ViktorUkr
06.08.10,18:20
Vitam .
Potrebujem najst neaku firmu, ktora sa zaobchaca virobou tlacidla. Ne radte mi pouzit Gooogle- je z tim tlacitkom trohu zlozitejse( mislim, ze ste pochopili). Ak mate ponuku, cakam ju ako sukromnu spravu. Vdaka
MiroM4
08.08.10,09:36
mohol by si to trochu konkretizovat? co to vlastne chces? V nadpise mat pečať a potom pises o tlacidle.
Flinstone
08.08.10,13:25
možno mal na mysli matricu na pečatenie (pečatidlo)
Podľa mňa to je schopný vyrobiť každý, kto má gravírovací stroj
ViktorUkr
09.08.10,05:45
možno mal na mysli matricu na pečatenie (pečatidlo)
Podľa mňa to je schopný vyrobiť každý, kto má gravírovací stroj
Ano, presne o to ide. A ake doklady by na to musely bit? Ja ne mam ziadne, iba maket peciatky
Chobot
09.08.10,06:14
Ano, presne o to ide. A ake doklady by na to musely bit? Ja ne mam ziadne, iba maket peciatky

Počkaj, pečať a pečiatky sú 2 úplne rozdielne veci. Tak čo potrebuješ? Pečatidlo alebo pečiatku?

Pečatidlo (http://sk.wikipedia.org/wiki/Pe%C4%8Datidlo)slúži na odtláčanie pečate (nejakého znaku alebo erbu) do vosku alebo iného pečatidlového materiálu. Myslím, že k pečati nepotrebuješ žiadne doklady, len vzor pečate.

Pečiatka je spravidla gumová a odtláča pečiatkovou farbou písmo alebo znaky, ktoré sú na pečiatke. Pokiaľ neide o guľatú pečiatku, tak ti ju urobia kdekoľvek bez akýchkoľvek potvrdení.



Vitam .
Potrebujem najst neaku firmu, ktora sa zaobchaca virobou tlacidla. Ne radte mi pouzit Gooogle- je z tim tlacitkom trohu zlozitejse( mislim, ze ste pochopili). Ak mate ponuku, cakam ju ako sukromnu spravu. Vdaka

Ak chceš pečatidlo, tak ti ho vyrobí ktorákoľvek reklamná firma, ktorá gravíruje. Skutočne stačí cez Google vyhľadať najbližšiu firmu. Neviem, čo je na tom zložitejšie, že ti nestačí obyčajná firma...:rolleyes: Ja som to deda nepochopil. :confused::confused:
Dáša_
09.08.10,06:33
ja by som hádala, že potrebuje pečiatku, otážka, či úplne legálne
willma
09.08.10,07:33
keď by to bolo tak, potom si ju vie spraviť aj sám. V hociktorom hračkárstve sú sady na výrobu pečiatok.
Chobot
09.08.10,08:03
... no guľatú pečiatku z materiálu z papiernictva nevyrobí...