stlienka
13.08.10,10:38
Vie mi niekto poradiť, ako sa dostanem z BA železnicou do Viedne do Prátra?
osky
13.08.10,09:58
takato tema tu uz kdesi je.takze na zopakovanie,teraz je to aj tak trochu rozburane .......

v Bratislave na hl.stanici si najdi kedy ti ide vlak na Wien Südbahnhof.
ak chces cestovat z Petrzalky,je to este praktickejsie.
ked sa dovezies do viedne,kupis si v automate listok na cely den-ak este nemas-mozes si tam zvolit jazyk./automaty su hned na zaciatku,pri prvom nastupisti/
potom pojdes dolu schodmi k takemu velkemu prechodu pre chodcov-to uvidis,idu tadial vsetci zo stanice,su tam semafory,krizovatka a vecne obrovske sory aut.....
ked prejdes cez cestu,pojdes do lava,smerom do mesta-je to trosku dolu brehom.
pojdes stale rovno az kym prides k dvom takym presklenym,docasne vyrobenym pristreskom,budu po tvojej pravej ruke-je to S-Bahn/rychlovlak/,ty pojdes na ten,co je k tebe blizsie-hned po pravej ruke,myslim ze je to 22-dvojka,ale nie som si uz ista,mozes si to kuknut na tabuli,ktora je tam vonku v strede tych dvoch pristreskov.musis ist na smer Meidling!!!!!
nastup a hned na dalsej zastavke Südtirolerplatz vystupis.tam prestupis na U-Bahn/metro/ cislo 1-iny tam ani nemas .
nasadnes na vlak smer Leopoldau.
nasleduju zastavky:
taubstummengasse,karlsplatz,stephansplatz,schweden platz,nestroyplatz,Praterstern.tu vystupujes.dalej sa uz spytas,kazdy bude schopny navigovat ta aj ked sa nedohovoris.

da sa ist zo Südbahnhof aj elektrickami c.O alebo 18 na Südtirolerplatz,ale myslim ze to co som vysvetlila vyssie je najrozumnejsie,aby ste nepobludili.dufam ze som dost polopaticka.keby este cosi,kludne napis.;)