rede
10.08.10,07:49
Dobrý deň, organizujem narodeninovú oslavu k 50-ke pre kolegov z práce a priateľov. Potrebujem urobiť pozvánku, nie však takú obyčajnú - suchú, ale takú, aby im padla sánka, keď ju dostanú. Preto Vás prosím o pomoc. Budete takí láskaví a vložíte mi sem nejaké inšpirácie. Vopred Vám ďakujem za ochotu.
Chobot
10.08.10,07:19
Dobrý deň, organizujem narodeninovú oslavu k 50-ke pre kolegov z práce a priateľov. Potrebujem urobiť pozvánku, nie však takú obyčajnú - suchú, ale takú, aby im padla sánka, keď ju dostanú. Preto Vás prosím o pomoc. Budete takí láskaví a vložíte mi sem nejaké inšpirácie. Vopred Vám ďakujem za ochotu.

Daj si vytlačiť v nejakej grafickej alebo reklamnej agentúre pozvánky na pergamen a zmotaj ho do ruličky, oviaž nejakou stuhou a prípadne tam daj nejakú pečať z vosku. To bude určite originálne - ale bude to aj niečo stáť.
tomasenkoslav
10.08.10,07:24
napíš svoji pozvanku na pravu 100 eurovu bankovku obyčajnou ceruzkou a takto im to rozpošli.

Oni si to potom radi zgumuju a ver ,že im padne sanka až do pivnice.
:eek: victory & rulez forever :D

mimotemy
rede
10.08.10,07:37
Tomasenkoslav, z tvojho nápadu aj mne padla sánka, ale musím uznať, je dobrý.

Chobot, ale mne ide o to, aby som pozvánky vytvorila vlastnoručne.
Chobot
10.08.10,07:44
Tomasenkoslav, z tvojho nápadu aj mne padla sánka, ale musím uznať, je dobrý.

Chobot, ale mne ide o to, aby som pozvánky vytvorila vlastnoručne.

Čiže za málo peňazí, veľa muziky? Tak si stiahni z internetu nejaké pekné obrázky, v nejakom grafickom programe ich poukladaj na plochu, pridaj nejaký text a vytlač na farebnej tlačiarni na výkresový papier.:rolleyes::D


Inak do tej ruličky so stuhou si to môžeš aj sama zrolovať. Prípadne nad ohňom opáľ kraje toho výkresu a bude to vyzerať, ako starobylá listina. (ak to dokážeš sama spraviť)
rede
10.08.10,07:47
A môžeš mi poradiť nejaký free jedoduchý grafický program?
Ďakujem
buchač
10.08.10,08:21
A môžeš mi poradiť nejaký free jedoduchý grafický program?
Ďakujem

sw free Invitations - software na pozvánky zadarmo ....;)
Už si len vybrať ten správny .
http://www.google.sk/search?hl=sk&safe=off&client=opera&hs=9L6&rls=sk&&sa=X&ei=zBlhTKi8H4-SjAfIxLDBCQ&ved=0CCcQBSgA&q=sw+free+Invitations&spell=1
jozef sarvas
08.12.12,06:38
môžE MI NIEKTO POSLAť VO WORLDE VZOR NARODENINOVEJ POZVáNKY














Môže mi niekto poslať vo Worlde vzor narodeninovej pozvánky k 60. nnar.
Ďakujem
misoft
08.12.12,08:27
Tak vo Worlde ti nikto nepošle, jedine vo Worde.
A len tak bokom - nemáme vlastné nápady, že pýtame iných, aby za nás urobili?

Porada nie je fabrika!
buchač
08.12.12,09:46