hnedoočka
05.08.10,21:05
Ešte majú mnohí z vás v pamäti slogan : "modrá je dobrá".

Myslím si však, že ani zelená nie je na zahodenie. Hlavne pre tých, ktorých snaha pomôcť odbornou radou na týchto stránkach bola symbolom zásluh.

Zrazu však prišiel menší prevrat a zelená zmizla.

Predpokladám, že ani jeden z nás nie je zaťažený na farby,ale mne tieto označenia pripadali ako diplom v škole za výborný prospech a iniciatívu.

Aj vtedy tento človek vedel lepšie našepkať, keď nám dochádzali vlastné vedomosti.

Rady od V.I.P ,či "zeleného poraďáka /čky/ boli pre mňa na začiatku určite skoro 100 % zárukou, že sú overené praxou.Jasné, že i majster tesár sa utne, preto som prelúskala i zákon, či ostatné názory.

Predpokladám, že viacerých zaujíma, či bude ešte zelená svietiť na Porade a podľa akých kritérii?

Tému som založila kvôli zodpovedaniu otázok okolo hodnotenia a zároveň ,aby som nebola "mimotémy", čo sa tu dosť často stáva. /bohužiaľ, aj mne/;):)

Preto som zvedavá na vaše názory a samozrejme i na kvalifikovanú odpoveď administrátora.....
zk24
05.08.10,19:09
Ja som za zelenu

:D
Stanislav 1975
05.08.10,19:16
Ešte majú mnohí z vás v pamäti slogan : "modrá je dobrá".

Myslím si však, že ani zelená nie je na zahodenie. Hlavne pre tých, ktorých snaha pomôcť odbornou radou na týchto stránkach bola symbolom zásluh.

Zrazu však prišiel menší prevrat a zelená zmizla.

Predpokladám, že ani jeden z nás nie je zaťažený na farby,ale mne tieto označenia pripadali ako diplom v škole za výborný prospech a iniciatívu.

Aj vtedy tento človek vedel lepšie našepkať, keď nám dochádzali vlastné vedomosti.

Rady od V.I.P ,či "zeleného poraďáka /čky/ boli pre mňa na začiatku určite skoro 100 % zárukou, že sú overené praxou.Jasné, že i majster tesár sa utne, preto som prelúskala i zákon, či ostatné názory.

Predpokladám, že viacerých zaujíma, či bude ešte zelená svietiť na Porade a podľa akých kritérii?

Tému som založila kvôli zodpovedaniu otázok okolo hodnotenia a zároveň ,aby som nebola "mimotémy", čo sa tu dosť často stáva. /bohužiaľ, aj mne/;):)

Preto som zvedavá na vaše názory a samozrejme i na kvalifikovanú odpoveď administrátora.....

Už nikdy porada nebude ,tým čo bývala...
lenkak
05.08.10,19:21
Stanko a už nebude ani tým čo je teraz. Posúva sa iným smerom. Záleží len od nás, či prijmeme stav aký je, aký bude...
Stanislav 1975
05.08.10,19:22
Stanko a už nebude ani tým čo je teraz. Posúva sa iným smerom. Záleží len od nás, či prijmeme stav aký je, aký bude...

Lenka,ale posúva sa ZLÝM smerom...:mad:
Oliwa
05.08.10,19:25
Už nikdy porada nebude ,tým čo bývala...
Žeby to bolo tým, že aj jej zakladateľ už nie je tým, čím býval? ... som v rozpakoch, akého smajla sem prilepiť, tak nedám žiadneho...
korela
05.08.10,19:34
"Ešte majú mnohí z vás v pamäti slogan : "modrá je dobrá".

Nedá mi nespomenúť. Vrcholová politička z tejto "stajne" viezla svojich chalanov aj s kamošmi na prázdniny. Spomenula slogan a chalani, že nie zelená je lepšia. Nepochopila.
mimotemy
lenkak
05.08.10,19:43
Lenka,ale posúva sa ZLÝM smerom...:mad:

posuny ale v tejto téme sa určite nevyriešia.
Tak nechajme tému témou, nech sa rieši problém v názve témy. ;)
m.hladka
05.08.10,20:08
Všetko zlé je na niečo dobré, takže aj tieto zmeny budú asi dobre ...

a preto, ja, už tieto body, farby ... neriešim, ale nedá mi, keď je už táto téma načatá, že "hnedoočka" má pravdu s tou zelenou.

