m.hladka
07.08.10,13:00
Neviem, čo sa deje, ale kde pridám nejaký odkaz, alebo poradím niekomu niečo v téme, hodí to hneď na sledovanie témy, bez môjho vedomia. To by mi až tak nevadilo, ale mi to prichádza aj na e-mail, a to už mi vadi, pretože to musím mazať, čo z duše nenavidím... pretože nemám na to čas.
Dá sa s tým niečo urobiť, aby má to nezaťažovalo a nemusela som robiť na PC to, čo nechcem? Ďakujem.:rolleyes:
zk24
07.08.10,11:05
Neviem, čo sa deje, ale kde pridám nejaký odkaz, alebo poradím niekomu niečo v téme, hodí to hneď na sledovanie témy, bez môjho vedomia. To by mi až tak nevadilo, ale mi to prichádza aj na e-mail, a to už mi vadi, pretože to musím mazať, čo z duše nenavidím... pretože nemám na to čas.
Dá sa s tým niečo urobiť, aby má to nezaťažovalo a nemusela som robiť na PC to, čo nechcem? Ďakujem.:rolleyes:

Moje nastavenia - Upravit moznosti. Je tam moznost nastavit sledovanie tem, ktore som vytvoril, pripadne sa do nich zapojil. Mozes tam vybrat, ze si neprajes sledovanie.
rodina1
07.08.10,11:17
http://www.porada.sk/t145097-ako-sledovat-temy.html
v tejto téme píše Richard, že to ešte musí doriešiť
alla66
07.08.10,12:19
Neviem, čo sa deje, ale kde pridám nejaký odkaz, alebo poradím niekomu niečo v téme, hodí to hneď na sledovanie témy, bez môjho vedomia. To by mi až tak nevadilo, ale mi to prichádza aj na e-mail, a to už mi vadi, pretože to musím mazať, čo z duše nenavidím... pretože nemám na to čas.
Dá sa s tým niečo urobiť, aby má to nezaťažovalo a nemusela som robiť na PC to, čo nechcem? Ďakujem.:rolleyes:

Klik...Moje Nastavenia....Upraviť možnosti....roluj -> Sledovanie tém -

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.

Dané témy si môžete pridať medzi svoje sledované témy (http://www.porada.sk/subscription.php).

Sledovanie tém - nastavenia:
*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeň označenie v okienku "Neželám si upozornenia ".... nebudú ti chodiť upozornenia na mail ;)
pepsikova
07.08.10,14:22
..už na začiatku (predpredvlani) som zrušila sledovanie tém a upozornenia na email..no a dnes som mala plnú emailovú schránku oznámení z porady...to ako sa mohlo stať, že mi tieto upozornenia začali samy od seba chodiť?..má niekto možnosť nastaviť , alebo prestaviť moje nastavenia, alebo sa to stalo tým, že Richard vylepšuje?..
zk24
07.08.10,14:23
..už na začiatku (predpredvlani) som zrušila sledovanie tém a upozornenia na email..no a dnes som mala plnú emailovú schránku oznámení z porady...to ako sa mohlo stať, že mi tieto upozornenia začali samy od seba chodiť?..má niekto možnosť nastaviť , alebo prestaviť moje nastavenia, alebo sa to stalo tým, že Richard vylepšuje?..

Je to novinkou, ktoru Richard vcera spustil.
alla66
07.08.10,14:30
..už na začiatku (predpredvlani) som zrušila sledovanie tém a upozornenia na email..no a dnes som mala plnú emailovú schránku oznámení z porady...to ako sa mohlo stať, že mi tieto upozornenia začali samy od seba chodiť?..má niekto možnosť nastaviť , alebo prestaviť moje nastavenia, alebo sa to stalo tým, že Richard vylepšuje?..

Tiež mám zrušené sledovanie reakcií a oznámení týkajúcich sa ss.... doteraz mi na mail neprišlo žiadne upozornenie z Porady. :)
Kočky, skontrolujte si nastavenia a zrušte upozornenia;)
zk24
07.08.10,14:33
Tiež mám zrušené sledovanie reakcií a oznámení týkajúcich sa ss.... doteraz mi na mail neprišlo žiadne upozornenie z Porady. :)
Kočky, skontrolujte si nastavenia a zrušte upozornenia;)

Ono "sa to" nejako nešťastne aktivovalo. Mne došlo na mail (pritom som mala všetky notifikacie zrušené) upozornenie na jeden príspevok. Neviem prečo zrovna na ten, na ostatné mi došlo iba do profilu. A ten mail ani nebola tak notifikácia ako celé prepísanie témy. Boli tam všetky príspevky pod sebou napísané /možno tak fungujú notifikácie na mail, že to nie je notifikácia ale citácia nových príspevkov/.

Richard včera spomínal, že ide zavádzať notifikácie... a potom sa to aktivovalo.
rodina1
07.08.10,14:34
Klik...Moje Nastavenia....Upraviť možnosti....roluj -> Sledovanie tém -

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.

