emko192
15.08.10,19:41
Zdravím Vás poradáci

Mám takýto problém, stiahol som si WIN7 cez torrent kde mi ukazuje že je to súbor ISO, ale uložilo sa mi to ako RAR., ako to je možné? a dokonca keď to chcem otvoriť tak mi to rozbalí ale je to prázdne ... prečo? viete niekto poradiť?:confused::confused:
Arnold123
15.08.10,17:49
Keď to je stiahnuté nelegálne, tak sa nie je čomu diviť.
Fero11
15.08.10,18:23
Zdravím Vás poradáci

Mám takýto problém, stiahol som si WIN7 cez torrent kde mi ukazuje že je to súbor ISO, ale uložilo sa mi to ako RAR., ako to je možné? a dokonca keď to chcem otvoriť tak mi to rozbalí ale je to prázdne ... prečo? viete niekto poradiť?:confused::confused:
No ked sa ti to ulozilo ako rar, tak je to rar, nie ?? Zrejme ten rar je rozdeleny na viac suborov, napr 01.rar, 02.rar atd .... a ty si nestiahol vsetky, preto tam nevidis nic
zamestnankyna
15.08.10,18:28
Daj torrent , uvidíme.
viktorviktor
15.08.10,19:16
rozbaľ súbor napr. vo Winrar , potom v IsoBuster a spusti
Chobot
15.08.10,21:19
Zdravím Vás poradáci

Mám takýto problém, stiahol som si WIN7 cez torrent kde mi ukazuje že je to súbor ISO, ale uložilo sa mi to ako RAR., ako to je možné? a dokonca keď to chcem otvoriť tak mi to rozbalí ale je to prázdne ... prečo? viete niekto poradiť?:confused::confused:

Inštalačný súbor pre Win7 určite nebude v jednom RAR súbore. Musíš stiahnuť všetky partial rar súbory a následne ich spojiť. Z toho ti vznikne jeden ISO súbor - obraz disku, ktorý otvoríš v nejakej virtuálnej mechanike, napr. DaemonTools.
Fero11
16.08.10,03:52
A samozrejme pokial je to rozdelene napr. na 20 suborov a ty budes mat len 19, tak je ti tych vsetkych 19 na **** musis to mat komplet
Deiky
17.08.10,06:49
Ak je to jeden subor a ma priponu ISO tak nemusi pozostavat z viacerých partov... Musis ho otvorit pomocou vyrtualnej mechaniky pouzit deamon tools alebo alcohol, magic ISO a podobne... Popripade napalit ISO pomocou nera na DVD. alebo pomocou vyssie spominanych.. Rar s isom nema nic spolocne len ho vie v niektorych pripadoch otvorit.... Teda ma predvolene otvarat subory s koncovkou ISO... Odporucam kedze ide o Win napalit a pouzit... Treba davat pozor ako budes napalovat aby si ho napalil aj s bootovanim

Je ako image, teda je urcey bud na vyrtualne pouzitie pomocou vyrtualizacie OSv OS alebo na napalenie .... Urcite nesmiies rozbalit a tak napalit nepôjde ti boot pri starte