Polednak
16.08.10,08:38
Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať informáciu ohľadom výpovede. Dňa 23.07.2010 som po 8 rokoch vo firme podal výpoveď podľa paragrafu 60 zákonníka práce. V tejto výpovedi som žiadal o písomné vyjadrenie k dátumu ukončenia pracobného pomeru do 7 dní od podania žiadosti. Vo výpovedi mám podpísané že do 7 dní sa mi vyjadria. 27.07.2010 som dostal stanovisko k odchodu mailovou formou k dátumu 30.10.2010. Chcem sa opýtat či sa to považuje za písomné vyjadrenie k výpovedi a či neexistuje nejaká možnosť na to aby som pracovný pomer mohol ukončiť skôr. Z novej práce na mňa tlačia aby som nastúpil čo najskôr.
Za každú informáciu budem vďačný.

S pozdravom Radim Poledňák
Tweety
16.08.10,06:43
Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať informáciu ohľadom výpovede. Dňa 23.07.2010 som po 8 rokoch vo firme podal výpoveď podľa paragrafu 60 zákonníka práce. V tejto výpovedi som žiadal o písomné vyjadrenie k dátumu ukončenia pracobného pomeru do 7 dní od podania žiadosti. Vo výpovedi mám podpísané že do 7 dní sa mi vyjadria. 27.07.2010 som dostal stanovisko k odchodu mailovou formou k dátumu 30.10.2010. Chcem sa opýtat či sa to považuje za písomné vyjadrenie k výpovedi a či neexistuje nejaká možnosť na to aby som pracovný pomer mohol ukončiť skôr. Z novej práce na mňa tlačia aby som nastúpil čo najskôr.
Za každú informáciu budem vďačný.

S pozdravom Radim Poledňák
§ 60 nie je výpoveď, ale skončenie PP dohodou k určitému dátumu. S tou musí druhá strana súhlasiť.
VieraPopluharova
16.08.10,06:53
Meil by som nepovazovala za odpoved podla § 60, nakolko podla §60 ma byt spisana dohodo o rozviazani pracovného pomeru, ktorú maju obaja ucastnici podpisat, takze napisala by som si dohodu o rozviazani pracovneho pomeru k urcitemu datumu a isla by som za nadriadenym a skusila ho presvedcit, aby mi tuto dohodu podpisal, najlepsie hned na mieste : suhlasim s rozviazanim pracovného pomeru ku .... a jeho podpis a peciatka.

Druha moznosť ak sa nedohodnete, tak ak Ti to v nasledujucom zamestnaní nebude robit problem robí sa to i tak, ze jednoducho nenastupis do prace dostanes A-cko a vypoved zo zamestnania pre hrube porusenie discipliny, ale tu je riziko, ze Ti mozu zosobnit skodu, ktora by im vznikla svojvolnym nenastupenim do prace.

Ako schodná sa mi zdá prvá moznost dohoda.