majjkaa
05.08.10,22:40
Neviem či to tu patrí ale, poraďte mi čo robiť, keď sa mi šmýkajú topánky. Mám spoločenské sandálky na vysokom podpätku. Bojím sa, že sa v nich na svadbe zabijem :) Sú pohodlé sedia na nohe, len sa dosť šmýkajú. Neviete čo by sa dalo robiť, niečim natrieť alebo........? Vďaka
linko1
06.08.10,06:07
do stredu topánky na podrážku nalepiť takú textilnú pásku na podlepenie kobercov...
arizona
06.08.10,06:19
do stredu topánky na podrážku nalepiť takú textilnú pásku na podlepenie kobercov...
...tá páska je obojstranná, asi by sa jej zle chodilo a tancovalo-prilepovala by sa o podlahu ;)
Deganova
06.08.10,06:28
Kedysi boli dostať na pumpách "tekuté reťaze", tým sme si striekali podrážky, aby sa nám nešmýkalo... skús sa na to opýtať ...a celkom dobre na niektoré podrážky bolo aj to, ak sa pretreli rozkrojeným zemiakom a nechali zaschnúť
linko1
06.08.10,06:40
...tá páska je obojstranná, asi by sa jej zle chodilo a tancovalo-prilepovala by sa o podlahu ;)


nemyslím teraz tú obojstrannú ale takú z jednej strany textilnú...
arizona
06.08.10,06:49
nemyslím teraz tú obojstrannú ale takú z jednej strany textilnú...
Ahá! Už mi je to jasné :)
Ty si mala na mysli tú klasickú, ktorá sa dáva na kraje, aby sa nestrpkali. Mna zas napadla tá obojstranná, ktorou sa podlepujú koberce, aby sa nešmýkali ;):D
evuš
06.08.10,07:18
súhlasím s príspevkami....
mimotemyA čo tak si trošku "uhnúť", vyzuť sandáliky a tancovať bosá ??? :D:D:D
Chobot
06.08.10,08:28
Neviem či to tu patrí ale, poraďte mi čo robiť, keď sa mi šmýkajú topánky. Mám spoločenské sandálky na vysokom podpätku. Bojím sa, že sa v nich na svadbe zabijem :) Sú pohodlé sedia na nohe, len sa dosť šmýkajú. Neviete čo by sa dalo robiť, niečim natrieť alebo........? Vďaka

Existujú protišmykové nálepky na schody. Na topánku by ti stačil kúsok takej nálepky:

http://www.porada.sk/1299675-post14.html
majjkaa
06.08.10,15:08
Ďakujem pekne za rady, dúfam že doma niečo z toho nájdem :) snáď dôjdem s celými nohami domov :) :)
arizona
06.08.10,15:20
Existujú protišmykové nálepky na schody. Na topánku by ti stačil kúsok takej nálepky:

http://www.porada.sk/1299675-post14.html

To si môže nalepiť zrovna kúsok šmirgľového papiera. Na dotyk je to rovnaké, akurát rozdiel v cene obrovský ;)

...asi Ti nič iné nezostáva, len sa pred tancovačkou prezuť do niečoho pohodlnejšieho :)
m.hladka
06.08.10,16:12
Ďakujem pekne za rady, dúfam že doma niečo z toho nájdem :) snáď dôjdem s celými nohami domov :) :)

Potom napíš, ako si dopadla, mám tiež jedny také topánky a škoda by ich bolo nenosiť. Ď.
Llívia
06.08.10,16:34
Nám triedna radila pred stužkovou nalepiť si na podrážku kúsok leukoplastu (taký ten bez poduštičiek).
majjkaa
08.08.10,14:57
Ahojte.....taaak nohy celé :) Dala som tam pásik leukoplastu, aké jednoduché a vôbec mi to predtým nenapadlo :) Lívia aj ostatní dikes, bez ujmy som sa mohla spokojne promenádovať :--- paaa
m.hladka
08.08.10,15:39
fajn, to som rada, dúfam že si sa dobre vytancovala
Oliwa
08.08.10,17:52
Potom napíš, ako si dopadla, mám tiež jedny také topánky a škoda by ich bolo nenosiť. Ď.
Ale nie na zem... :)
Oliwa
08.08.10,17:56
Ahojte.....taaak nohy celé :) Dala som tam pásik leukoplastu, aké jednoduché a vôbec mi to predtým nenapadlo :) Lívia aj ostatní dikes, bez ujmy som sa mohla spokojne promenádovať :--- paaa
Tomu sa hovorí poraďácke know-how...:)