Ľubicka
10.08.10,18:51
Dobry den, som na porade novacik. Chcela by som Vas poprosit o radu.
Ak niekto pracoval vo firme na dohodu (o vykonani prace/o brigadnickej praci studentov) a ziada o referencie (informacie o tom ako si plnil svoje pracovne povinnosti atd.), je povinnostou zamestnavatela mu ich poskytnut?
Ja som nasla v zakonniku prace § 75, kde sa pise, ze zamestnavatel je povinny vydat pracovny posudok od poziadania do 15-tich dni. Neviem vsak, ci ta ziadost musi mat pisomnu formu a ci platia rovnake podmienky pre tych, co pracovali na hlavny pracovny pomer a take iste aj pre tych, co pracovali na dohodu. Respektive, ci ma zamestnavatel tuto povinnost len voci niekomu, kto pracoval na hlavny pracovny pomer. A co popripade hrozi zamestnavatelovi, ak taketo referencie neposkytne.

Vopred vam vsetkym dakujem za vase odpovede.
veronikasad
10.08.10,16:59
Odpoveď nájdeš v § 75 odst. 1

§ 75
Pracovný posudok a potvrdenie o zamestnaní
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ je povinný vydať zamestnancovi pracovný posudok do 15 dní od jeho požiadania. Zamestnávateľ však nie je povinný vydať zamestnancovi pracovný posudok skôr ako dva mesiace pred skončením pracovného pomeru. Pracovným posudkom sú všetky písomnosti týkajúce sa hodnotenia práce zamestnanca, jeho kvalifikácie, schopností a ďalších skutočností, ktoré majú vzťah k výkonu práce. Zamestnanec má právo nahliadnuť do osobného spisu a robiť si z neho odpisy.

........

Práca na dohodu je vykon práce mimo pracovného pomeru.
Zamestnávatel nemusí vydať takýto posudok, ale u seriozneho zamestnávatela by s tým nemal byť problém.
drobeceva
10.08.10,17:02
Niekedy za totality sme sa stretávali s charakteristikou a pracovnými posudkami na z-cov denno-denne. Priznám sa, že v poslednej dobe je to výnimočné. Po pár rokoch som akurát dnes dostala jednu žiadosť, aj to z PZ.
Väčšinou to žiada okresný súd a polic.zbor.
Aspoň ja nemám od ďalších z-ľov požiadavky na vypracovanie charakteristík.
Ak Ťa niekto požiada, si povinná to spracovať a zaslať. Ukladá to ZP.