Zita5
05.08.10,09:46
V profile som vymazala všetky príspevky a tým sa vymazali aj pochvaly resp.ich počet podľa jednotlivého členenia . Má to tak byť , alebo niečo som nesprávne spravila pri vymazávaní .

Ďakujem .
m.hladka
05.08.10,07:47
:mee:
Stanislav 1975
05.08.10,07:47
V profile som vymazala všetky príspevky a tým sa vymazali aj pochvaly resp.ich počet podľa jednotlivého členenia . Má to tak byť , alebo niečo som nesprávne spravila pri vymazávaní .

Ďakujem .

Nič nerieš, je to zbytočné- všetko je už akési zvláštné...:cool:
m.hladka
05.08.10,07:48
neboj, budú druhé, lebo si šikulka
Zita5
05.08.10,07:54
Ja neriešim zbytočné , len ma to zaujíma a pomôže aj iným zvedavcom ako som ja . :)Otázku som položila do inej témy , Richard odporučil otvoriť novú tému, tak som tak spravila .
m.hladka
05.08.10,07:57
Je to dobrý pocit, ak ťa niekto pochváli, alebo s tebou súhlasí, ale na porade už vôbec neriešim body, či som zelená, modrá, alebo červená...
Ide tu hlavne o to, aby sme si pomohli a poradili!!!
lenkak
05.08.10,08:01
áno vymažú sa pochvaly, keď vymažeš odkaz s pochvalou
veronikasad
05.08.10,08:04
funguje to tak ako píše Zitka, vyskúšala som ...
Ajuška
05.08.10,08:07
V profile som vymazala všetky príspevky a tým sa vymazali aj pochvaly resp.ich počet podľa jednotlivého členenia . Má to tak byť , alebo niečo som nesprávne spravila pri vymazávaní .

Ďakujem .
Zituuš... určite je to tak v nastavení... pretože databáza na uloženie pochváľ je práve v profile... ;) ...sa priznaj, že si nechcela aby som videla kto (?) všetko ;) Ťa chváli... :--- ... (duuufam, že si nemazala v dôsledku našej nočnej komunikácie... :D ...ja si Ťa odšpízujem aj taaak) ...:rolleyes:...
Zita5
05.08.10,08:08
Je to dobrý pocit, ak ťa niekto pochváli, alebo s tebou súhlasí, ale na porade už vôbec neriešim body, či som zelená, modrá, alebo červená...
Ide tu hlavne o to, aby sme si pomohli a poradili!!!

Tak ani ja to nechcem riešiť , len som bola poďakovať v jednom profile a padol mi zrak na pochvaly , že koľko ich tam veľa má a ako som sa vrátila k sebe , ja som tam mala jednu .Tak som uvažovala , že čo sa stalo(kde mi zmizol poklad:D) a potom napadlo , že som včera robila vo svojom profile veľké upratovanie, vymazala som všetky príspevky ,lebo som ich tam mala snáď od počiatku ako to Richard zaviedol.Tak som si to chcela overiť .;)
Zita5
05.08.10,08:09
Zituuš... určite je to tak v nastavení... pretože databáza na uloženie pochváľ je práve v profile... ;) ...sa priznaj, že si nechcela aby som videla kto (?) všetko ;) Ťa chváli... :--- ... (duuufam, že si nemazala v dôsledku našej nočnej komunikácie... :D ...ja si Ťa odšpízujem aj taaak) ...:rolleyes:...

Práve kvôli Tebe som robila sanitu,aby si nevidela kto ma pochválil :D:)
Llívia
05.08.10,08:13
To si nemohla napísať včera večer? :mad::):):) Tiež som robila poriadky. :D:)
(Toto patrí k príspevku č. 10. Zita5 bola rýchlejšia :))
Tamila
05.08.10,08:14
Aké ste poriadkumilovné šikulky;):D:)
Llívia
05.08.10,08:21
Som chcela šetriť miestom :D
Heni
15.08.10,14:46
to mi pripadá ako (teda s prepáčením ako) riadna blbosť, ved ked si odkaz zmažem, tak už akože pochvala neplatí? už pochválená nie som? :eek:
Rozalka
15.08.10,15:13
Lívia, ja som to už napísala 22.6. v príspevku #12148
v téme http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo.html
Ale je pravda, kto by si to tak dlho držal na harddisku ...
Heni
15.08.10,15:26
viem, že už to bolo preberané v inej téme (bez výsledku či odozvy), ktorú už Richard uzavrel, ale prišli ste už na to, ako sa "zbaviť" v profile tých x strán zmazaných odkazov, ktoré obsahujú len oznam "Túto správy zmazal ..." ?
už mi to začína statočne prekážať... :mad:
Llívia
15.08.10,15:31
Lívia, ja som to už napísala 22.6. v príspevku #12148
v téme http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo.html
Ale je pravda, kto by si to tak dlho držal na harddisku ...

