Kristian182
07.08.10,22:24
Dobrý deň,
Chcel by som sa niekoho z Vás opýtať, či je možnosť záchrany údajov zo zablokovanej micro-sd karty do mobilu, pretože sa mi z ničoho nič zablokovala pamäťová karta na mobile, na ktorej mám dôležité súbory. Nexistuje nejaký software, ktorým ju možno odblokovať alebo nejaké hacknutie karty a pod ?
Ďakujem
zk24
07.08.10,20:27
Dobrý deň,
Chcel by som sa niekoho z Vás opýtať, či je možnosť záchrany údajov zo zablokovanej micro-sd karty do mobilu, pretože sa mi z ničoho nič zablokovala pamäťová karta na mobile, na ktorej mám dôležité súbory. Nexistuje nejaký software, ktorým ju možno odblokovať alebo nejaké hacknutie karty a pod ?
Ďakujem

Co znamená zablokovala? Zaheslovala? Mal si ju predtym v inom telefone?
alla66
07.08.10,20:36
Dobrý deň,
Chcel by som sa niekoho z Vás opýtať, či je možnosť záchrany údajov zo zablokovanej micro-sd karty do mobilu, pretože sa mi z ničoho nič zablokovala pamäťová karta na mobile, na ktorej mám dôležité súbory. Nexistuje nejaký software, ktorým ju možno odblokovať alebo nejaké hacknutie karty a pod ?
Ďakujem
http://www.porada.sk/t93336-pamatova-karta-do-mobilu.html
Kristian182
08.08.10,08:31
Za prvé, to že som ja nezablokoval kartu to som si na 95 percent istý, lenže ked som mal starý mobil(už dávno stratený aj s pamatovou kartou) skúšal som ho zablokovať heslom, lenže zakaždým, ked som sa chcel do pamatovky dostať(heslo už bolo nastavené) tak ma to veselo pustilo do nej bez hesla a dosť pochybujem, že by som si niekedy zablokoval kartu kedže vtedy som sa presvedčil, že mi je to nanič
Za druhé, zistil som to náhodou, ked som si vytiahol mobil z vačku a zistil, že mi zmizla tapeta, hned som zistil že to len skrz pamaťovú kartu, kedže pýtala odo mňa heslo a tapetu som mal v pamaťovke.
Za tretie, nezvyknem si vymýšlať šialené heslá a keby som ju aj na 100 percent zablokoval už by som dávno zistil to heslo, a navyše už som dosť dlho hádal heslo a stále nič.