Richard
12.08.10,13:01
Na Porade bola všetkým užívateľom aktivovaná notifikácia (sledovanie témy) na email na témy, ktoré si založili alebo sa do nich zapojili.

Výhody: Rýchlejšie sa dozviete o novej odpovedi vo vašej téme
Nevýhody: Ak sa zapájate do veľa tém, je veľká pravdepodobnosť že bude dostávať príliš veľa notifikačných emailov.

Upraviť, alebo zrušiť notifikáciu môžete cez nastavenia "Upraviť možnosti"
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions

Zmeny v nastaveniach neovplyvnia už nastavené sledovania. Dovtedy sledované témy ostávajú aktivované, tie treba zrušiť/upraviť tu: http://www.porada.sk/subscription.php

Viď obrázky:
http://www.porada.sk/picture.php?albumid=6&pictureid=14285

.
.
http://www.porada.sk/picture.php?albumid=6&pictureid=14286

.
.
veronikasad
12.08.10,11:23
Richard, z príspevkov na PORADe mám pocit, že si s týmto nastavením viac poraďákov (vrátane mňa) rozčúlil, ako potešil ...

Nastavenie som si upravila.
Paula
12.08.10,11:32
Mne a myslím, že nielen mne "zavadzia", ak sa mi medzi mnou označené sledované témy automaticky začali natískať i témy, do ktorých som síce prispela ale netúžim ich už sledovať. To sa deje napriek tomu, že mailiky potvrdené nemám (okrem príjmu mailu od admina).
Asi som v tom nastavení ľavá :).
Richard
12.08.10,11:34
Dúfam že mi to odpustíte :)

Čo sa týka kvantity, tak je tu viac užívateľov ktorí sa zapájajú do jednej, dvoch tém (prevažne svojich).

Porada nikdy nerozosielal veľa emailov, toto som však považoval za vhodné dočasné riešenie pre tých, ktorí tu nechajú svoje témy bez reakcii, na čo ste sa zasa sťažovali vy čo tu aktívne odpovedáte a pýtajúci je vo svojej reakcii pasívny (týmto ho pošťuchneme k reakcii).

Ľudia sú citlivý na akékoľvek zmeny, zvlášť na tie pri ktorých musia vynaložiť úsilie na nejakú zmenu a podobne.
Jedna inštitúcia robí v amerike prieskum spokojnosti ľudí s rôznymi inštitúciami a firmami. Napr. Facebook sa ocitol na horších priečkach ako daňový úrad... :)
Paula
12.08.10,11:36
:)
Richard
12.08.10,11:37
Mne a myslím, že nielen mne "zavadzia", ak sa mi medzi mnou označené sledované témy automaticky začali natískať i témy, do ktorých som síce prispela ale netúžim ich už sledovať. To sa deje napriek tomu, že mailiky potvrdené nemám (okrem príjmu mailu od admina).
Asi som v tom nastavení ľavá :).

Tak ako píšem na začiatku, treba si zrušiť nastavenie a zmazať všetky témy zo sledovania. Potom nebude chodiť nič.
Nastaviť nové notifikácie nestačí, to ovplyvní len budúcnosť. Tie staré ostávajú medzi sledovanými.

Plánujem dorobiť sledovanie len založených tém, čo je lepšie ako všetky kde som sa zapojil. Hoci to nebude notifikovať tak obľúbené otázky mimotémy....
Halli
12.08.10,11:39
Jedna inštitúcia robí v amerike prieskum spokojnosti ľudí s rôznymi inštitúciami a firmami. Napr. Facebook sa ocitol na horších priečkach ako daňový úrad... :)


mimotemy ...som rada, že si to tu uviedol. Všetkého veľa škodí a raz budeme hrdí na to, že :

"Ja nie som na facebooku"...nie "Všetci sú na facebooku".
Prepáč, že som zneužila tvoju tému, ale ty si začal...:D a si mi napísal z duše...;)

...a ďakujeme za ďalšie vylepšenie.
Richard
12.08.10,11:44
Neviem či som to dobre napísal, ale tam šlo o používateľov facebooku, nie o tých čo to nepoužívajú...

