoniec sme to vzdali..potom uz sice bolo polooblacno, ale fukal severak, takze o kupani sa uz dalo len snivat.
Hneva ma aj to, ze ked teraz prezeram odporucene linky na pocasie-roznia sa ich predpovede.:(
No...posuvame to na nedelu...a mozno uz ani to nie.:(
lujza.j
31.08.10,07:55
ja vždy pozerám stránku HR meterologického ústavu je tam všetko, aktuálna teplota aj predpoveď, teplota mora, prognoza na 3 a 7 dní. je fakt, že to tam vyzerá dosť sviežo:( aj more:(
airin.nice
02.09.10,10:21
My by sme mali ist do Brely-je to taka nasa srdcovka.
Teraz co boli dovolenkari v Zadare-mali 28C...v Sibeniku dokonca 30C.Hlavne ze na ich internetovych strankach uvadzaju 22C.
Podla domacich ma prist ochladenie prave tento vikend...tak coho sa ma clovek vlastne drzat....:(
Taserda
02.09.10,14:58
Z Brely je blízko do Imitski,je tam modré jazero pri kláštore.Nebol som tam ale v prípade zlého počasia sa tam chystám.Chodievam na Mak.Rivieru koncom júna a mám iba dobré počasie.
http://www.modrojezero.org/mj_imotski_hr.html
Leila2006
03.09.10,05:59
Do Chorvátska cestujem často, podľa mňa najlepšie predpovede sú na www.meteo.hr, človek tam nájde ozaj všetko, prognózy, teploty vzduchu, mora. Ale je to fakt, že v poslednej dobe je počasie ozaj nevyspytateľné, takže aj tie 7 dňové prognózy treba brať len ako orientačné. Aj u nich sa v posledných rokoch zmenila klíma, tie suché slnečné letá sú nateraz už minulosťou. My sme sa práve vrátili od Zadaru, ochladilo sa aj tam na 22 - 25 st., jeden deň spŕchlo, čo ochladilo vodu, takže kúpanie potom bolo len pre otužilcov, ale posledné dni boli krásne slnečné, takže na pláži sme si ešte krásne povegetili. Turistov bolo podstatne menej ako v sezóne, pláže takmer prázdne, čo pre mňa osobne však znamená ideálny oddych. Kým deti nechodili do školy, septembrová dovolenka v Chorvátsku u nás nemohla chýbať.
truch
03.09.10,06:04
Moja septembrová dovolenka je asi v keli:( Chorvátsko aj Taliansko, destinácie dostupné autom, majú okolo 20 stupňov, voda 23. A toho môjho do lietadla nedostanem:D Myslíte, že sa ešte oteplí????????
airin.nice
03.09.10,07:56
Ja som sa vcera radikalne rozhodla, ze ideme nakupovat veci na dovolenku.:)vyplaty su ukoncene a ostatne pocka.:)aj my sme dovolenku odkladali zo dna na den a dennodenne sme nalepeni na meteor.chorv. strankach.Povedala som si dost!Vcera jeden znamy volal zo Sibenika a vraj dostal upal na clne.:)-tak hadam to tam nebude az take zle...Keby sme sa asi teraz nerozkyvali, tak potom by sme uz asi ozaj ostali len doma...Zrejme musime pocitat s tym ze pocasie uz bude vselijake...ale aspon zmenime prostredie...a urobime z dovolenky poznavacku.:)V najhorsom-krizovky, knihy, človeče, sedmove karty su kupene-tak sa prebavime.:))
Inac-lietadla sa bojim aj ja.:))ja neviem-je to vo mne.Preto vzdy volim cestu autom-aj ked-aj ta je samozrejme rizikova...
airin.nice
03.09.10,07:59
ozaj-este odporucam jednu stranku-objavila som ju pri apartmane kam som dohodla ubytovanie...su tam aj online web kamery...
