maturantka
05.11.05,08:47
Vážení kolegovia z Porady, prosím Vás, nemáte niečo krásne, čo by som mohla využiť pri tvorbe svojho príhovoru na stužkovej?
karol.za
05.11.05,13:28
Ahoj maturantka
Ako vidím aj ty si sa dožila stužkovej,moc ťa nepoteším lebo žiadny typ na príhovor nemám,ale na pár desiatkách stužkových som už bol,ako nestranný účastník /technické zabezpečenie/ a príhovory triednych učiteľov boli vždy odmenené veľkým potleskom,ono ten príhovor ti v priebehu tejto stužkovej sa akoby sám napíše,a budeš vedieť toho dosť povedať,bude to o tom že z detí ktoré začali chodiť sa dnešným dňom vďaka stuzkovej sa stávajú dospelý,čo si všetko s nimi prežila,samozrejme úspešné maturity ktoré majú pred sebou, pomohli aj rodičia aj samotný žiaci v tvojej ,,ťažkej ,,práci pripraviť ich do budúcnosti atď

Držím palce až Ti Tvoja ,,prvá,,stužková dopadne na 1.
Ziarowka
21.12.05,16:02
Pamätám si ešte moju stužkovú akoby to bolo včera...príhovory, ktoré tam odzneli boli veľmi pekné... ale najkrajší bol príhovor riaditeľa, pretože aj keď mal napísaný ten svoj vo vrecku a mal ho aj naučený, nepoužil ho a povedal zopár slov od srdca, tak ako to v tej chvíli cítil...

No ešte jednu dobrú radu... maturanti iste ocenia, ak ten príhovor nebude príliš dlhý, u nás bol príhovor jednej mamičky taký dlhý, že dievčatám tŕpli palce v topánkach:)


Držím palce a veľa šťastia:)
maturantka
24.12.05,07:23
Ziarowka, Ď za podporu, dopadlo to veľmi dobre. Premyslela som si len základnú osnovu a to ostatné prišlo priamo na mieste od srdca. Bol to vraj veľmi pekný príhovor. Dúfam, že palce ani nič iné nikomu netŕplo. Ahoj.
karol.za
24.12.05,13:28
vidíš maturantka,všetko dopadlo dobre a tvoje ďalšie stužkové už budú rutina
držím palce
s pozdravom karol
štastné a veselé
:):):):):)