Zllatkaa
09.08.10,11:19
Ahojte . chcela by som vas poprosit este o jednu radu k teme "vyhladavanie a scitanie rovnakych buniek v exceli" ktoru ste mi uspesne pomohli vyriesit. Ako mi uz ktosi z vas pisal automaticke vyhladanie rovnakych bunieka a scitanie ich hodnou tobi len na Harku1 ked tieto vzorce skopirujem do ineho harku pise mi ze "Ambigous name detected: vyhladavanie"... Vie mi niekto pomoct co s tym aby mi to fungovalo aj na inom harku? Dakujem
Zllatkaa
11.08.10,10:46
tak prikladam ten dokument aj s popisom o co slo.... Hadam prides na to co som pokazila
marjankaj
11.08.10,11:50
tak prikladam ten dokument aj s popisom o co slo.... Hadam prides na to co som pokazila

Nemožeš mať nakopírované v jednom zošite rovnaké makrá v moduloch.
Kopírovať môžeš iba tie v jednotlivých listoch. Automaticky ti to preráta iba v tých, kde to bude skopírované.

Do bunky AA6 daj vzorec vyber($I$7;ROW(AA1)) Musí to byť od jednotky Môže to byť hociktorý stlpec aj A1 alebo B1. Je to iba index a musí byť od jednotky.
a skopíruj ho do celého stlpca
Zllatkaa
13.08.10,11:30
ahoj no uz mi to funguje dakujem ale nechapem ze ked nieco zmenim v bunke ze ju prepisem tak to automaticky neupravi pritom predtym to upravil automaticky.... Vies cim to moze byt?
marjankaj
13.08.10,12:09
ahoj no uz mi to funguje dakujem ale nechapem ze ked nieco zmenim v bunke ze ju prepisem tak to automaticky neupravi pritom predtym to upravil automaticky.... Vies cim to moze byt?

treba skopírovať do aktuálneho hárku, kde to má prepočítavať
tento kód


Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)
Application.CalculateFull
End Sub