Zuzana B.
16.08.10,09:46
Dobrý deň,
prosím o radu ohľadom cestovného príkazu, keď začiatok prac. cesty (PC): SR - Košice, miesto rokovania: ČR - Praha, SR - Nitra a koniec PC: SR - Košice. Mám vyplniť 2 cestovné príkazy? 1. CP: začiatok: prechod slovenskou hranicou, miesto rokovania: Praha, koniec: prechod českou hranicou a 2. CP: prechod na Slovensko, miesto rokovania: Nitra a koniec: Košice? Neviem ako si s tým poradiť...
Chobot
16.08.10,08:07
Dobrý deň,
prosím o radu ohľadom cestovného príkazu, keď začiatok prac. cesty (PC): SR - Košice, miesto rokovania: ČR - Praha, SR - Nitra a koniec PC: SR - Košice. Mám vyplniť 2 cestovné príkazy? 1. CP: začiatok: prechod slovenskou hranicou, miesto rokovania: Praha, koniec: prechod českou hranicou a 2. CP: prechod na Slovensko, miesto rokovania: Nitra a koniec: Košice? Neviem ako si s tým poradiť...

Ak to bola 1 pracovná cesta, tak sa vypracuje len 1 vyúčtovanie. Treba tam presne uviesť, koľko hodín trvala cesta na území SR a koľko v zahraničí a podľa toho určiť náhrady.
Zuzana B.
16.08.10,08:18
Ak to bola 1 pracovná cesta, tak sa vypracuje len 1 vyúčtovanie. Treba tam presne uviesť, koľko hodín trvala cesta na území SR a koľko v zahraničí a podľa toho určiť náhrady.
Ďakujem za odpoveď!
adka18
16.08.10,08:30
ja som robievala 2 vyuctovanie (rovnaka hlavicka a cast prilohy, len sumy na vyplatenie sa menili), lebo som vyplacala stravne a vreckove v CZK - teda pokial mate cesku pokladnu. ak mate len EUR, tak len 1 a prepocitat CZK na EUR.
Zuzana B.
16.08.10,08:46
Máme len jednu pokladňu, urobím jedno vyúčtovanie, prepočet náhrad kurzom platným k prvému dňu v mesiaci, v ktorom sa zahr.PC začala. Ďakujem.
Zuzana B.
18.08.10,10:32
Tak spojila som tuzemskú a zahraničnú PC na jeden cestovný príkaz a zároveň jedno vyúčtovanie.... nejako sa mi to ale nepozdáva, že takto to môže byť správne... ak by si našiel niekto minútku, aby si ho pozrel v prílohe, budem rada. Samotné tlačivo som si musela trošku prispôsobiť, keďže pri tuzem.PC chýba vo vyúčtovaní kolónka Vreckové.
scame
18.08.10,10:53
Áno, máš to dobre.;)
Zuzana B.
18.08.10,10:57
Áno, máš to dobre.;)
Ďakujem, to ma potešilo, lebo mám z toho cesťáku také zmiešané pocity... :)