arizona
07.08.10,11:26
Ok, zatiaľ som aspoň nastavil aby sa novo registrovaným automaticky nastavila notifikácia na nové príspevky v ich založenej téme. Notifikácia ihneď po každej odpovedi.

Ostatným som nastavil dennú notifikáciu na odpovede v ich téme, čiže ak pribudla jedna alebo viac odpovedí za daný deň príde im notifikácia (nie na každú zvlášť).

Máte to nastavené všetci teraz. Týka sa to len Vami založených tém. Môžete si to zmeniť v nastaveniach "Možnosti".

Dám to do novej témy.
Richard, chcem sa spýtať, či by nebolo možné aby automatická notifikácia chodila aj na tému, ktorá nie je moja,ani som do nej neprispela - tým, že ju označím tlačítkom "sledovať tému"
zk24
07.08.10,09:28
Richard, chcem sa spýtať, či by nebolo možné aby automatická notifikácia chodila aj na tému, ktorá nie je moja,ani som do nej neprispela - tým, že ju označím tlačítkom "sledovať tému"

A tebe to nefunguje? Mne sa zda ze mne hej. Hore na liste je "praca s temou" a jedna z moznosti je "sledovat tuto temu". A potom chodia notifikacie... aspon sa mi tak mari ze som to uz skusala.

Toto mam na mysli:
arizona
07.08.10,10:01
A tebe to nefunguje? Mne sa zda ze mne hej. Hore na liste je "praca s temou" a jedna z moznosti je "sledovat tuto temu". A potom chodia notifikacie... aspon sa mi tak mari ze som to uz skusala.

Toto mam na mysli:
Dík, viem, že tam sa to dá po jednom nastaviť.
Ibaže je to prácne (v sledovaných témach mám takmer 2500 tém:eek: ), dala som si zrušiť notifikácie globálne- všetky, od kedy mi sťahuje maily do telefónu...asi preto mi ani nechodia tie, kt. označím "sledovať túto tému"

Ale ked naďabím na novú tému, ktorá ma zaujme bola by som rada, keby mi to pripomenulo, aby sa mi nestratila v stovkách iných tém...
Richard
07.08.10,10:09
Tu si to môžeš ponastavovať http://www.porada.sk/subscription.php

Dajú sa tam vytvoriť priečinky. Ak tam máš toho veľa, treba vyprázdniť priečinok alebo označením zmazať.

Ešte rozmýšľam nad takou vecou aby si každý mohol pozrieť všetky, ktoré označil za zaujímavé, bez notifikácie.

Aj v súčasnom systéme sa dá spraviť priečinok na zaujímavé a nastaviť si to bez notifikácií.
Richard
07.08.10,10:11
Ešte sa na to musím pozrieť, momentálne to automaticky dáva na notifikáciu všetky témy kde sa zapojím, chcel som len automatizovať tie ktoré založím.
arizona
07.08.10,10:26
Ešte sa na to musím pozrieť, momentálne to automaticky dáva na notifikáciu všetky témy kde sa zapojím, chcel som len automatizovať tie ktoré založím.
Práve preto, že sa momentálne zaoberáš týmito zmenami, som sa spýtala aj na pridanie tejto možnosti-( t.j. notifikácia na tému, ktorú označím ako sledovať, bez toho aby som do nej prispela).
Neraz ma nejaká téma zaujala, označila som si ju, ale ak sa premelie na porade veľa príspevkov a už ju nezbadám medzi novými, či dnešnými, tak na ňu zabudnem.

Ďakujem za preloženie témy:)
m.hladka
08.08.10,09:03
To sa dalo vždy.

No vyčkajme času, lebo teraz nás to všetkých trochu metie, určite to všetko dobre dopadne.
m.hladka
09.08.10,07:42
Rozoberáme to stále dookola, ale teraz chcem urobiť návrh.

Ak do nejakej témy dám príspevok, tak mi to hneď hodí do sledovaných tém (denne), ktorú musím za každým skontrolovať a rušiť, ak ju nechem sledovať.
Preto by som navrhovala, aby sa pre takýto prípad zriadil ešte jeden šuflíček, kde by sa tieto témy ukladali inak, napr. pod názovm: Príspevok v téme s číslom, tak by sa to ľahšie hľadalo, keby som chcela neskôr do tejto témy nazrieť.
arizona
10.08.10,06:39
Práve preto, že sa momentálne zaoberáš týmito zmenami, som sa spýtala aj na pridanie tejto možnosti-( t.j. notifikácia na tému, ktorú označím ako sledovať, bez toho aby som do nej prispela).
Neraz ma nejaká téma zaujala, označila som si ju, ale ak sa premelie na porade veľa príspevkov a už ju nezbadám medzi novými, či dnešnými, tak na ňu zabudnem.

Ďakujem za preloženie témy:)
Funguje to !!! Srdečná vďaka!!!

Takže ľudkovia, ak Vás zaujme nejaká téma a nechcete prísť o jej ďaľšie príspevky, stačí odkliknúť :
Práca s témou- sledovať túto tému :)
Zita5
10.08.10,06:40
Funguje to !!! Srdečná vďaka!!!

Takže ľudkovia, ak Vás zaujme nejaká téma a nechcete prísť o jej ďaľšie príspevky, stačí odkliknúť :
Práca s témou- sledovať túto tému :)

Však to bolo tak aj predtým. Alebo som mimo?:)
arizona
10.08.10,06:52
Však to bolo tak aj predtým. Alebo som mimo?:)
Zitka, nakoľko som mala zrušené notifikácie , neprišla notifikácia, ale mi to vždy hodilo do priečinka sledovaných tém. A tých mám veľmi veľa v priečinku, nie každej zaujímavej témy som si pamätala názov, takže som to zväčša prehliadla a zabudla.
Nie všetky témy do ktorých som prispela (často aj veľmi staré témy)som chcela sledovať a príjmať notifikácie.
Možno si to ty mala inak nastavené ako ja, neviem....ale tieto posledné zmeny ma donútili trochu sa pohrať s nastaveniami ( asi nielen mňa ;) ).
Takže teraz mi to funguje :):):)
ivustek
19.03.12,10:46
Ak mám otvorenú hocijakú tému a chcem si ju pridať do sledovaných - nejako mi to nejde.
Kliknem na : Práca s témou a nevidím nič. Vyhodí mi tam síce niečo, ale nič nevidno, lebo je to zakryté svetlomodrým obdĺžnikom / tým,kde je napísaná téma s otázkou?/
Indeed
19.03.12,10:51
Však to bolo tak aj predtým. Alebo som mimo?:)


Ja som už teraz CALKOM mimo .