www.chorvatske.sk
lujza.j
03.09.10,16:06
Ja som sa vcera radikalne rozhodla, ze ideme nakupovat veci na dovolenku.:)vyplaty su ukoncene a ostatne pocka.:)aj my sme dovolenku odkladali zo dna na den a dennodenne sme nalepeni na meteor.chorv. strankach.Povedala som si dost!Vcera jeden znamy volal zo Sibenika a vraj dostal upal na clne.:)-tak hadam to tam nebude az take zle...Keby sme sa asi teraz nerozkyvali, tak potom by sme uz asi ozaj ostali len doma...Zrejme musime pocitat s tym ze pocasie uz bude vselijake...ale aspon zmenime prostredie...a urobime z dovolenky poznavacku.:)V najhorsom-krizovky, knihy, človeče, sedmove karty su kupene-tak sa prebavime.:))
Inac-lietadla sa bojim aj ja.:))ja neviem-je to vo mne.Preto vzdy volim cestu autom-aj ked-aj ta je samozrejme rizikova...
sretan put:D a užite si to plnými dúškami, želám najlepšie počasie aké bude možné:);)
airin.nice
04.09.10,08:04
dakujem krasne.:)
len tychto 10C u nas ma dost deprimuje.:(....keby tam bolo aspon nejakych 26-27 C..to by bolo tak akurat...a este vodicka keby tak mala 24-25C aspon-tak by bolo super.:))
makiki
07.09.10,12:29
no nazdar
som v chorvatsku uz od 3 septembra a zatial stale je tak 30 -35 stupnov, voda tepla takze ziadny problem ako kazdy rok uplne super
som v Splite
airin.nice
07.09.10,16:17
to vazne??
my sme stale doma...auto nabalene...a stale sa nevieme rozhodnut..:(....prognozy pocasia hovoria o niecom inom.:(
airin.nice
07.09.10,16:20
a mali sme jeden kiks totiz..preto je auto stale nabalene...vratili sme sa z madarsko/chorvatskych hranic...kvoli pasu...
takze by sme sa tam mali vybrat v piatok-ak teda pocasie nam to umozni.:)ja uz fakt neviem co robit...
majuška22
08.09.10,07:45
My sme tiež stale doma,,len s tym rozdielom že pobalení niesme,,čo by ale určite nebol problém:),,len neviem či by to ešte malo nejaký zmysel,,to počasie čo predpovedajú sa mi vôbec nepáči:(
truch
08.09.10,08:27
Ja som to už vzdala, dennodenne pozerám predpovede a všade je taká studená voda, že by som ani prst nestrčila:D:D:D Budem dovolenkovať doma, veď za tie prachy my donesú obed až domov aj na striebornej tácke:D
Rozalka
08.09.10,17:21
a mali sme jeden kiks totiz..preto je auto stale nabalene...vratili sme sa z madarsko/chorvatskych hranic...kvoli pasu...
takze by sme sa tam mali vybrat v piatok-ak teda pocasie nam to umozni.:)ja uz fakt neviem co robit...


Kvôli pasu? a občiansky ste nemali so sebou?
airin.nice
09.09.10,06:56
Kvôli pasu? a občiansky ste nemali so sebou?

...ved prave...nemali...

len ked tak stale pozeram na internete-pekne pocasie v chorvatsku je uz asi za nami...uz je to tam vselijake, len nie na kupanie v mori.:(...no vzdy je tam zrejme teplejsie ako u nas...zrejme to teda este riskneme bud v piatok alebo sobotu vcas rano a zotrvame tam tyzden...vsetko zavisi od pocasia...:(
Zuzka
09.09.10,07:02
Vrátili sme sa v nedeľu z Istrie, bola príjemne teplo, 25 - 28 st. C, voda je síce chladnejšia, ale my sme sa kúpali. :)
makiki
09.09.10,07:12
blbost aj na dnes dazd hovorili a zatial pohoda slnko svieti jak dive ::)))
Lubaba
09.09.10,19:15
no nazdar
som v chorvatsku uz od 3 septembra a zatial stale je tak 30 -35 stupnov, voda tepla takze ziadny problem ako kazdy rok uplne super
som v Splite
Super že ja tam tak teplo. Uži si to, peknú dovolenku!
airin.nice
10.09.10,08:07
tak ja som uz zbalena po druhy krat...
uz nech sa deje co sa diat ma.:)
Snad slniecko este vykukne spoza mrakov, hadam aj tie plavky este vytiahnem.:))
V najhorsom skratime pobyt a vratime sa domov skor...
truch
10.09.10,09:26
tak ja som uz zbalena po druhy krat...
uz nech sa deje co sa diat ma.:)
Snad slniecko este vykukne spoza mrakov, hadam aj tie plavky este vytiahnem.:))
V najhorsom skratime pobyt a vratime sa domov skor...