Tým som chcel povedať, že táto stránka robí neustále zmeny a ľuďom to lezie na nervy. Robí to však v snahe vývoja... Keby sa nechceli vyvíjať, tak by už možno neexistovali, alebo by to len bola stránka jednej univerzity... ja ich sledujem od roku 2005, asi by ste ich väčšina ani nepoznala keby nemali snahu vyvijat sa... Možno to preženú a možno nie... každopádne či je to zmena k lepšiemu alebo horšiemu, vždy z toho vyplynie niečo užitočné... aj keby rovno zanikli (čo asi nehorzí momentálne)

Ale to je skôr taká fylozofická téma...
veronikasad
12.08.10,11:47
Richard a nedalo by sa nejako obmedziť to zasielanie notifikácie, príp. zaradenie odpovedí medzi sledované témy len u nových členov - zváž či podľa dlžky členstva na PORADe, alebo počtu príspevkov ?
Richard
12.08.10,11:52
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?
veronikasad
12.08.10,11:56
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?
Nie je to problém, zrušila som nastavenie hneď ako som zistila, že sa to dá. Ale priznám sa, tá prvá dávka meilov ma poriadne rozčúlila ... Najmä keď som si bola vedomá, že som v nastaveniach nič nemenila.
veronikasad
12.08.10,11:59
Možno to dnešné upozornenie na lište PORADy malo tam svietiť pred spustením tejto zmeny ...
Richard
12.08.10,12:05
Chápem prvý nával hnevu, skúste však pouvažovať aj v širšom uhle pohľadu... je tu kopec ľudí ktorým to naopak pomôže...

Ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem.
Zita5
12.08.10,12:10
Neviem, teda som sa tým nezaoberala , ale počas dňa mi notifikácie nechodia v tieto dni na emial , len z nastavených tém pred zmenou .
Ale vidím témy v profile a tam sa dajú zrolovať.
Väčšinou prídu notifikácie potom, keď nie som pripojená vo firme. Ale ak prídem ráno do práce , tak aj tak, čo je prvé pri rannej káve pozerám
email . No a vtedy vidím notifikácie , zaujímavé si pozriem a potom všetky vymažem.
Stanislav 1975
12.08.10,12:12
Ja tiež som pozeral ako puk, ked mi o polnoci došlo 18 mailov na mobil...:o
Tweety
12.08.10,12:30
Ja tiež som pozeral ako puk, ked mi o polnoci došlo 18 mailov na mobil...:o
mimotemyzlezaradil
To určite preto, že o polnoci nemáš čo pozerať do PC, vtedy robíme niečo úplne iné.:--- Noc má svojú moc.
Stanislav 1975
12.08.10,12:32
mimotemyzlezaradil
To určite preto, že o polnoci nemáš čo pozerať do PC, vtedy robíme niečo úplne iné.:--- Noc má svojú moc.

a čo sa robí o polnoci? rád sa nechám poučiť...:---:---:---
Tweety
12.08.10,12:33
a čo sa robí o polnoci? rád sa nechám poučiť...:---:---:---zlezaradil
No čo tak asi? spí.:---
Stanislav 1975
12.08.10,12:36
zlezaradil
No čo tak asi? spí.:---

aha, :D:D:D:rolleyes:
Stanislav 1975
12.08.10,12:37
zlezaradil
No čo tak asi? spí.:---

ja tu niekedy straším aj o polnoci a raz som tu bol aj o 3 v noci- a bol som tu prítomný sám...:D
Tweety
12.08.10,12:38
ja tu niekedy straším aj o polnoci a raz som tu bol aj o 3 v noci- a bol som tu prítomný sám...:Dzlezaradil
Nečudo, veď každý normálny človek:--- v takomto čase robí niečo úplne iné.:---
Stanislav 1975
12.08.10,12:40
zlezaradil
Nečudo, veď každý normálny človek:--- v takomto čase robí niečo úplne iné.:---

