žerika
13.08.10,22:20
Ahoj partička,
poradte mi krbára za normálne peniaze v okolí Senca. Ďakujem
Laco-monter
13.08.10,20:24
Ja som presvedčený,že dať nejakému prefíkanému fušerovi za obstavbu krbovej vložky cca 1400-1600 eur za prácu su riadne premrštené peniaze.

Tu na porade su asi 3 temy o krboch a su tam aj linky na videa priamo od firiem,ktoré vyrábajú izolácie ku krbovým vložkam.

Nemám poruke tento link, ale aspoň pripomeniem www.grenaisol.cz

a isť na temu obstavba krbovej vložky.
Heni
13.08.10,20:27
arizona
14.08.10,09:56
Ingrid Ondruskova
15.08.10,05:53
No a ešte je tu jedna možnosť, ako sme to urobili spolu s manželom: my sme takí "rodení" kutilovia: zohnali sme si 2-3 knihy na túto tému, krbovú vložku sme si kúpili z Baumaxu ešte pred 10 rokmi za 13.000,-Sk a sami svojpomocne sme si krb obmurovali a chválabohu to dopadlo dobre a sme spokojní....
pred 3 rokmi som touto myšlienkou nainfikovala moju kolegyňu, ktorá má šikovného manžela a spáchali to isté, a tiež sú spokojní...kto má technické myslenie a aspoň trochu šikovné ručičky netreba v tom vidieť nejakú zložitosť....možnože len samotní kachliari v tom vidia hróóznu vedu, ale ináč by predsa nič nezarobili ....
Heni
15.08.10,05:59
aj tu je návod na svojpomocnú stavbu krbu:
http://www.grenaisol.cz/cz/?stranka=moderni-krb

ale priznám sa, ak by som potrebovala krb s prieduchmi, ventilátorom, a pod., čo by mi mal vyhrievať aj inú izbu či podkrovie, radšej by som to zverila odborníkom... ;)
žerika
16.08.10,20:20
Ďakujem pekne za rady, idem si to preštudovať:)