Dané témy si môžete pridať medzi svoje sledované témy (http://www.porada.sk/subscription.php).

Sledovanie tém - nastavenia:
*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeň označenie v okienku "Neželám si upozornenia ".... nebudú ti chodiť upozornenia na mail ;)

Postupovala som podľa tohto návodu, ale zase mi prišli upozornenia a dokonca sa mi opäť v sledovaných témach objavili témy, do ktorých som prispela.
Takže je to tak, ako som už písala vyššie (v príspevku č. 3), že Richard bude toto postupne upravovať.
zk24
07.08.10,14:36
Postupovala som podľa tohto návodu, ale zase mi prišli upozornenia a dokonca sa mi opäť v sledovaných témach objavili témy, do ktorých som prispela.
Takže je to tak, ako som už písala vyššie (v príspevku č. 3), že Richard bude toto postupne upravovať.

No nemali by ti chodiť na mail. Do sledovaných tém sa pridávajú všetky témy, v ktorých si sa vyjadrila.
alla66
07.08.10,14:44
Postupovala som podľa tohto návodu, ale zase mi prišli upozornenia a dokonca sa mi opäť v sledovaných témach objavili témy, do ktorých som prispela.
Takže je to tak, ako som už písala vyššie (v príspevku č. 3), že Richard bude toto postupne upravovať.
Zaklikla si po zmene upozornenia v okienku " ULOŽIŤ ZMENY? ( roluj....nájdeš úplne naspodu stránky)
alla66
07.08.10,14:53
Jednoduchšie riešenie: Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ... odklikneš okienka o upozornení a následne z roletky vyberieš "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO;)
rodina1
07.08.10,15:08
... ďakujem :)
m.hladka
07.08.10,15:27
Jednoduchšie riešenie: Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ... odklikneš okienka o upozornení a následne z roletky vyberieš "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO;)

Všetko mám tak presne urobené, ako všetky píšete. To mi začalo včera z ničoho nič robiť. Som zvedavá, keď toto dopíšem, či mi príde e-mail a sledovačka. Veď predsa nebudem po každom príspevku chodiť na sledované témy a vymazávať. Mám 14 tém , ktoré chcem sledovať, ale bez e-mailu a teraz toto. :confused:
alla66
07.08.10,15:33
Prečo mne nechodia upozornenia? To už tu nikto nič negarantuje ?:)
alla66
07.08.10,15:35
iba 14???... ja mám 802 ;)
m.hladka
07.08.10,15:43
to sleduješ všetky?????
m.hladka
07.08.10,15:43
zatiaľ mi e-mail nedošiel, hurááááá
alla66
07.08.10,15:47
sledujem... po každom prihlásení vidím nový príspevok....ale na mail mi nepríde ani jedna správa...preto netuším, prečo vám chodia upozornenia:)
rodina1
07.08.10,16:47
... na mail už mi upozornenia nechodia :)
veronikasad
08.08.10,07:24
Richard, chcem sledovať témy, kde som si sama pridala sledovanie. Prosím o zrušenie sledovania v témach, do ktorých som pridala príspevok. (alebo prosím radu, ako toto sledovanie v naslaveniach vymazať)
alla66
08.08.10,08:00
Richard, chcem sledovať témy, kde som si sama pridala sledovanie. Prosím o zrušenie sledovania v témach, do ktorých som pridala príspevok. (alebo prosím radu, ako toto sledovanie v naslaveniach vymazať)

rada sa nachádza v príspevku č.12


Jednoduchšie riešenie: Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ... odklikneš okienka o upozornení, ktoré nechceš sledovať a následne z roletky vyberieš " Zmazať sledovanie " alebo "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO;)
veronikasad
08.08.10,08:03
Ala, ale to by som musela prestať prispievať na PORADu. Nechcem, aby sa mi tam zobrazovali témy, do ktorých pridám príspevok. Mám nastavenú notifikáciu na meil, ak by som mala limit predplatených dát ... Mazanie je tiež otrava ...
alla66
08.08.10,08:12
Klik...Moje Nastavenia....Upraviť možnosti....roluj -> Sledovanie tém -

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.

Dané témy si môžete pridať medzi svoje sledované témy (http://www.porada.sk/subscription.php).

Sledovanie tém - nastavenia:
*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeň označenie v okienku "Neželám si upozornenia ".... nebudú ti chodiť upozornenia na mail ;) alebo Neželám si sledovať ( nebude sa ti zobrazovať v sledovaných témach)


Ala, ale to by som musela prestať prispievať na PORADu. Nechcem, aby sa mi tam zobrazovali témy, do ktorých pridám príspevok. Mám nastavenú notifikáciu na meil, ak by som mala limit predplatených dát ... Mazanie je tiež otrava ...

nepochopila som, vetu:
Mám nastavenú notifikáciu na meil, ak by som mala limit predplatených dát
..... ak chceš sledovať iba určitú tému, musíš si v nastaveniach všetky notifikácie zrušiť a pri konkrétnej téme zaklikneš " Sledovať túto tému "
veronikasad
08.08.10,08:16
Ala, presne tak som to mala doteraz, chodili mi upozornenia na nové príspevky len v témach, kde som mala nastavené sledovanie.