no šak áno...:---:---:---
Marína
13.08.10,06:23
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?
Riško, lenže čo z toho, že si sledované témy zruším, keď na druhý deň tam mám ďalšie a tak dookola. Prepáč, ale pripadá mi to trochu nanútené a zbytočná robota ich dennodenne rušiť. Doterajší stav bol, z môjho pohľadu, oveľa vyhovujúcejší. Ak som chcela niečo (ne)sledovať, rozhodnutie bolo na mne ako sa zariadim.
wagner
13.08.10,10:23
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?

Zrušila som to už včera a dnes som mala zase upozornenia v schránke:eek::confused: .Ako vieš, že si tie upozornenia prajem? Predstav si, že o ne vôbec nestojím. Keď niečo chcem, tak si to vyhľadám aj bez upozornenia. Myslím si, že v poslednej dobe sa nám tu snažíš nanútiť veľa vecí, o ktoré mnohí z nás vôbec nestoja.:( Ak ešte raz budem mať upozornenia v schránke, tak tam zadám taký email, čo vôbec neexistuje a môžeš si dopisovať so serverom do kedy chceš. Už ma to tu fakt nebaví. Ešte že sem chodím iba občas. Ako vidím, tak sem budem chodiť véééééééééééľmi málo.
Zdenka175
13.08.10,12:04
Zrušila som to už včera a dnes som mala zase upozornenia v schránke:eek::confused: .Ako vieš, že si tie upozornenia prajem? Predstav si, že o ne vôbec nestojím. Keď niečo chcem, tak si to vyhľadám aj bez upozornenia. Myslím si, že v poslednej dobe sa nám tu snažíš nanútiť veľa vecí, o ktoré mnohí z nás vôbec nestoja.:( Ak ešte raz budem mať upozornenia v schránke, tak tam zadám taký email, čo vôbec neexistuje a môžeš si dopisovať so serverom do kedy chceš. Už ma to tu fakt nebaví. Ešte že sem chodím iba občas. Ako vidím, tak sem budem chodiť véééééééééééľmi málo.
Ja som si tiež nedala žiadne sledovanie, no pri každom novom príspevku mi automatický sledovalo tému. Kolotoč dookola.:D Ale klikni moje nastavenia- upraviť možnosti - sledovanie témy- neželám si sledovanie a odvtedy je to už OK.:D:rolleyes:
Tamila
13.08.10,12:39
Ja som to urobila ako píše Kvaka: http://www.porada.sk/1479387-post13952.html
Marína
13.08.10,12:43
Miladka, to aj ja, lenže pri každej ďalšej téme, do ktorej prispejem a pribudne nový príspevok, už mám tému v sledovaných.

Dodatok: Napr. teraz, čo som prispela, už mám túto tému v sledovaných zase.
Tamila
13.08.10,12:49
To, že ich mám v sledovaných mi nejako nevadí - mám ich tam viac ako 500;), mne vadili tie maily.
veronikasad
13.08.10,13:05
Miladka, to aj ja, lenže pri každej ďalšej tému, do ktorej prispejem a pribudne nový príspevok, už mám tému v sledovaných.

Dodatok: Napr. teraz, čo som prispela, už mám túto tému v sledovaných zase.
Evka, zmaž si v sledovaných témach všetky témy v ktorých máš sledovať 1-krát denne. Zmeň nastavenia - neželám si sledovať.