Držím všetkých 20 palcov:):):)
pivko
11.09.10,05:51
Teraz som dorazil;)Počasie od 30.8.do včera TUČEPI FANTÁZIA;););) teplota medzi 24c-28c
30.8. ráno príchod , cez deň oblačno potom celú noc pršalo. Ďalšia kvapka až 7.9. utorok a to len 2 hodiny doobedu. Včera sa počasie pokazilo boli celý deň prehánky a cesta naspať zabijak:mad:Svaty Rok tunel zárva:mad:http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/olujna-bura-na-paskom-mostu-prevrnula-kamp-kucicu.html pred odbočkou z dialnice 6km kolóna , potom po starej ceste do Gračacu + Yugo + prietrž mračien celé Maďarsko a nakoniec aj ráno o 7 hod v KE pri vybalovaní:mad:Od zajtra hlásia v Makarskej 28c tak že kto chce nech ide;)
http://www.accuweather.com/nwo/quick-look.aspx?lng=en-us&loc=EUR|HR|HR000|Makarska
Ja musím pracovať ďalej na dome:mee:
pivko
11.09.10,05:58
no nazdar
som v chorvatsku uz od 3 septembra a zatial stale je tak 30 -35 stupnov, voda tepla takze ziadny problem ako kazdy rok uplne super
som v Splite
Neklam ľudí , teraz som došiel z Tučepov a nebolo viac ako 29c v stredu ináč tak okolo 24-27c ,a voda mala čo každý deň hlásilo rádio Split 20-21 c Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:eek:
A na Istrii už týždeň prší.
lujza.j
11.09.10,10:11
Teraz som dorazil;)Počasie od 30.8.do včera TUČEPI FANTÁZIA;););) teplota medzi 24c-28c
30.8. ráno príchod , cez deň oblačno potom celú noc pršalo. Ďalšia kvapka až 7.9. utorok a to len 2 hodiny doobedu. Včera sa počasie pokazilo boli celý deň prehánky a cesta naspať zabijak:mad:Svaty Rok tunel zárva:mad:http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/olujna-bura-na-paskom-mostu-prevrnula-kamp-kucicu.html pred odbočkou z dialnice 6km kolóna , potom po starej ceste do Gračacu + Yugo + prietrž mračien celé Maďarsko a nakoniec aj ráno o 7 hod v KE pri vybalovaní:mad:Od zajtra hlásia v Makarskej 28c tak že kto chce nech ide;)
Ja musím pracovať ďalej na dome:mee:
:eek::eek::eek: je pravda, že tam keď je Bura tak to je teda riadny vjetar, my sme raz zažili, že tiež bola Bura, už to bolo vypisované aj na info. tabuliach v tuneli , že treba znížiť rýchlosť, ale keďže ludia sú dementní a rýchlosť neznížia, tak ako sme vyšli z tunelu teda zo sv.Roku, tak už tam bol problém chlapovi z auta uletel strešný box:( no konštatovanie toho domáceho, že takéto počasie je znakom , že bude dlhá tuhá zima:(:(
Rozalka
11.09.10,13:19
Ráno čo ráno pozerám TW1, kde o.i. dávajú aj panorámu miest Tribunj, Primošten, Jelsa, Gradac, Trpanj. Na 3 dni hlásia slnečno, ale teplota do 25°C, čo na kúpanie nestačí.
Ale je pravda, dovolenkovať sa dá aj inak, než kúpaním, to len ja som taký vodník, že v prvý deň vleziem do vody a okrem spania a jedenia som v nej takmer celý čas. ;)
pivko
11.09.10,16:56
[QUOTE=Rozalka;1503511]Ráno čo ráno pozerám TW1, kde o.i. dávajú aj panorámu miest Tribunj, Primošten, Jelsa, Gradac, Trpanj. Na 3 dni hlásia slnečno, ale teplota do 25°C, čo na kúpanie nestačí.
