skye
05.08.10,19:43
ahojte !

dnes som mazal z PC nepotrebne veci a pri odinstalacii jednej aplikacie mi vypisalo akesi hlasky o nejakych fontoch, dal som to ignorovat, inak by som aplikaciu neodinstaloval.

vysledok bol ze sa mi pokazili fonty vo windowse, v prehliadaci mam na niektorych strankach tucne pismo alebo kurziva, ktore ani cez moznosti co mam v mozille neviem zvacsit, iba ak odskrtnem pouzivanie vlastneho pisma stranky, vtedy je pismo na niektorych strankach neunosne male.

je to akosi prepojene s defaultnym pismom vo Viste, ktore je taktiez tucne, zistil som ze mi chyba Times New Roman Normal, aj ked som ho nainstaloval, stale ho nemam v zlozke s fontmi,

pomozte

dakujem
Chobot
06.08.10,06:47
ahojte !

dnes som mazal z PC nepotrebne veci a pri odinstalacii jednej aplikacie mi vypisalo akesi hlasky o nejakych fontoch, dal som to ignorovat, inak by som aplikaciu neodinstaloval.

vysledok bol ze sa mi pokazili fonty vo windowse, v prehliadaci mam na niektorych strankach tucne pismo alebo kurziva, ktore ani cez moznosti co mam v mozille neviem zvacsit, iba ak odskrtnem pouzivanie vlastneho pisma stranky, vtedy je pismo na niektorych strankach neunosne male.

je to akosi prepojene s defaultnym pismom vo Viste, ktore je taktiez tucne, zistil som ze mi chyba Times New Roman Normal, aj ked som ho nainstaloval, stale ho nemam v zlozke s fontmi,

pomozte

dakujem

TO je najlepšie, keď niekto NIEČO odinštaluje napriek tomu, že mu systém NIEČO hlási. Ani si si neprečítal, aké upozornenie ti systém dáva?

Skúsil by som znovu nainštalovať tú aplikáciu, ktorý si odinštaloval. A dobré by bolo napísať, čo to bolo za aplikáciu, boli by sme múdrejší.
skye
06.08.10,11:51
nie nie, vypisovala sa mi hlaska, ze sa neda vymazat urcity subor, boli to tie *.ttf fonty a boli to asi 2 hlasky, bola tam len moznost znova, prerusit a odignorovat, tak som to dal odignorovat s tym ze odinstalacia bude pokracovat a fonty sa vynechaju a nechaju tak pocas toho procesu.

jednalo sa o hru Left 4 Dead, ktoru som mazal po bratovi
misoft
06.08.10,18:20
to skye: pokiaľ bola hra NAINŠTALOVANÁ, tak sa (väčšinou) NIKDY nemaže, ale sa musí odinštalovať, pretože odinštalačný súbor vie, ktoré súbory k programu patria.
skye
07.08.10,08:07
odinstaloval som ju normalne cez "odobrat programy"
misoft
07.08.10,17:44
Potom OK.