miro2111
09.08.10,02:31
Dobry den,

chcel by som si zobrať do prenajmu pub v centre mesta,ale nemám s tým žiadne skusenosti, je to už zabehnutý pub. Vie mi niekto poradit či je to dobrý nápad??
profesional
09.08.10,06:34
AK ti ho postupia za dobru cenu a korektnych podmienok tak urcite je.
Dantess
09.08.10,07:57
AK ti ho postupia za dobru cenu a korektnych podmienok tak urcite je.
Ale prečo by to niekto robil, ak by dobre fungoval ?
profesional
09.08.10,19:05
Smrt povodneho prevadzkovatela, mozno si nasiel pvoodny prevadzkovatel este lepsiu lokalitu, alebo sa proste rozhodol robit iny biznis alebo sa na bisnis proste uplne vykaslat. A mozno ze predoslemu prevadzkovatelovi biznis nesiel ale nie z dovodov miesta ale z dovodov podnikatelskej neschopnosti. ano, mas pravdu ze je to do istej miery podozrive, ale dovody sa daju vzdy najst.
padro
09.08.10,20:10
trosku mimotemy ... dobre zabehnuty penzion v prenajme, potom prisli "chlapci" nepredlzili zmluvu a majitel mohol ist... takze treba rozmyslat aj nad tym co ak sa ti to rozbehne a potom nepride k predlzeniu zmluvy.
profesional
10.08.10,05:59
To sa da zmluvne osetrit.
miro2111
10.08.10,09:26
Ano, zmluvne je to dobre podchytene. Firma ktora to prenajíma, tak nič ine nerobí len sa živý prenajmom objekto, a cena za odstupenie je dobra. Majitel sa rozhodol robiť niečo ine z rodinnych dôvodov. Len ma desí, že naokolo je sama krčma, samí pub a kopec inych konkurenčných lokálov. A prave preto aj nejak váham.
profesional
10.08.10,13:24
Ak je naokolo vela lokalov a pubov, tak asi ide o dobru lokalitu. Musi ist o skvele miesto. Ja by som si hned dal povedat. Zjavne ide o stred nejakeho miesta. Sme v 21. storoci a nie je vobec take tazke dokazat sa podstatnym sposobom odlisit a pretiahnut vacsinu zakaznikov okolitych podnikov do svojho podniku.