Kristian182
13.08.10,13:04
Dobrý deň,
Potreboval by som poradiť vo veci hudby o videa. Mám video bezo zvuku vo formáte avi a chcem k nemu pripojiť hudbu vo formáte mp3. Aký soft sa na to hodí a mohli by ste mi dať aj návod ako aj s tým softom robí, ktorý mi odporučíte.
P. S skúšal som windows movie maker a tam som mal problem kvôli kodekom.
Ďakujem
Chobot
13.08.10,12:28
Dobrý deň,
Potreboval by som poradiť vo veci hudby o videa. Mám video bezo zvuku vo formáte avi a chcem k nemu pripojiť hudbu vo formáte mp3. Aký soft sa na to hodí a mohli by ste mi dať aj návod ako aj s tým softom robí, ktorý mi odporučíte.
P. S skúšal som windows movie maker a tam som mal problem kvôli kodekom.
Ďakujem

Existujú síce aj iné videoeditory, ale väčšina je platená. Alebo si nájdi nejakú free verziu a tú nainštaluj.

Na tvojom mieste by som radšej nainštaloval aktuálne kodeky a robil to vo WMM, ten je predsa len free.

Inak postup je rovnaký. Natiahne sa video súbor do editora, prepne sa na timeline a tam sa pridá audiostopa. Nakoniec sa to zrenderuje a urobí sa z toho výsledný súbor, napr. vo formáte .avi.
FrantišekK
05.04.17,11:58
Nech sa páči tu si môžete pozrieť detailná video návod, Ako vložiť hudbu do videa doslova za pár sekúnd (https://www.youtube.com/watch?v=bM45GsHJs5E)
misoft
05.04.17,14:04
Užitočné, i keď za skoro sedem rokov tam tú hudbu už vložil...... sleduj dátumy.
Chobot
06.04.17,07:12
Ale však si musí urobiť trochu reklamy na svoj YouTube profil....
FrantišekK
06.04.17,09:41
No veď na túto diskusiu môžu ľudia naraziť kedykoľvek teraz alebo aj v budúcnosti a môže im to pomôcť :)