Žiadne nová téma, ktorú si nezadáš ty, sa do sledovania nepridá.
alla66
13.08.10,14:26
Zrušila som to už včera a dnes som mala zase upozornenia v schránke:eek::confused: .Ako vieš, že si tie upozornenia prajem? Predstav si, že o ne vôbec nestojím. Keď niečo chcem, tak si to vyhľadám aj bez upozornenia. Myslím si, že v poslednej dobe sa nám tu snažíš nanútiť veľa vecí, o ktoré mnohí z nás vôbec nestoja.:( Ak ešte raz budem mať upozornenia v schránke, tak tam zadám taký email, čo vôbec neexistuje a môžeš si dopisovať so serverom do kedy chceš. Už ma to tu fakt nebaví. Ešte že sem chodím iba občas. Ako vidím, tak sem budem chodiť véééééééééééľmi málo.

už ma to fakt nebaví... Ja si prajem, aby mi chodili upozornenia a nikto mi nič neposiela... Prečo ? :mad:
wagner
13.08.10,15:52
už ma to fakt nebaví... Ja si prajem, aby mi chodili upozornenia a nikto mi nič neposiela... Prečo ? :mad:

Neboj sa, ani mne už nič nepošle:D. Taký email, aký som tu zadala ani neexistuje. Konečne budem mať pokoj od nejakého upozorňovania.
Marína
13.08.10,16:53
To, že ich mám v sledovaných mi nejako nevadí - mám ich tam viac ako 500;), mne vadili tie maily.
Mne to práveže prekáža, pretože ozaj mnou sledované témy, ak tie neželajúce si nevymažem, zapadajú.:rolleyes:


Evka, zmaž si v sledovaných témach všetky témy v ktorých máš sledovať 1-krát denne. Zmeň nastavenia - neželám si sledovať.

Žiadne nová téma, ktorú si nezadáš ty, sa do sledovania nepridá.
Veronika, mne to určite takto nefunguje. Napr. do témy Čo dnes na obed? som pridala príspevok, hneď bol v sledovaní ako upozornenie žiadne. Vymažem, že si neprajem sledovať. Znova som prispela do témy a just je téma hneď v sledovaní. Čiže ak prispejem do témy 20x za deň, 20x budem za deň túto tému zo sledovania vymazávať a ak niekto pridá k môjmu príspevku pochvalu, myslím, že sa do sledovaných dostane tiež.
Katy a R
13.08.10,16:58
... tak to nepreháňaj!! :D:D... že dvadsať krát:confused::confused:;)
Marína
13.08.10,17:06
Katy, tak dobre, že by 25x?:confused::D V poslednom čase voľajako často varím, či čo:---, už aby som s tým prestala.;)
Zdenka175
13.08.10,17:12
Mne to práveže prekáža, pretože ozaj mnou sledované témy, ak tie neželajúce si nevymažem, zapadajú.:rolleyes:


