Richard
09.08.10,21:15
Pozerám si TOP témy a podľa nich to nevyzerá že by tu padali zaujímavé otázky.

http://www.porada.sk/topratings.php?age=7

Hlasovanie za zaujímavú tému je výborná vec, ktorá môže zabrániť opakovaným aktuálnym témam a dáva rýchly prehľad o nových zaujímavých témach (teda aspoň by to tak malo byť ;) )
cloe
09.08.10,21:06
Pozerám si TOP témy a podľa nich to nevyzerá že by tu padali zaujímavé otázky.

http://www.porada.sk/topratings.php?age=7

Hlasovanie za zaujímavú tému je výborná vec, ktorá môže zabrániť opakovaným aktuálnym témam a dáva rýchly prehľad o nových zaujímavých témach (teda aspoň by to tak malo byť ;) )

Myslím, že témy aké sa riešia, dosť zodpovedajú obdobiu, ktoré konkrétne je. Teraz je "uhorková sezóna", tak sa riešia rôzne taľafatky:)
Stanislav 1975
09.08.10,21:09
Myslím, že témy aké sa riešia, dosť zodpovedajú obdobiu, ktoré konkrétne je. Teraz je "uhorková sezóna", tak sa riešia rôzne taľafatky:)

Ťažko povedať, čo sú to tzv.taľafatky-čo može byť pre niekoho talafatka, tak pre iného može byť užitočná vec...:)
Stanislav 1975
09.08.10,21:10
Ťažko povedať, čo sú to tzv.taľafatky-čo može byť pre niekoho talafatka, tak pre iného može byť užitočná vec...:)

príklad- pre niekoho je dph-čka doležitá vec, pre mňa je to však taľafatka...:D:D:D
buchač
07.09.10,13:54
Hm .....

Taľafatka ....

Hej , ja viem ...biznis je biznis ...dobre sa zarába aj na reklame ...

No pri každom kliknutí , téma ...príspevok ...taká taľafatka ...furt sa mi nejaký odkaz na book fasov objaví ...
Furt sa mi niekto do priazne tlačí ...aj hen na Porade už je to pravidlo ???? :confused:

Hm , taľafatka ...???

Nemyslím si ...skôr 3,14.......
sito
07.09.10,14:06
Taľafatky, safalátky,
grilovačky, prázden vačky.
DPH sa podvihne,
nikoho to neminie.

V roku trinás,
Pán Boh pri nás.
Všetci jasať budeme,
keď zas voliť pôjdeme.

:) :D:D:D ;)
tetrisss
07.09.10,15:24
Hehe, dobra otazka, aj mne to teraz pripada, ze na Porade "skapal pes", bez urazky, to co sme sa sem-tam skriepili s nastupom novej vlady "uz akosi nevadi" a ked nahodou, tak to dobri ludia uzavru a je pokoj. Odborne problemy asi nove nevyskakuju, stare su poriesene, tak asi tak.
pepsikova
07.09.10,17:04
...a ten fejsbúk tu bude dlho?..lebo mi ide na nervy...pri každej otvorenej téme je fejsbúk, akoby sme boli debilní...lebo sa nám to páči...
Barbara
08.09.10,06:50
...a ten fejsbúk tu bude dlho?..lebo mi ide na nervy...pri každej otvorenej téme je fejsbúk, akoby sme boli debilní...lebo sa nám to páči...



ale no tak Pepsi, veď treba ísť s dobou, na každej stránke je pricapený ficbuk.
prečo akurát tu by nemal byť:D:D;);)

dúfam, že mi rozumieš;)
Llívia
08.09.10,06:58
Hehe, dobra otazka, aj mne to teraz pripada, ze na Porade "skapal pes", bez urazky, to co sme sa sem-tam skriepili s nastupom novej vlady "uz akosi nevadi" a ked nahodou, tak to dobri ludia uzavru a je pokoj. Odborne problemy asi nove nevyskakuju, stare su poriesene, tak asi tak.

Sú poriešené, ale riešia sa XYZ-krát nanovo, lebo stále dookola sa zakladajú témy, ktoré tu už sú, stačí ich vyhľadať (bolo obdobie, keď napr. pribúdali otázky - témy a otázky - príspevky v už otvorených témach o nevyplácaní mzdy zamestnávateľom, pritom riešenia sú vždy tie isté a bolo to vyriešené už XYZ-krát).
A mne to tiež pripadá, že tu "skapal pes" a ak sa ten skapatý pes začne rozkladať, tak bude veľmi rada, že PC nedokáže prenášať vôňu. :D
bobino38
08.09.10,12:09
..no sú tu aj nevyriešené otázky ...
pepsikova
08.09.10,12:24
ale no tak Pepsi, veď treba ísť s dobou, na každej stránke je pricapený ficbuk.
prečo akurát tu by nemal byť:D:D;);)

dúfam, že mi rozumieš;)..