Prečo pár dní chodia upozornenia na všetky témy, do ktorých pridám príspevok ? A zadávajú sa mi "samé" do sledovaných tém ? Nechcem mazať - chcem pôvodný stav ...
alla66
08.08.10,08:32
Ala, presne tak som to mala doteraz, chodili mi upozornenia na nové príspevky len v témach, kde som mala nastavené sledovanie.

Prečo pár dní chodia upozornenia na všetky témy, do ktorých pridám príspevok ? A zadávajú sa mi "samé" do sledovaných tém ? Nechcem mazať - chcem pôvodný stav ...

Netuším, prečo máte problémy s upozorneniami na mail. Teraz som schválne odpísala v novej téme a nemám pri nej zaradené žiadne sledovanie.

Bude to tak, ako píšem......Treba si v nastaveniach vyznačiť v roletke "Neželám si upozornenia" a ak máš záujem o sledovanie konkrétnej témy, musíš si ju sama pridať do sledovania:)
veronikasad
08.08.10,08:36
Netuším, prečo máte problémy s upozorneniami na mail. Teraz som schválne odpísala v novej téme a nemám pri nej zaradené žiadne sledovanie.

Bude to tak, ako píšem......Treba si v nastaveniach vyznačiť v roletke "Neželám si upozornenia" a ak máš záujem o sledovanie konkrétnej témy, musíš si ju sama pridať do sledovania:)
Ala, opakujem tretí raz - tak ako Marta, nič som v nastaveniach nemenila. Asi dva dni mi chodia na meil notifikácie, ak pridám príspevok do akejkolvek témy. Meil chodí asi raz denne, lebo ráno mi to sťahovalo asi 5 minút a tém bolo neúrekom.

Želám si upozornenia, ale len na témy, ktoré som si pridala SAMA.
alla66
08.08.10,08:48
Tak isto som nič nemenila a upozornenia mi nechodia:) Neurobí sa to SAMO....dnes si nastavíš, ktoré témy chceš sledovať a budeš mať pokoj. Richard to v tvojom profile nastavovať nebude;):)
veronikasad
08.08.10,08:52
Tak isto som nič nemenila a upozornenia mi nechodia:) Neurobí sa to SAMO....dnes si nastavíš, ktoré témy chceš sledovať a budeš mať pokoj. Richard to v tvojom profile nastavovať nebude;):)
Zmenu urobil Richard

http://www.porada.sk/145097-ako-sledovat-temy-post1474265.html#post1474265
alla66
08.08.10,09:00
Netuším, prečo máte problémy s upozorneniami na mail. Teraz som schválne odpísala v novej téme a nemám pri nej zaradené žiadne sledovanie.

Bude to tak, ako píšem......Treba si v nastaveniach vyznačiť v roletke "Neželám si upozornenia" a ak máš záujem o sledovanie konkrétnej témy, musíš si ju sama pridať do sledovania:)


Zmenu urobil Richard

http://www.porada.sk/145097-ako-sledovat-temy-post1474265.html#post1474265

Zmenu urobil Richard, ale ak si DNES upravíš nastavenia, aby Ti NECHODILI UPOZORNENIA...už nedostaneš žiadny mail.:)
Richard
08.08.10,12:30
Hmm táto téma je zaujímavá a iba jeden /môj/ hlas zatiaľ. Isto ju budú hľadať viacerí...
alla66
08.08.10,12:57
Richard, chcem sledovať témy, kde som si sama pridala sledovanie. Prosím o zrušenie sledovania v témach, do ktorých som pridala príspevok. (alebo prosím radu, ako toto sledovanie v naslaveniach vymazať)


Hmm táto téma je zaujímavá a iba jeden /môj/ hlas zatiaľ. Isto ju budú hľadať viacerí...

Môžeš reagovať Veronikasad na otázku? Vysvetlíš, ako to vlastne funguje?
Prečo nedostávam upozornenia, zatiaľ čo iní členovia sa sťažujú, že ich obťažujú maily? :)
arizona
08.08.10,13:16
asi máš protekciu Alenka :-DDD
alla66
08.08.10,13:19
Nemyslím, je TO o nastavení profilu....:)
m.hladky
08.08.10,13:29
Nemyslím si, že je to o nastavení.
;) Richard sa s nami zahráva ;) pozdravujem
Aj mne to vyskakuje ako sledovaná téma, napriek tomu, že som si to nenastavil takto, ale našťastie mi to nechodí na e-mail.
arizona
08.08.10,13:54
Nastaviť si to môžete podľa vašich požiadaviek v nastaveniach, vid foto :)