Veronika, mne to určite takto nefunguje. Napr. do témy Čo dnes na obed? som pridala príspevok, hneď bol v sledovaní ako upozornenie žiadne. Vymažem, že si neprajem sledovať. Znova som prispela do témy a just je téma hneď v sledovaní. Čiže ak prispejem do témy 20x za deň, 20x budem za deň túto tému zo sledovania vymazávať a ak niekto pridá k môjmu príspevku pochvalu, myslím, že sa do sledovaných dostane tiež.
Ja som tiež mazala, neželám si sledovanie. No teraz je to sledovanie automatický v každej téme asi. Treba si to zrušiť podľa tohto postupu a mne sa už nič nesleduje.:DKlikni moje nastavenia- upraviť možnosti - sledovanie témy- neželám si sledovanie a odvtedy je to už OK.:D
Marína
13.08.10,17:36
Ďakujem Zdenka, lenže takéto nastavenie mi zruší sledovanie všetkých tém, nemám pravdu? Lenže ja mnou vybrané témy sledovať chcem. Asi to nechám utriasť a časom sa uvidí.
Ešte ma napadlo, ak by som si predsa len nastavila zrušiť sledovanie tém, teraz mám nastavenie neželám si upozornenia, začali by mi znova chodiť e-maily?
arizona
13.08.10,17:58
Ďakujem Zdenka, lenže takéto nastavenie mi zruší sledovanie všetkých tém, nemám pravdu? Lenže ja mnou vybrané témy sledovať chcem. Asi to nechám utriasť a časom sa uvidí.
Ešte ma napadlo, ak by som si predsa len nastavila zrušiť sledovanie tém, teraz mám nastavenie neželám si upozornenia, začali by mi znova chodiť e-maily?
Ja som zrušila všetky. Ale ktoré mám záujem sledovať, tak si iba odkliknem sledovať tému a nastavím si , ako často mi majú chodiť notifikácie.;)
Marína
13.08.10,18:11
Vďaka Janka, asi to aj ja takto poriešim.
veronikasad
13.08.10,19:00
Ďakujem Zdenka, lenže takéto nastavenie mi zruší sledovanie všetkých tém, nemám pravdu? Lenže ja mnou vybrané témy sledovať chcem. Asi to nechám utriasť a časom sa uvidí.
Ešte ma napadlo, ak by som si predsa len nastavila zrušiť sledovanie tém, teraz mám nastavenie neželám si upozornenia, začali by mi znova chodiť e-maily?
Evka, prečítaj si v Richardovom prvom obrázku čo nechceš sledovať. Nové témy, ktoré chceš sledovať pridávaš ručne a nastavíš si tam ako ...
Marína
13.08.10,19:44
Veronika, ja už asi neviem, čia som.:confused: Presne tak to mám nastavené.
alla66
14.08.10,15:22
Kto má záujem o sledovanie témy, v ktorej reagoval príspevkom, ale neželá si, aby mu chodili upozornenia na mail >
nastaví >>>>>>>>

Moje Nastavenia....Upraviť možnosti.... -> Sledovanie tém - ( klik (http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions) )

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.


V tabuľke nájde zoznam nastavení:

*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeniť označenie v okienku "Neželám si upozornenia "....

Kto si nepraje žiadne sledovanie tém, navolí "Neželám si sledovať"


Nezabudnúť po zmene upozornenia v okienku potvrdiť " ULOŽIŤ ZMENY"
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=62866&stc=1&d=1281561472



Upraviť sledovanie starších tém sa dá i v profile: Načítať -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ( klik (http://www.porada.sk/subscription.php) )... odkliknúť v témach okienka o upozornení (fajka v okienku) v téme....rolovať a následne z roletky vybrať "Neželám si upozornenia"

........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
v upozorneniach musí byť " žiadne"http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=62969&stc=1&d=1281804481



Kto bude reagovať v novej téme, zostane mu v profile ( kuk (http://www.porada.sk/subscription.php) ) sledovanie danej témy, ale nedostane žiadne upozornenie na mail.




Kto má záujem o sledovanie zaujímavej témy, do ktorej sa nezapojil.....V záložke " Práca s témou " potvrdí Sledovať túto tému....tak isto mu nepríde žiadne upozornenie na mail.http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=62967&stc=1&d=1281802752
Paula
14.08.10,16:05
Veľmi oceňujem príspevok od alla66, no čestne priznávam, že to harakiri nezvládnem ani pochopiť , nieto ešte aj zrealizovať do konca tisícročia . Verím však, že mnohým pomôže. :).
KEJKA
14.08.10,18:27
Ďakujem, hádam pomohlo, denne zahltená schránka s mailami............. dúfam, že sa mi to podarilo konečne zrušiť.
KEJKA
15.08.10,18:15
hm,nepomohlo, zasa plná schránka mailov
alla66
15.08.10,18:29
môžeš prilepiť screenshot nastavení a sledovaných tém?:)
KEJKA
15.08.10,19:07
nejako by som to zvládla, ale šla som podľa návodu a jasne mám v nastaveniach uvedené, že si neželám upozornenia.. tento generálny zákaz by mal platiť na všetko podľa mňa. nemám v úmysle sa preklikávať cez všetky sledované témy a zisťovať nastavenia. Podľa obsahu upozornení mi však je jasné, že mi prišli upozornenia na témy, kde som reagovala, teda ide o nové témy, ktorých sledovanie som si ja nezvolila. Táto výhoda je podľa mňa nevýhoda a zaťažovanie člena Porady a súkromnej mailovej schránky.
Richard
15.08.10,19:46
Nespravila si druhý krok v návode, nezrušila si tie ktoré ti automaticky začalo sledovať...
Nastavenie je o tom či ti to má automaticky pridať medzi sledované alebo nie témy kde sa zapojíš (budúcnosť). Nemá to nič s tým čo už máš sledované.
Tie si musíš zrušiť inde, možno si tam mala niečo aj ručne pridané, takže to všeobecné nastavenie ti NEMOZE zrušiť to čo už máš medzi sledovanými témami. Znie to zložito ale má to dosť praktický význam.

