rastik000
13.08.10,18:23
Hľadám človeka ktorý by chcel založiť s. r. o. a taktiež hľadá partnera. Hlavnou oblasťou firmy by malo byť menšie stavebné a rekonštrukčné práce - jednoducho oblasť stavebníctvo.

Ja som z Bratislavy, takže ideálne by bola BA a blízke okolie...

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na email rhfaktor071@azet.sk

Ďakujem a ostávam s pozdravom :D
msviki
13.08.10,18:33
Hladam partnerku

Som SEXI strela s velkymi zelenymi ocami, Huste Blond vlasy po pas, plne krvave pery a kypra, ze sa z toho oci prevracaju.:eek::eek:

:---:---hladam partnerku ... na spolocnu cestu ... eserockou.:---:---

cinnostou by boli bezkonkurencne mensie aj vacsie sluzby pre ine sereocky.

okolie BA.
Iba solventne, prosim!

:o:oInzerciu aj tak nikto necita, tak preco si to nevylepit sem? ...ci?:o:o
rastik000
13.08.10,18:51
Hladam partnerku

Som SEXI strela s velkymi zelenymi ocami, Huste Blond vlasy po pas, plne krvave pery a kypra, ze sa z toho oci prevracaju.:eek::eek:

:---:---hladam partnerku ... na spolocnu cestu ... eserockou.:---:---

cinnostou by boli bezkonkurencne mensie aj vacsie sluzby pre ine sereocky.

okolie BA.
Iba solventne, prosim!

:o:oInzerciu aj tak nikto necita, tak preco si to nevylepit sem? ...ci?:o:o

Tak Ťa beriem :D

Ale nie..nikdy nevieš kedy a kde na koho natrafíš a dosť veľa ľudí tu myslím našlo presne to čo hľadalo..Tak prečo neskúsiť??
msviki
13.08.10,20:43
Rastik, Skus este raz, prosim. Mam rad sikovnych a ambicioznych ludi. mozno si aj ty jeden z nich. predtym nez moderator zrusi tuto temu ako inzercia, skus preobratit vyznam nazvu tejto temy, ako:AKO MOTIVOVAT NIEKOHO, ABY SA VOBEC ZAOBERAL MOJOU SNAHOU O ZACATIE PODNIKANIA (ako napriklad)

takze, skus to v odstavci napisat tak, ze tomu ten dotycny, koho hladas aj uveri, pretoze to bude neodolatelna ponuka. skus. a mozno aj ini sa pridaju
Melnick
13.08.10,20:50
Hladam partnerku

Som SEXI strela s velkymi zelenymi ocami, Huste Blond vlasy po pas, plne krvave pery a kypra, ze sa z toho oci prevracaju.:eek::eek:
:---:---hladam partnerku ... na spolocnu cestu ... eserockou.:---:---

cinnostou by boli bezkonkurencne mensie aj vacsie sluzby pre ine sereocky.

okolie BA.
Iba solventne, prosim!

:o:oInzerciu aj tak nikto necita, tak preco si to nevylepit sem? ...ci?:o:o
msviki, dúfam, že syn už nechodí na Poradu, lebo ak áno, si v krátkej dobe mojou nevestou. :D:D:D
Oliwa
13.08.10,21:07
...a ty svokrou... :D
rastik000
14.08.10,17:42
Rastik, Skus este raz, prosim. Mam rad sikovnych a ambicioznych ludi. mozno si aj ty jeden z nich. predtym nez moderator zrusi tuto temu ako inzercia, skus preobratit vyznam nazvu tejto temy, ako:AKO MOTIVOVAT NIEKOHO, ABY SA VOBEC ZAOBERAL MOJOU SNAHOU O ZACATIE PODNIKANIA (ako napriklad)

takze, skus to v odstavci napisat tak, ze tomu ten dotycny, koho hladas aj uveri, pretoze to bude neodolatelna ponuka. skus. a mozno aj ini sa pridaju

V podstate máš pravdu..ale nebudem tu písať aké je to a čo neodoľateľné lebo viem, že podobných firiem je na trhu veľa..Ono je to tak vybavenie / stroje a pod / máme, autá máme, nejaká finančná hotovosť je..Ale predovšetkým mi ide o to, aby som do toho nešiel sám...