bupi
07.08.10,23:58
Zaujima ma kvalita umyvania umyvaciek a ich susenia. Mate riady uplne ciste po umyti v umyvacke a su uplne suche?
Dakujem za prispevky.
calawen
08.08.10,04:49
Máme INDESIT a umýva dobre, riady sú úplne suché, keď ich z umývačky vyberiem tak do hodiny po ukončení programu.
viki2
08.08.10,07:58
my sme mali najskôr Whirpool, ale nebola som spokojná - aní dobre neumývala, ani nesušila. Teraz máme Bosch (kupovala som podľa referencií svokry) a som naozaj spokojná - aj s umývaním aj sušením. Ešte chcem napísať, že umytie ovplyvňuje aj rozloženie riadu v umývačke a to platí aj pre sušenie.
Flinstone
08.08.10,08:11
whirpool 6 zmysel... spokojný... nespokojný som bol len s tabletkami Calgonit. Kúpil som ich v akcii a nakoniec som musel davat 1 a pol aby bol vysledok dobry, inak pohare neboli dobre vyleštené
pastelka1111
08.08.10,16:33
Aj ja mám Indesit a je super až na tie tablety vôbec niesú dobré otávajú fľaky a tak no po tekutom sa všetko krárne leskne..
otázka
08.08.10,16:49
Ja mám Whirlpool 2 roky, som maximálne spokojná, používam tablety Calgonit, riad je kompletne usušený, hoci zo začiatku som spokojná nebola so sušením. Po preštudovaní manuálu ku sušičke som problém vyriešila " štelovaním - otáčaním na polohu 4 - 5 " krúžkom, do ktorého sa nalieva leštička do umývačky.
ivka70
08.08.10,16:54
Ja mam Whirlpoolku 6 zmysel a som s nou neskutocne spokojna a mam Boschku (v inom byte :) ) a s tou az taka spokojna nie som. Oproti Whirlpoolke nepoorovnatelne horsia kvalita ...