fifotron
09.08.10,14:44
Oblečenie značiek Louis Vuitton, Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Lacoste sa vyrábajú v Číne? Aký máte na to názor?...Podľa mňa sa nerozlišuje teraz Fake a Original lebo všetko aj oblečenie čo sa predáva v USA ako značky Gucci a Armani su z Číny...Ale majú tam napísané Made in Italy napr....Je to dosť zlééé ke to kupuju priklad za 50 eur a predávaju to za 500 eur...Aký máte na to názor?
Tweety
09.08.10,13:58
Oblečenie značiek Louis Vuitton, Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Lacoste sa vyrábajú v Číne? Aký máte na to názor?...Podľa mňa sa nerozlišuje teraz Fake a Original lebo všetko aj oblečenie čo sa predáva v USA ako značky Gucci a Armani su z Číny...Ale majú tam napísané Made in Italy napr....Je to dosť zlééé ke to kupuju priklad za 50 eur a predávaju to za 500 eur...Aký máte na to názor?
Prečo by sa nerozlišovalo? rozlišuje sa. Odborník aj zdatní obchodníci to vedia.
pepsikova
09.08.10,20:53
..no ak chceš šiť Louisa Vuittona, musíš mať kúpenú jeho značku, to znamená, že musíš mať s jeho firmou zmluvu a šiť jeho modely...ak budeš chcieť vyrábať práčky značky Whirpool, musíš mať zase zmluvu s firmou a pískať jej ligu..a kde to budeš robiť- nuž tam, kde je najlacnejšia pracovná sila, aby si zarobil...
..ak si šikovný, zmeníš detail na modeli od Vuittona a prišiješ tam jeho značku, bude to Vuitton,ale len pokiaľ ti na to neprídu..a to sú tie cenové rozdiely...
..tak isto Hugo Boss..parfémy s touto značkou,vraj originály,dostaneš za pár euriek- ale keď si dáš urobiť rozbor, uvidíš, že je tam malá zmena a už to nie je čistý Hugo..je lacnejší...
...no a ak ty vymyslíš perpetis a Jano z vedľajšej dediny ho bude chcieť tiež, zmení farbu, alebo iný detail, nájde dedinu s lacnou pracovnou silou a zbohatne skôr, než sa ty rozbehneš...
..tak to vidím ja...
Trueno
17.08.10,08:40
ludom je jedno, ze je to fake, kvalitu latky vie rozpoznat tak max 5% slovakov, cize im je uplne jedno ci je produkt kvalitny alebo nie. Ma to na sebe logo LV ? To staci na to aby mi 2 susedy zavideli, takze nerozmyslam - beriem. Takto sa asi nakupuje na Slovensku, tieto originalne produkty podla mna stoja zato ale takisto si za nich priplatis horibilne sumy. Castokrat ide o rucne site saty, kabelky atd atd z latky, kt. je naozaj draha.
profesional
17.08.10,08:46
Ono toto bude trvat do vtedy kym krajiny kde je obyvatelstvo premnozene (india, cina a pod.) nezavedu autorskopravnu ochranu. Nakolko plagiatorstvo je trestne. Aspon vo vacsine civilizovanych krajin. A snad casom bude aj v tych kobylkovych krajinach..
buchač
17.08.10,09:05
Prečo by sa nerozlišovalo? rozlišuje sa. Odborník aj zdatní obchodníci to vedia.
A na zákazníkov je pootrebné sa zvysoka ...oné ....:D:D:D

ludom je jedno, ze je to fake, kvalitu latky vie rozpoznat tak max 5% slovakov, cize im je uplne jedno ci je produkt kvalitny alebo nie. Ma to na sebe logo LV ? To staci na to aby mi 2 susedy zavideli, takze nerozmyslam - beriem. Takto sa asi nakupuje na Slovensku, tieto originalne produkty podla mna stoja zato ale takisto si za nich priplatis horibilne sumy. Castokrat ide o rucne site saty, kabelky atd atd z latky, kt. je naozaj draha.

Fake , nefake....f..k , nef..k , na jedno kopyto ...

K tým 5 % slovákov by som podotkol len jedno ...tým je úplne jedno , či im 2 - 3 susedy závidia , ono totiž poväčšine ani nie je čo ....okrem tých handier , čo majú tie zlatokopky na sebe urvaté ...;)