Do tej témy píšem a čítam ju často, ale toto mi uniklo.
Rozalka
15.08.10,15:34
viem, že už to bolo preberané v inej téme (bez výsledku či odozvy), ktorú už Richard uzavrel, ale prišli ste už na to, ako sa "zbaviť" v profile tých x strán zmazaných odkazov, ktoré obsahujú len oznam "Túto správy zmazal ..." ?
už mi to začína statočne prekážať... :mad:

Bohužiaľ, nie. Ale dám ti radu - ak si chceš prečítať len nevymazané, príď na poradu inkognito.

a ďalšia novinka: napísala som do tejto témy po 20 minútach znova a objavilo sa toto


Tento príspevok je duplikát iného príspevku, ktorý bol pridaný v posledných piatich minútach. Budete presmerovanú na danú tému.
Heni
15.08.10,15:37
Bohužiaľ, nie. Ale dám ti radu - ak si chceš prečítať len nevymazané, príď na poradu inkognito.
ano, na nejakej 2-hej strane mám odkaz, ktorý som nevymazala, tiež naň tak chodím :--- ale čo sa offínať, ked tie prázdne strany sú aj tak zbytočné... :rolleyes:
ivka70
15.08.10,16:09
a ďalšia novinka: napísala som do tejto témy po 20 minútach znova a objavilo sa toto


Tento príspevok je duplikát iného príspevku, ktorý bol pridaný v posledných piatich minútach. Budete presmerovanú na danú tému.

Tot nie je novinka, tuto veti ti vypise v pripade, ze sa ti podari 2x tuknut mysou na odoslanie prispevku.
Zita5
15.08.10,16:20
viem, že už to bolo preberané v inej téme (bez výsledku či odozvy), ktorú už Richard uzavrel, ale prišli ste už na to, ako sa "zbaviť" v profile tých x strán zmazaných odkazov, ktoré obsahujú len oznam "Túto správy zmazal ..." ?
už mi to začína statočne prekážať... :mad:

Heni mne sa zdá , že som na Porade čítala ,že x strán zmazaných odkazov vidí len nick, ktorému profil patrí .Ostatní by to údajne vidieť nemali.Ale či je to tak , posúdiť neviem .
Heni
15.08.10,16:22
Heni mne sa zdá , že som na Porade čítala ,že x strán zmazaných odkazov vidí len nick, ktorému profil patrí .Ostatní by to údajne vidieť nemali.Ale či je to tak , posúdiť neviem .
áno, Zitka, tak je to, ale mne tých x strán zmazaných odkazov už prekáža, načo to tam visí...
Zita5
15.08.10,16:25
áno, Zitka, tak je to, ale mne tých x strán zmazaných odkazov už prekáža, načo to tam visí...

Tak aj ja som robila poriadok a mám tam tiež veľa strán.Tiež neviem čo stým .
buchač
15.08.10,17:10
to mi pripadá ako (teda s prepáčením ako) riadna blbosť, ved ked si odkaz zmažem, tak už akože pochvala neplatí? už pochválená nie som? :eek:

...nehnevaj sa , ale musím podotknúť , kua , že takto vulgárne , kua , som dávno vedený príspevok , kua , nevidel....kua , kua ...

Ser , kua , na pochvaly ....
Dobré sa , kua , samo chváli ....
Viď mňa , kua , že aký som , kua dobrý ....;):rolleyes::cool:
Danila
15.08.10,17:29
...nehnevaj sa , ale musím podotknúť , kua , že takto vulgárne , kua , som dávno vedený príspevok , kua , nevidel....kua , kua ...

Ser , kua , na pochvaly ....
Dobré sa , kua , samo chváli ....
Viď mňa , kua , že aký som , kua dobrý ....;):rolleyes::cool:Áno kura naše, si moc dobrý......:);). A pochvalu Ti ani neudeľujem, aj tak by si ju čoskoro vymazal. Len netuším, prečo aj počty zmiznú.....:rolleyes:.
Marína
15.08.10,19:59
Heni mne sa zdá , že som na Porade čítala ,že x strán zmazaných odkazov vidí len nick, ktorému profil patrí .Ostatní by to údajne vidieť nemali.Ale či je to tak , posúdiť neviem .
Čím to je, čím to je, že ja ti vidím aj všetky zmazané?:confused: Asi mám udelenú mimoriadnu výsadu.:---
Tiež som bola prekvapená, že ma nik nechváli:D a to ja si pochvaly sama poctivo vymazávam.:rolleyes:
Monika C.
16.08.10,03:49
Čím to je, čím to je, že ja ti vidím aj všetky zmazané?:confused: Asi mám udelenú mimoriadnu výsadu.:---
Tiež som bola prekvapená, že ma nik nechváli:D a to ja si pochvaly sama poctivo vymazávam.:rolleyes:

Marína aj ja vidím Zitke pochvaly a asi aj ostatní možno len Zitke to neukáže :):rolleyes:
Tamila
16.08.10,06:41
Marína aj ja vidím Zitke pochvaly a asi aj ostatní možno len Zitke to neukáže :):rolleyes:
Tak som pozrela aj ja a vidím tam len tie posledné pochvaly, ktoré sú na posledných štyroch stranách odkazov, čo nie sú vymazané. Z vymazaných odkazov pochvaly ja u Zitky nevidím.
Llívia
17.08.10,15:07
???
veronikasad
17.08.10,16:41
Čím to je, čím to je, že ja ti vidím aj všetky zmazané?:confused: Asi mám udelenú mimoriadnu výsadu.:---
Tiež som bola prekvapená, že ma nik nechváli:D a to ja si pochvaly sama poctivo vymazávam.:rolleyes:
Zitkina téma bola zadaná 5.8. - všetky jej terajšie pochvaly boli udelené po tomto dátume.