Preto mám návrh: od založenia tejto stránky, t.j. myslím rok 2004, by mohli byť členova vyfarbení podľa toho ako sa prihlasovali, to by bolo veselo.
napr:
v r.2004 - zelené mená (tam som aj ja :D:D:D )
v r.2005 - fialové mená
v r.2006 - tmavomodré mená
v r.2007 - ružové mená
v r.2008 - oranžové mená
v r.2009 - svetlomodré mená
v r.2010 - ciklámenové mená

čo vy nato???
Heni
05.08.10,20:11
... a je to taká škála, ktorú rozoznajú aj farboslepí? ;) :D
adi11
05.08.10,20:58
dobrý nápad, mne tam žltá chýba
danushka
05.08.10,21:30
Všetko zlé je na niečo dobré, takže aj tieto zmeny budú asi dobre ...

a preto, ja, už tieto body, farby ... neriešim, ale nedá mi, keď je už táto téma načatá, že "hnedoočka" má pravdu s tou zelenou.

Preto mám návrh: od založenia tejto stránky, t.j. myslím rok 2004, by mohli byť členova vyfarbení podľa toho ako sa prihlasovali, to by bolo veselo.
napr:
v r.2004 - zelené mená (tam som aj ja :D:D:D )
v r.2005 - fialové mená
v r.2006 - tmavomodré mená
v r.2007 - ružové mená
v r.2008 - oranžové mená
v r.2009 - svetlomodré mená
v r.2010 - ciklámenové mená

čo vy nato???

Martuška, ale jeden by tu bol ako dúha :D;)
Flinstone
06.08.10,03:38
a čo keby si farbu mohol každý zvoliť sám, prípadne ju aj kedykoľvek meniť
hnedoočka
06.08.10,04:43
Všetko zlé je na niečo dobré, takže aj tieto zmeny budú asi dobre ...

a preto, ja, už tieto body, farby ... neriešim, ale nedá mi, keď je už táto téma načatá, že "hnedoočka" má pravdu s tou zelenou.

Preto mám návrh: od založenia tejto stránky, t.j. myslím rok 2004, by mohli byť členova vyfarbení podľa toho ako sa prihlasovali, to by bolo veselo.
napr:
v r.2004 - zelené mená (tam som aj ja :D:D:D )
v r.2005 - fialové mená
v r.2006 - tmavomodré mená
v r.2007 - ružové mená
v r.2008 - oranžové mená
v r.2009 - svetlomodré mená
v r.2010 - ciklámenové mená

čo vy nato???

Martuška, aj som sa zasmiala po ránu... do mojej farby si sa napodiv strafila, takže ok.:D

Len mi nie je jasné ,ktorá by signalizovala odbornosť danej osoby?:confused:
Ide tu aj o to, že keď sme od toho upustili na Porade, prečo niektorí sú späť takto označení?
Potrebujem len vysvetlenie....
Ináč nie je podstata v bodovaní...ja si tie svoje vôbec nevšímam....len mi pripadá neférové voči "starým" poraďákom, kltorí si to označenie právom zaslúžili a teraz ich zrovnoprávnili.:rolleyes: Pretože poslúžiť zadarmo radou na Porade nie je ako v účtovníctve, že strana "Má dať sa rovná strane Dal", tu strana "Dal" vysoko prevažuje misky váh.
Ajuška
06.08.10,04:59
...Ide tu aj o to, že keď sme od toho upustili na Porade, prečo niektorí sú späť takto označení?
Potrebujem len vysvetlenie....
...:---...že som "zelená" neutajím...:D...iba Ťa troška poopravím... ;) ...zelená som z pôvodného spôsobu hodnotenia ... žiadne späť označenie sa nekonalo... :rolleyes: ...v niektorej téme som k tomu vyjadrila svoju domnienku, prečo je to tak... dlho som čítala poradu bez prihlásenia, najmä v období zmien... moožno som tým unikla odfarbovaču...:D:D:D...
hnedoočka
06.08.10,05:18
...:---...že som "zelená" neutajím...:D...iba Ťa troška poopravím... ;) ...zelená som z pôvodného spôsobu hodnotenia ... žiadne späť označenie sa nekonalo... :rolleyes: ...v niektorej téme som k tomu vyjadrila svoju domnienku, prečo je to tak... dlho som čítala poradu bez prihlásenia, najmä v období zmien... moožno som tým unikla odfarbovaču...:D:D:D...