..mojuš, preto, lebo Porada nie je "každá stránka"..tak preto by mohol byť menej viditeľný..(teda tam, kde mi nejde na nervy,napr, na titulke,aby sa nepovedalo, že nemáme..no..)
Barbara
09.09.10,04:18
čaute,

:mad:no tak dnes ráno ma poriadne nasralo, že som dostala na môj mail, z ficbuku upozornenie na poradu.sk:mad: je to moc otravné.:mad:

ja si to neželám, takže potrebujem radu ako to vyradiť z môjho mailu. teda len to upozornenie na poradu- na môj mail ,
budem vďačná za každú rozumnú radu a nie laťafaťku, to nemmusím:D.
ďakujem
pepsikova
09.09.10,07:16
čaute,

:mad:no tak dnes ráno ma poriadne nasralo, že som dostala na môj mail, z ficbuku upozornenie na poradu.sk:mad: je to moc otravné.:mad:

ja si to neželám, takže potrebujem radu ako to vyradiť z môjho mailu. teda len to upozornenie na poradu- na môj mail ,
budem vďačná za každú rozumnú radu a nie laťafaťku, to nemmusím:D.
ďakujem

..ale no tak!...ty už nechceš ísť s dobou?..
...skús v nastaveniach- notifikácie- zrušiť..teda aby si nedostávala z porady upozornenia...
pepsikova
09.09.10,07:18
..názov témy:.."riešia sa na porade zaujímavé veci?""...
..aáno, riešia..len nechápem, prečo vždy dvojmo!..
..a prečo to nechápe?.,..no lebo niekedy sa zaujímavá téma schová "cobydup" a témy dvojmo tu visia aj dva dni...to by sa mohla jedna zlúčiť s druhou, alebo jedna zrušiť...
(preplatenie dovolenky počas....v ""ˇUčtovníctve)
Barbara
09.09.10,09:01
..ale no tak!...ty už nechceš ísť s dobou?..
...skús v nastaveniach- notifikácie- zrušiť..teda aby si nedostávala z porady upozornenia...


mimotemy
už je to v suchu, akurát som nato došla teraz,že ako nato, no skoro ráno sa mi nechcelo sa s tým hrajkať:D to bolo treba spraviť v mojej mailovej stránke.

p.s. teraz už som prebratá:D
alla66
09.09.10,17:33
..no sú tu aj nevyriešené otázky ...
aké? ;) tiež mi jedna vŕta v hlave..." čo má facebook spoločné s Poradou"
wagner
09.09.10,19:49
aké? ;) tiež mi jedna vŕta v hlave..." čo má facebook spoločné s Poradou"

Tiež neviem, prečo tá reklama na facebook musí byť nadr..á akurát vedľa témy a zužuje mi priestor príspevku. Aj tak sa na ňu nikto nepozerá, iba to prekáža. No ale admin sa rozhodol, tak to tam musí byť. Musel za to zhrabnúť poriadny balík:confused:, keď nám to tu nasilu vnucuje.:eek::mee:
Stanislav 1975
09.09.10,19:53
Pozerám si TOP témy a podľa nich to nevyzerá že by tu padali zaujímavé otázky.

http://www.porada.sk/topratings.php?age=7

Hlasovanie za zaujímavú tému je výborná vec, ktorá môže zabrániť opakovaným aktuálnym témam a dáva rýchly prehľad o nových zaujímavých témach (teda aspoň by to tak malo byť ;) )

Na Porade sa riešia velmi zaujímavé veci...;)
alla66
09.09.10,20:13
Tiež neviem, prečo tá reklama na facebook musí byť nadr..á akurát vedľa témy a zužuje mi priestor príspevku. Aj tak sa na ňu nikto nepozerá, iba to prekáža. No ale admin sa rozhodol, tak to tam musí byť. Musel za to zhrabnúť poriadny balík:confused:, keď nám to tu nasilu vnucuje.:eek::mee:
pri prihlasovaní treba dávať pozor, aby ste sa neprihlásili cez FB....http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=64286&stc=1&d=1284066227


urobila som malý testík.....ono škrátek akýsik našiel moje meno na FB:eek: :eek::eek:...jaaaaj podľa IP adresy:confused:...toť nebezpečná hračka zahrávať sa s internetom:D horšie ako FBI:rolleyes:
arizona
09.09.10,20:52
pri prihlasovaní treba dávať pozor, aby ste sa neprihlásili cez FB....http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=64286&stc=1&d=1284066227