Pozri sem a zruš si všetko, čo už sleduješ: http://www.porada.sk/subscription.php
KEJKA
15.08.10,21:08
ďakujem, pri všetkých témach som zaklikla a zvolila, že si neželám upozornenia, hádam to teraz už bude fungovať, a buduce reakcie mi už tiež bude brať po novom. Považujem to naozaj za obťažovanie a zvyšuje to nechuť reagovať. mail mám pracovný a potrebujem ho pre pracovné účely. Porada je len okrajové hobby, kde sa podelím so skúsenosťami. A samozrejme je užitočná vzhľadom na moju stavbu.
alla66
16.08.10,04:59
Nespravila si druhý krok v návode, nezrušila si tie ktoré ti automaticky začalo sledovať...
Nastavenie je o tom či ti to má automaticky pridať medzi sledované alebo nie témy kde sa zapojíš (budúcnosť). Nemá to nič s tým čo už máš sledované.
Tie si musíš zrušiť inde, možno si tam mala niečo aj ručne pridané, takže to všeobecné nastavenie ti NEMOZE zrušiť to čo už máš medzi sledovanými témami. Znie to zložito ale má to dosť praktický význam.

Pozri sem a zruš si všetko, čo už sleduješ: http://www.porada.sk/subscription.php
zjednodušene.... V sledovaných témach skontrolovať doposiaľ sledované témy ... v okienku upozornenie musíš vidieť "žiadne" . Ak to tak nie je, tie témy označiť fajkou a v rolovacom okne urobiť zmenu a nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO.
KEJKA
16.08.10,06:32
urobila som, dnes som mala zasa desať upozornení..... a v sledovanýc h témach len dve, kde som si nechala weekly....teraz som zrušila aj to.................
fakt ma to dosť zaťažuje, rozčuľuje, zahlcuje e-mail.
TomasHC
16.08.10,07:53
Neviem ako Richard na tuto "feature" prisiel, ale nic hlupejsie som zatial v zivote nevidel. :(
TomasHC
18.08.10,18:14
Po pravde povedane, ja CHCEM mejlove notifikacie. Ale nechapem, preco sa sledovanie automaticky aktivuje na KAZDU temu kde prispejem. Ved to je cisty spam! Keby sa to dalo aspon v profile nastavit, ci (ne)chcem automaticky sledovat vsetky temy kde som reagoval...
alla66
18.08.10,18:55
Po pravde povedane, ja CHCEM mejlove notifikacie. Ale nechapem, preco sa sledovanie automaticky aktivuje na KAZDU temu kde prispejem. Ved to je cisty spam! Keby sa to dalo aspon v profile nastavit, ci (ne)chcem automaticky sledovat vsetky temy kde som reagoval...
nastav si Neželám sledovať kuk (http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions)

a pri téme o ktorú máš záujem http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=62967&stc=1&d=1281802752odklikni http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=63264&stc=1&d=1282161238
TomasHC
19.08.10,12:36
nastav si Neželám sledovať kuk (http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions)

