Mickya
04.11.05,10:48
Ak máte Orange, k faktúre vždy chodia aj také prílohy k faktúre, je tam vlastne stav účtu, či máte uhradené všetky záväzky za telefonovanie. Je potrebné, aby som tieto papiere odkladala, keďže je na ňom napísané, že je to príloha k fa?
Ďakujem za odpoveď
Manual
04.11.05,09:57
Ak máte Orange, k faktúre vždy chodia aj také prílohy k faktúre, je tam vlastne stav účtu, či máte uhradené všetky záväzky za telefonovanie. Je potrebné, aby som tieto papiere odkladala, keďže je na ňom napísané, že je to príloha k fa?
Ďakujem za odpoveď Neodkladám, odkladám s faktúrou len ak chodí rozpis telefonátov a to je všetko
Pekný deň...
Mickya
04.11.05,10:55
Ešte mám podobnú otázku:
zo Slovak telecom nám chodí faktúra na 2 stranách, na prvej je všetko vyčíslené, odkladáte aj druhú stranu? - tam je vlastne príkaz na úhradu a celková suma faktúry s DPH.
Pre niekoho smiešna otázka, ale máme tak strašne moc všelijakých papierov, že ich naozaj musíme eliminovať jak sa dá.
Vopred vďaka za odpoveď.
Tweety
04.11.05,11:10
Ešte mám podobnú otázku:
zo Slovak telecom nám chodí faktúra na 2 stranách, na prvej je všetko vyčíslené, odkladáte aj druhú stranu? - tam je vlastne príkaz na úhradu a celková suma faktúry s DPH.
Pre niekoho smiešna otázka, ale máme tak strašne moc všelijakých papierov, že ich naozaj musíme eliminovať jak sa dá.
Vopred vďaka za odpoveď.Je to úplne samozrejmé, že ak má fa 2 strany, tak musia byť dve strany.
Iné je to ak sú tam nepodstatné prílohy.;)
renča1
04.11.05,11:38
ja odkladám pre istotu úplne všetko.
otázka
04.11.05,11:43
Ak sa uhrádza na pošte v hotovosti, treba aj druhú stranu /Slovak Telecom/=doklad o zaplatení.