urobila som malý testík.....ono škrátek akýsik našiel moje meno na FB:eek: :eek::eek:...jaaaaj podľa IP adresy:confused:...toť nebezpečná hračka zahrávať sa s internetom:D horšie ako FBI:rolleyes:
Nemôže to byť skôr tým, že máš rovnakú mail adresu na FB aj na porade?;)
alla66
09.09.10,21:04
nie nemôže:) adresy sú odlišné...vyskúšaj !;)
Oliwa
10.09.10,05:48
Ťažko povedať, čo sú to tzv.taľafatky-čo može byť pre niekoho talafatka, tak pre iného može byť užitočná vec...:)
Súhlasím, koľko je tu napr. tém a príspevkov o susedských vzťahoch /konkrétne obťažovanie hlukom/ - pre toho, kto má super susedov - taľafatka, iný kvôli tomu vytiahne zbraň a iný dokonca zomrie /možno tá pani na balkóne bola tiež jednou z nás/... :confused:

A na druhej strane sám administrátor, moderátori, či etiketa porady vyzývajú na nezakladanie tém, ktoré už riešené boli... a za roky jej existencie ich je naozaj habadej, takže kto chce hľadať, nájde - aj v témach z minulosti - ak sa ich nedotkli legislatívne zmeny, ktorých bude opäť neúrekom - a ktoré nejakým spôsobom zasiahnu do života každého poraďáka - či sa nám to bude páčiť, alebo nie...:mee:

Takže osobne nemám obavu, že by "nebyuo o čem" zakladať nové témy - stačí, ak poslanci začnú stláčať hlasovacie tlačítka - pravdaže, najskôr sa to musia /tí noví/ naučiť - vložiť kartičku, zaregistrovať sa a tlačiť tlačítko -pokiaľ možno na vlastnom hlasovacom zariadení ;)... A tí starí /poslanci/ si zasa nezabudnúť vymeniť kartičku z minulého volebného obdobia... ako som si všimla v správach...
Llívia
10.09.10,05:58
..no sú tu aj nevyriešené otázky ...

ktoré sú nevyriešené aj roky a teraz je zbytočné na ne reagovať, lebo ich zadávateľ si už nejako musel poradiť. Preto som v návrhoch na vylepšenie Porady navrhovala, aby príspevky bez odpovede staršie ako napr. 6 mesiacov boli vymazané.
alla66
10.09.10,20:20
.....práve riešim, prečo mi v okienku zábavné vyskočil bod -1 http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=64331&stc=1&d=1284153439
Laco-monter
11.09.10,04:36
ktoré sú nevyriešené aj roky a teraz je zbytočné na ne reagovať, lebo ich zadávateľ si už nejako musel poradiť. Preto som v návrhoch na vylepšenie Porady navrhovala, aby príspevky bez odpovede staršie ako napr. 6 mesiacov boli vymazané.

NESUHLASIM !

Pre mňa je zaujímavá a v niečom prínosná každá tema.

Zadvateĺ si nejako poradil,no Porada je tu na to aby z odpovedí v témach mala osoh široká verejnosť.
Pretože prezerať poradu može ktokoĺvek, nielen registrovaní na Porade.
Dav
11.09.10,07:22
..názov témy:.."riešia sa na porade zaujímavé veci?""...
..aáno, riešia..len nechápem, prečo vždy dvojmo!..
..a prečo to nechápe?.,..no lebo niekedy sa zaujímavá téma schová "cobydup" a témy dvojmo tu visia aj dva dni...to by sa mohla jedna zlúčiť s druhou, alebo jedna zrušiť...
(preplatenie dovolenky počas....v ""ˇUčtovníctve)
Vieš, Porada nie je samočistiaca a samoúdržbová, tak preto.
Ak niekto zistí duplicitu, stlačí tlačítko nahlás, moderátorovi príde upozornenie, moderátor si prečíta správu a témy spojí. A úplne najlepšie je, keď sa niekto iba rozčuľuje, ale takto zistené témy nenahlási, alebo keď niečo nahlási a potom sfúkne moderátorov, že ako si dovolia také zmeny.
pepsikova
11.09.10,18:56
Vieš, Porada nie je samočistiaca a samoúdržbová, tak preto.
Ak niekto zistí duplicitu, stlačí tlačítko nahlás, moderátorovi príde upozornenie, moderátor si prečíta správu a témy spojí. A úplne najlepšie je, keď sa niekto iba rozčuľuje, ale takto zistené témy nenahlási, alebo keď niečo nahlási a potom sfúkne moderátorov, že ako si dovolia také zmeny...