Ale je pravda, dovolenkovať sa dá aj inak, než kúpaním, to len ja som taký vodník, že v prvý deň vleziem do vody a okrem spania a jedenia som v nej takmer celý čas. ;)[/QUOTE

Vodníkov tam je dosť aj v septembri:D
A posledné dve fotky su princíp dobrého počasia V Makarskej a Tučepoch kde všetky mraky zastaví Biokovo;)
Takto to vyzeralo 9.9.2010
Rozalka
11.09.10,18:31
Polihovanie na pláži nepovažujem za vodníčenie, vo vode je pár pajkov, aj to len po kolená. ;)
Niekedy sa tam nájdu aj ľadoví medvedi (inkognito).
lujza.j
11.09.10,19:01
[QUOTE=Rozalka;1503511]Ráno čo ráno pozerám TW1, kde o.i. dávajú aj panorámu miest Tribunj, Primošten, Jelsa, Gradac, Trpanj. Na 3 dni hlásia slnečno, ale teplota do 25°C, čo na kúpanie nestačí.
Ale je pravda, dovolenkovať sa dá aj inak, než kúpaním, to len ja som taký vodník, že v prvý deň vleziem do vody a okrem spania a jedenia som v nej takmer celý čas. ;)[/QUOTE

Vodníkov tam je dosť aj v septembri:D
A posledné dve fotky su princíp dobrého počasia V Makarskej a Tučepoch kde všetky mraky zastaví Biokovo;)
Takto to vyzeralo 9.9.2010
takže ešte stále hromadné dekovanie:( krásne foto, ďakujem za aktualitu:D
Rozalka
12.09.10,13:07
Nejako sa ti zlepili citácie, ten druhý odstavec nie je odo mňa.
Môžeš opraviť svoj príspevok?
pivko
12.09.10,18:24
[QUOTE=pivko;1503662]
takže ešte stále hromadné dekovanie:( krásne foto, ďakujem za aktualitu:D
Tak ešte pre potešenie oka;)
Tá tretia to bol odpust v Makarskej a tá posledna je loď Makarski Jadran .Keď výlet loďou tak jednoznačne Makarski Jadran pre každého kto navštívi Makarsku.
tomasenkoslav
20.09.10,17:21
no nazdar
som v chorvatsku uz od 3 septembra a zatial stale je tak 30 -35 stupnov, voda tepla takze ziadny problem ako kazdy rok uplne super
som v Splite
no vidiš a ja som bol na Murteri od 4. septembra a mali sme max 25°C 2x celodenny dažd a kolega sa vratil s anginou a kolegyna za cely cas nebola hlbsie ako po pas vo vode-tak studena.
airin.nice
24.09.10,13:44
Tak ja poslusne hlasim prichod.:))
Ked sme tam sli-cestou som mala pocit, ze sme jedini dovolenkari ktori sa vyberaju na Jadran.:))proste nikoho.:)Cestou lialo, bolo chladno, az ked sme presli tunelom Svaty Rok a vychadzali sme z neho-akoby sa pred nami otvoril novy svet.:)Normalne svietilo slniecko.:))
Co sme si vsak vsimli-dovolenkari z opacneho smeru hufne odchadzali domov.:)-prave v ten tyzden tam naozaj bolo chladne dazdive pocasie...
Prvy den pobytu bol taky polooblacny, ale potom postupne slniecko naberalo na sile a bolo prijemnych 27-28C.Takze sme sa vyvalovali na plazi kazdy den.:)
Voda bola uz len pre otuzilcov-odhadujem tak na 21-22C.No ale nechodte do nej-ked bola taka nadherna priezracna a presli sme kvoli nej 1000 km.:))Takze kazdy den sa konalo jednorazove polhodinove kupanie a potom rychlo von z vody.:))
Co je vsak pre mna dost podstatne-oddychla som si...zmenila prostredie aj myslienky...Nelutujem ze sme sa nakoniec rozhodli ist.
