Donda
05.11.05,15:56
V tlačových zostavách mi kde-tu tlačiareň nevytlačí kúsky z tabuliek, riadky. Poraďte, čo s tým...
lenkak
05.11.05,15:10
Daj si ukážku a tú si ulož ako súbor v rtf formáte. Potom súbor otvoriť vo Worde a tak vytlačiť. Vo Worde si vieš nastaviť okraje podľa potreby.
mery356
29.11.05,18:23
Je to trošku zložité. Na začiatku sa s tým musíš dlhšie zabaviť, ale potom je to super. Asi tlačíš na ihličkovej tlačiarni, lebo aj mne to vtedy robilo. Na atramentovej je to v pohode. Nastavíš sa na výstupy- kopírovať - editovať a tam si text upravuješ ako chceš. Môžeš zmeniť veľkosť písma, vymazať čo nepotrebuješ a veľa iných možností. Tam si nastavíš okraje. Lebo pre okraje ti netlačí niektoré časti na stránku.
pingino
30.11.05,21:07
Donda nepises o ake mzdy ide, takze budem predpokladat, ze ide o windowsacke.

Najprv by som sa uistil, ci nainstalovany ovladac tlaciarne odpoveda skutocnemu modelu tlaciarne. Dalej vo vlastnostiach tlaciarne skontroluj format papiera. Ak je vsetko nastavene spravne, tak potom nezostava nic ine len vytvorit kopiu predlohy tlacovej zostavy a tuto upravit tak aby sa zostava vosla cela na papier.
ondrejvla
01.12.05,15:59
Daj si ukážku a tú si ulož ako súbor v rtf formáte. Potom súbor otvoriť vo Worde a tak vytlačiť. Vo Worde si vieš nastaviť okraje podľa potreby.

Lenka, tak toto ťa poprosím viac polopaticky! Maj prosím úctu k mojim šedinám...
lenkak
01.12.05,17:53
Donda nepises o ake mzdy ide, takze budem predpokladat, ze ide o windowsacke.

Najprv by som sa uistil, ci nainstalovany ovladac tlaciarne odpoveda skutocnemu modelu tlaciarne. Dalej vo vlastnostiach tlaciarne skontroluj format papiera. Ak je vsetko nastavene spravne, tak potom nezostava nic ine len vytvorit kopiu predlohy tlacovej zostavy a tuto upravit tak aby sa zostava vosla cela na papier.
Všetko mám správne nastavené, aj aj mne to na určitých zostavách zreže okraje. Toto mi robí pri atramentovej tlačiarni, ale keď som zostavy tlačila cez laserovú tlačiareň, všetko bolo OK. Odvtedy tlačím len na laserovej tlačiarni a oba ovládače pre tlačiareň som mala originál s priloženého CD ku tlačiarniam.
Win-verzia.
lenkak
01.12.05,17:55
Lenka, tak toto ťa poprosím viac polopaticky! Maj prosím úctu k mojim šedinám...
Ale to platí pre verziu WIN, aj o také máš záujem?
ondrejvla
01.12.05,18:00
Ale to platí pre verziu WIN, aj o také máš záujem?

Nie, fnuk.
lenkak
01.12.05,18:14
Vlasta ja som to tušila...
pingino
02.12.05,12:05
aj aj mne to na určitých zostavách zreže okraje. Toto mi robí pri atramentovej tlačiarni


A ktore su tie problemove zostavy?



oba ovládače pre tlačiareň som mala originál s priloženého CD ku tlačiarniam.


No pes moze byt zakopany aj tu. Niekedy je ovladac dodany vyrobcom problemovy, a vtedy je lepsie pouzit ovladac od Microsoftu. Mal som taku skusenost pri niektorych modeloch HP.
lenkak
02.12.05,16:35
Mzdový list určite, ostatné si už nepamätám.
Ináč obe tlačiarne mám od HP, ale len na jednej tlačiarni to ide v pohode. A to som už skúšala aj na tlačiarni čo mám doma a aj to je atramentová a aj pri nej tiež zreže okraje. Ale laserová je v pohode, tak zostavy budem tlačiť na nej.
lenkak
02.12.05,16:36
Jeden ovládač som použila z Internetu a ani ten nepomohol. Ani inštalácia cez Windows a z tade vybraný ovládač - 0 bodov.
pingino
05.12.05,09:08
Mzdový list určite.
A to som už skúšala aj na tlačiarni čo mám doma a aj to je atramentová a aj pri nej tiež zreže okraje.

No co sa tyka mzdoveho listu skus predlohu 03 Mzdovy list - zuzeny.
lenkak
10.12.05,19:04
Vôbec mi to nepomohlo, len mzdový list bol v menšom formáte ale okraje boli aj tak zrezané. A okraje zreže aj pri všetkých Výkazoch do ZP aj SP.
Donda
13.12.05,17:30
Mne nezreže na zostavách (tlačivá do poisťovní, mzdový list, atď.) okraje, ale nevytlačia sa mi v nich niektoré čiary z tabuliek (väčšinou vodorovné).
lenkak
13.12.05,17:52
Mne navytlačilo čiary vtedy keď som už mala v cartrige málo farby. Keď som ho vymenila tak mi všetko v pohode tlačilo. Ale ty asi budeš mať problém ešte niekde inde.
pingino
15.12.05,12:37
Ináč obe tlačiarne mám od HP, ale len na jednej tlačiarni to ide v pohode.

A na oboch tlaciarnach je nastaveny zhodny format papiera teda A4?
lenkak
15.12.05,16:24
Dostupný papier: A4
pingino
16.12.05,12:12
Dostupný papier: A4

No tak to uz fakt neviem.