...no..moderátori asi nemajú titulnú stranu porady..a možno im duplicitné témy nevadia..a možno sú na to, aby to sledovali..lebo tá téma, o ktorej som písala, tam svietila veru dosť dlho na to, aby si ju niektorý moderátor všimol a zjednotil do jednej...asi toľko k tomu..
Llívia
11.09.10,22:05
mimotemy
NESUHLASIM !

Pre mňa je zaujímavá a v niečom prínosná každá tema.

Zadvateĺ si nejako poradil,no Porada je tu na to aby z odpovedí v témach mala osoh široká verejnosť.
Pretože prezerať poradu može ktokoĺvek, nielen registrovaní na Porade.
Keď je téma (otázka) bez odpovede, tak aký prínos má pre teba samotná otázka? Alebo pre neregistrovaných členov?
Naviac, keď je to nejaká otázka týkajúca sa účtovníctva, tak po pol roku a viac môžu platiť úplne iné zákony než v čase zadania otázky, takže "oneskorené" odpovede sú zadávateľovi fakt zbytočné (po prvé bolo odpovedané neskoro, po druhé často si odpovedajúci nevšimne dátum zadania otázky a odpovie na ňu podľa nových zákonov, predpisov, čím iba spôsobí chaos).
mzdarka renca
12.09.10,03:58
Vieš, Porada nie je samočistiaca a samoúdržbová, tak preto.
Ak niekto zistí duplicitu, stlačí tlačítko nahlás, moderátorovi príde upozornenie, moderátor si prečíta správu a témy spojí. A úplne najlepšie je, keď sa niekto iba rozčuľuje, ale takto zistené témy nenahlási, alebo keď niečo nahlási a potom sfúkne moderátorov, že ako si dovolia také zmeny.

Presne tak, a chcem ešte podotknúť, aby ste všetci nezabúdali na jednu maličkosť, práca moderátora je vykonávaná bezplatne, v rámci voľného času, nakoľko aj tí moderátori sú pracovne aktívny. Je neetické, aby sa tu na porade stále do nich niekto navážal.
sito
12.09.10,04:19
ktoré sú nevyriešené aj roky a teraz je zbytočné na ne reagovať, lebo ich zadávateľ si už nejako musel poradiť. Preto som v návrhoch na vylepšenie Porady navrhovala, aby príspevky bez odpovede staršie ako napr. 6 mesiacov boli vymazané.


NESUHLASIM !

Pre mňa je zaujímavá a v niečom prínosná každá tema.

Zadvateĺ si nejako poradil,no Porada je tu na to aby z odpovedí v témach mala osoh široká verejnosť.
Pretože prezerať poradu može ktokoĺvek, nielen registrovaní na Porade.



mimotemy
Keď je téma (otázka) bez odpovede, tak aký prínos má pre teba samotná otázka? Alebo pre neregistrovaných členov?
Naviac, keď je to nejaká otázka týkajúca sa účtovníctva, tak po pol roku a viac môžu platiť úplne iné zákony než v čase zadania otázky, takže "oneskorené" odpovede sú zadávateľovi fakt zbytočné (po prvé bolo odpovedané neskoro, po druhé často si odpovedajúci nevšimne dátum zadania otázky a odpovie na ňu podľa nových zákonov, predpisov, čím iba spôsobí chaos).

Každý z vás má kúsok pravdy. Ale je aj archív. Stačí odložiť tam, nie mazať. Aj história je poučná. A potom, je možné porovnať. Len by to bolo dobré spropagovať. Väčšinou sa čítajú len aktuálne príspevky. A zakladajú nove, aj duplicitné témy.
Llívia
12.09.10,16:39
Sito, písala som o zadaných otázkach, na ktoré nebola žiadna odpoveď. Neviem, či by v tomto prípade bola história tebe, mne alebo komukoľvek inému na osoh, keď je to LEN OTÁZKA BEZ ODPOVEDE. A čo by si chcel porovnávať.
Súhlas patrí k posledným dvom vetám.
sito
12.09.10,17:01
Keď nikto neporadí, tak je to za problém.

Ten čo chce zadať tému, môže porozmýšľať. Dva roky na podobný problém nikto neodpovedal. O radu nepožiada, alebo založí novú tému. Prípadne požiada o radu v dva roky starej téme, oživí ju.
Llívia
12.09.10,20:32
mimotemy
Keď nikto neporadí, tak je to za problém.

Ten čo chce zadať tému, môže porozmýšľať. Dva roky na podobný problém nikto neodpovedal. O radu nepožiada, alebo založí novú tému. Prípadne požiada o radu v dva roky starej téme, oživí ju.
Horšie bude, keď po dvoch rokoch niekto odpovie v starej téme (najmä čo sa týka účtovníctva) - to už môžu platiť úplne iné zákony, takže bude v tom len bordel.