Ked stiahnem fotky do PC, tak sem co-to prilepim pre buducorocnu inspiraciu.:)
pivko
24.09.10,13:47
Tak ja poslusne hlasim prichod.:))
Ked sme tam sli-cestou som mala pocit, ze sme jedini dovolenkari ktori sa vyberaju na Jadran.:))proste nikoho.:)Cestou lialo, bolo chladno, az ked sme presli tunelom Svaty Rok a vychadzali sme z neho-akoby sa pred nami otvoril novy svet.:)Normalne svietilo slniecko.:))
Co sme si vsak vsimli-dovolenkari z opacneho smeru hufne odchadzali domov.:)-prave v ten tyzden tam naozaj bolo chladne dazdive pocasie...
Prvy den pobytu bol taky polooblacny, ale potom postupne slniecko naberalo na sile a bolo prijemnych 27-28C.Takze sme sa vyvalovali na plazi kazdy den.:)
Voda bola uz len pre otuzilcov-odhadujem tak na 21-22C.No ale nechodte do nej-ked bola taka nadherna priezracna a presli sme kvoli nej 1000 km.:))Takze kazdy den sa konalo jednorazove polhodinove kupanie a potom rychlo von z vody.:))
Co je vsak pre mna dost podstatne-oddychla som si...zmenila prostredie aj myslienky...Nelutujem ze sme sa nakoniec rozhodli ist.
Ked stiahnem fotky do PC, tak sem co-to prilepim pre buducorocnu inspiraciu.:)
Ochladilo sa presne keď som ja odchádzal 10.9. a teraz je tam tiež super , dnes došiel kamarát tak vraj tam pečie;)
airin.nice
24.09.10,13:55
ano presne...my sme prichadzali 11.9. a smerom nazad boli kolony-co sa ludia hufne vracali domov zrejme aj kvoli ochladeniu...cez den je tam naozaj velmi prijemne teplo a noci su zas primerane chladne-take akuratne pre našinca-bez pouzitia klimy.:)
lujza.j
24.09.10,17:35
Tak ja poslusne hlasim prichod.:))
Ked sme tam sli-cestou som mala pocit, ze sme jedini dovolenkari ktori sa vyberaju na Jadran.:))proste nikoho.:)Cestou lialo, bolo chladno, az ked sme presli tunelom Svaty Rok a vychadzali sme z neho-akoby sa pred nami otvoril novy svet.:)Normalne svietilo slniecko.:))
Co sme si vsak vsimli-dovolenkari z opacneho smeru hufne odchadzali domov.:)-prave v ten tyzden tam naozaj bolo chladne dazdive pocasie...
Prvy den pobytu bol taky polooblacny, ale potom postupne slniecko naberalo na sile a bolo prijemnych 27-28C.Takze sme sa vyvalovali na plazi kazdy den.:)
Voda bola uz len pre otuzilcov-odhadujem tak na 21-22C.No ale nechodte do nej-ked bola taka nadherna priezracna a presli sme kvoli nej 1000 km.:))Takze kazdy den sa konalo jednorazove polhodinove kupanie a potom rychlo von z vody.:))
Co je vsak pre mna dost podstatne-oddychla som si...zmenila prostredie aj myslienky...Nelutujem ze sme sa nakoniec rozhodli ist.
Ked stiahnem fotky do PC, tak sem co-to prilepim pre buducorocnu inspiraciu.:)
úprimne sa s tebou teším, že vám počasie vyšlo a že ste si to užili a oddýchli si:):):):) teším sa na foto;)
airin.nice
27.09.10,15:24
Dakujem....:)
zasielam slubene fotky z Brely...
Brela sa nachadza asi 6 km od Baska Voda a asi 30 km od Makarskej...
airin.nice
27.09.10,15:32
nezmestilo sa viac-musim takto kuskovat :)
airin.nice
27.09.10,15:39
ja som do Brely jednoducho zamilovana :)
este zopar foto-pohlad na apartman a priamo z apartmanu..
adi11
27.09.10,15:40
krasne zabery
lujza.j
28.09.10,06:51
ďakujem za "pokoukaníčko" kúzelnééééé:):)
airin.nice
28.09.10,14:07
.:)nie je za co....rado sa stalo...:)