kysna
12.08.10,10:19
prosim vas mam problem s programom corel draw. pisem v nom futbalovy spravodaj, mam tam clanky a vsetko je OK. akonahle to ulozim do PDF tak sa mi v clankoch objavuje hockde ý miesto inych samohlasok. viete mi poradit co s tym? vopred dakujem
Chobot
12.08.10,08:23
prosim vas mam problem s programom corel draw. pisem v nom futbalovy spravodaj, mam tam clanky a vsetko je OK. akonahle to ulozim do PDF tak sa mi v clankoch objavuje hockde ý miesto inych samohlasok. viete mi poradit co s tym? vopred dakujem

Skús v článkoch použiť iný font, najlepšie taký, ktorý má za názvom CE (napr. miesto Arial použi Arial CE).

A keď to vytlačíš, tak je to správne vytlačené? Ak áno, skús na konverziu do PDF použiť inú aplikáciu, nie cez Uložiť ako... Napr. nainštaluj si PDF Creator - je to free soft a konvertuje sa tak, že dáš tlačiť dokument a vo výbere tlačiarne si zvolíš PDF Creator - pozri dole.
kysna
12.08.10,08:27
ja to praveze netlacim, aj by som skusila ale tlaciaren nemam. davame to do jednej firmy. idem teda najprv skusit iny font
kysna
12.08.10,08:31
nedavam to do pdf moznostou ulozit ako, ale publish to pdf. na jednom z clankov som font s CE vyskusala, zatial to funguje. dakujem moc:)
TomasHC
12.08.10,08:35
Pripadne fonty co maju na konci "AT". "BT" su bez diakritky.

Alebo mozes pouzit pri exporte do PDF "Export text as curve".
kysna
12.08.10,08:55
zmenila som font a vsetko je v pohode:) dakujem za pomoc