sú tu aj iné prípady, čo im samozrejme vôbec nezávidím, len neviem princíp označenia, ale možno si Richard nájde čas a vysvetlí to ,aby sme pochopili...:)
m.hladka
06.08.10,05:32
sú tu aj iné prípady, čo im samozrejme vôbec nezávidím, len neviem princíp označenia, ale možno si Richard nájde čas a vysvetlí to ,aby sme pochopili...:)

Neviem ti na to vôbec odpovedať, ja som si robila srandu srandúcu,
ale teraz vážne,;) ja si myslím, a možno si myslím správne, že zelený(í) sú asi moderátori?!
m.hladka
06.08.10,05:33
Už nikdy porada nebude ,tým čo bývala...

Ak si ju nedáme, bude a bude.
hnedoočka
06.08.10,06:02
ale teraz vážne,;) ja si myslím, a možno si myslím správne, že zelený(í) sú asi moderátori?!

Martuška určite nie, aj týmto smerom som sa uberala.....ale danushka, Karol Za, či Lenka1975 pokiaľ viem , moderátormi nie sú...
sito
06.08.10,06:22
Neviem ako sa volá ta liečba tými ihlami, drezúra, či ako? :confused:

Ale funguje to. Dievčatá pichli ihly na správne miesto. Sito, sama diera, tiež pichol koho bolo treba. Riško, friško tiež pichol tam kde to bolo treba a body sa pohli do cárkov kam patrili.

Neviem, či to bude účinné aj pri farbách, ale treba pichnúť. On sa vy farbí a povie kde sa podeli farby?

:) :D:D:D ;)
Richard
06.08.10,06:40
Všetko so všetkým súvisí. Zelená súvisela s počtom bodov.

Bola nastavená na 40 bodov, čo nebolo úplne jednoduché získať v starom systéme a v novom je to viacmenej hračka, plus to bolo naviazané na celkový počet bodov, čo je teraz údaj ktorý sa nepoužíva (pretože nemá vypovedaciu hodnotu).

Zelenú som teda dočasne stiahol z obehu kým pre ňu nevymyslím novú podmienku.
Niektorým tá zelená ostala. Prečo? Ani ja neviem, ale veľmi som sa s tým nezapodieval. Zmizlo im VIP, ale zelená z nejakých dôvodov ostala uložená a nepremazala sa. Skúsim sa dnes na to pozrieť či nájdem dôvod.

Už je tento bodovací systém trochu dlho rozrobený, ale chcel som si nechať nejaký čas aby som videl ako sa to používa a až potom z toho začal robiť nejaké kumulatívne výpovedné označenia. Vopred sa takéto veci ťažko odhadujú.

Už je však najvyšší čas to dotiahnuť. Máme však rozpracovanú jednu novinku pre Poradu, ktorú by som najskôr rád dokončil.
Richard
06.08.10,07:06
No síce som neprišiel kde a prečo to ostalo v pamäti, ale vymazal som niečo a pomohlo to tuším. Už nie je nikto zelený.

Sľubujem však že zelená a označovanie ľudí ktorí sú ochotní radiť resp. úspešne radia bude. Ja som to považoval aj to považujem za dôležité aby títo boli rozpoznaní (čo je mixom uznania a pochvaly zo strany Porady a jej komunity).
hnedoočka
06.08.10,07:29
Richard, ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Dúfam, že tie ďalšie zmeny budú len príjemné.Porada je síce na báze dobrovoľnosti, ako tu mnohí spomínali, keď sa ti nepáči ,nechoď na ňu, ale už sa tu pre mňa vytvorila istá komunita ľudí, kvôli ktorým mi nedá nezakuknúť ,ak mi čas dovolí.

Samozrejme , o odborných radách, či relaxe ani nevravím....:)


mimotemy sitečko...akupunktúra....;):D