a pri téme o ktorú máš záujem odklikni





Dakujem, ja viem ako na to, ale nechapem preco je sledovanie prednastavene...
KEJKA
19.08.10,20:38
každá téma sa automaticky po mojom príspevku dostane medzi sledované témy. A JA TO NECHCEM. Považuje svoj príspevok za vyjadrenie môjho názoru a tým je to pre mňa uzavreté, vyriešené.
Tiež nechcem zakaždým ísť a ručne si to sledovanie zrušiť. Viem si sama určiť čo chcem a čo nechcem sledovať.
prosím zrušiť tento výmysel...................................
veronikasad
19.08.10,20:48
každá téma sa automaticky po mojom príspevku dostane medzi sledované témy. A JA TO NECHCEM. Považuje svoj príspevok za vyjadrenie môjho názoru a tým je to pre mňa uzavreté, vyriešené.
Tiež nechcem zakaždým ísť a ručne si to sledovanie zrušiť. Viem si sama určiť čo chcem a čo nechcem sledovať.
prosím zrušiť tento výmysel...................................
Kejka, musíš si to zrušiť sama v nastaveniach :

Zmeň si z "upozornenie 1x denne" na "neželám si upozornenie".

Súčasne si v sledovaných témach zmaž všetky témy, ktoré sa ti pridali samé (majú nastavené upozornenie 1x denne).

Ak toto urobíš, ďalšie témy sa ti už pridávať nebudú.

Ak zmeníš len nastavenie, v pridaných témach s nastavením upozornenia 1x denne sa ti bude stále objavovať notifikácia
TomasHC
21.08.10,12:12
Kejka, musíš si to zrušiť sama v nastaveniach :

Zmeň si z "upozornenie 1x denne" na "neželám si upozornenie".

Súčasne si v sledovaných témach zmaž všetky témy, ktoré sa ti pridali samé (majú nastavené upozornenie 1x denne).

Ak toto urobíš, ďalšie témy sa ti už pridávať nebudú.

Ak zmeníš len nastavenie, v pridaných témach s nastavením upozornenia 1x denne sa ti bude stále objavovať notifikácia

...a este to treba robit pri splne mesiaca, pripojeny cez FiberNet a klikat len lavou rukou :eek:
KEJKA
22.08.10,17:40
Kejka, musíš si to zrušiť sama v nastaveniach :

Zmeň si z "upozornenie 1x denne" na "neželám si upozornenie".

Súčasne si v sledovaných témach zmaž všetky témy, ktoré sa ti pridali samé (majú nastavené upozornenie 1x denne).

Ak toto urobíš, ďalšie témy sa ti už pridávať nebudú.

Ak zmeníš len nastavenie, v pridaných témach s nastavením upozornenia 1x denne sa ti bude stále objavovať notifikácia
zbytočné, predchádzajúci príspevok má môj súhlas, lebo nebol spln mesiaca, ani som neklikala ľavou rukou.:D:D:D.
Samozrejme, že som si odklikla v nastaveniach, že si neželám upozornenia,
Aj tak sa mi automaticky zaraďuju témy medzi sledované a tým pádom mi chodia aj notifikácie. Ak nezabudnem, tak pred odhlásením v posledných dňoch sa mi darí vojsť do ostatných nastavení a tam si odklikávam "zrušíť notifikáciu" pri všetkých témach, kde som prispela. takže v posledných dňoch sa mi už v mailoch nič neobjavuje, som presvedčená, že len vďaka tomuto "zlepšováku".
Na protest som si zadala aj neviditeľnosť, lebo ma tento systém obťažuje.
kukučka
27.08.10,15:35
no nežiada sa mi nikde preklikávať
ak bol na poradu vložený tento odkaz: Novinka: Automatická notifikácia na témy do ktorých sa zapájate.

nemohol byť v tomto tvare? Novinka: Automatická notifikácia na témy do ktorých sa zapájate. Vypnúť môžete tu
KEJKA
27.08.10,15:37
už mi notifikácie nechodia, chvalabohu. Možno som bola netrpezlivá a myslela som, že stačí zaklikať, neviem. teraz už mám maily pár dní čisté od notifikácií.